Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
U Umithepvar kuzum kontrolun bugun müydü? Yakın bir tarihti sanki. Nasil durumlar?
Canimm hicte unutmazz Allah razi olsunnn..bugundu bitanemm..gorduk bebisimizi ck sukurr kocaman olms :) 8+4 cikti bugunku olcumde..ck garip ck ddgisik bi duygu Rabbim istyen herkese tattirsin..kanama alani gordu bugun 2 cm..kesenin baya disinda..bebisin yeri saglamda insallah dddi..istirahat devam diger ilaclari kesti saddcec progestan ddvam akinti devam ettigi icin..

Gözün aydın canım Rabbim sağlığınızı daim etsin inşaallah Kanama alanı da bir an önce kapanır inşaallah ya neden kaynaklıymış söyledi mi dr?

Gözün aydın canım Rabbim sağlığınızı daim etsin inşaallah Kanama alanı da bir an önce kapanır inşaallah ya neden kaynaklıymış söyledi mi dr?
Aminn kuzum Allah razi olsunn..bunun tam bi aciklamasi yk dedi acik acik..kesenin baya disinda belki kilcl damarlar catliyr belki baska bisi gibisinden konustu..oksapar diye gobektn vurulan bi igne vardi kan sulandirici onu kesti bugun biraz pihtilasma olsn dedi..igneye bagladi gibi geldi bana ama bilemedim kuzum..sipayi saglikli gordum ya herseyi unuttm :) iki gun sona acabalar baslar yine :)

Cnm bnm ozel msj yazmak istedim sinirli galiba gelmedi sonada elim gitmedi yazmaya..basin sagolsun kuzumm icim sizladi..Rabbim gonlune ferahlik versin cok zor dayanma gucu versin kurban oldugum..cok cok uzgunum kuzum
Çok teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun

Masallah buyusun saglikla annesi cok sevindim.
Bebegin yeri iyiyse geriside duzelir canim insallah hic merak etme.
Ilaclar da azalmis iyi olmus. O bile rahatlatiyor insani.
Bol bol dinlen kuzum. Kardesin ayrilmasin yanindan

Masallah buyusun saglikla annesi cok sevindim.
Bebegin yeri iyiyse geriside duzelir canim insallah hic merak etme.
Ilaclar da azalmis iyi olmus. O bile rahatlatiyor insani.
Bol bol dinlen kuzum. Kardesin ayrilmasin yanindan
Allah razi olsn kuzumm hemde nasil rhatladim oksapari vurmk icin gobegimde yer ariyoduk artik..dinlencez biraz daha bakalim kuzum :) saglikla gslsinlerr insallah

Öyle oluyo zaten kuzum bi iki gün relax sonra yine evhamlar başlıyo analık bunu gerektiriyor demek ki :) öyle denesin bi de bakalım bebeğe zararı olmasında bazıları 9 ay boyunca kanama yaşayabiliyormuş bebeğe zararı olmadığı sürece problem yok sağlıkla gelsin yavrucak

Az bi alan olmasina sevindm kuzum insallah saglikla gelsinler Allah razi olsn cnm bnm

Allah razi olsn kuzumm hemde nasil rhatladim oksapari vurmk icin gobegimde yer ariyoduk artik..dinlencez biraz daha bakalim kuzum :) saglikla gslsinlerr insallah
Ben doguma kadar igneye devam edecegim kuzum. Göbek büyüğünce bacaktan yapmaya basladim.
Dinlen canim sakın bir iş falan yapayim deme. Saglikla gelecek insallah❤

Ben doguma kadar igneye devam edecegim kuzum. Göbek büyüğünce bacaktan yapmaya basladim.
Dinlen canim sakın bir iş falan yapayim deme. Saglikla gelecek insallah❤
Ayni dr.a gittigim bi arkadasim vrdi tup bebek onunkide o da 20. Haftaya kdr kullandm dedi bnde kanama var diye kesti sanirim ecopirinle devam ddelim dedi onu 30. Haffaya kdr kullanalim dedi..insallah saglikla gelsinler kjzum bizim daha coookk yolumuz var merak ve heyecanla sizi bekliyrmm :)

Ay hamilelik takvimini görünce nasıl sevindim anlatamam rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Cnmmm Allah razi olsunnn geldi bizim de melegimiz insallah saglikla ilerlerse :) aminn insallah..sen napiysn sende kacaklardansin :) cocuklar nasil
Çok şükür canım iyiler onların peşinde koşturup duruyorum . Sayfa değiştikten sonra giremedim bi türlü ama aklımda sizlerdr kaldı rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin mucizeni

Bende kan pıhtılaşması var kuzum ondan kullanıyorum.
Sizin doktor işi saglama almak için kullandırıyor. Kardesimde 7. aya kadar kullanmisti.
O yollar su gibi aksın gitsin inşallah canım. Ben bu zamana nasıl geldim saşırıyorum bazen.

Başka bir doktor bulursun canim. Iyilere denk gel insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…