Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy hadi hayirlisi insallah sag salim kurtulmustur ikisi de yaaa Rabbim saglik versin kuzusunada onada insallah..
Ayy bnmde var yarn iki dersim kaldi bi verebilsem artk sunlarida..
Kahverengiler arada yokluyo kuzu ya :KK43: kanama olmasindn iyidir diyrm bnde napim..bakalim sali gunu randevu var dr. Baksin artk hayirlisi
İnşaallah canım Rabbim birbirlerine bağışlasın yavrucak sağ Salim annesinin kucağına gelsin
İnşaallah...
benimde hiç çalışasım yok ama ittire ittire çalışıyorum 🙄
sen dikkat et kuzum bi şey olmıcak yavruya en iyisini düşün pozitif ol parlak kırmızı olmadığı sürece sıkıntı yoktur.. dr da progesteron falan vermedi mi ?

İnşaallah canım Rabbim birbirlerine bağışlasın yavrucak sağ Salim annesinin kucağına gelsin
İnşaallah...
sen dikkat et kuzum bi şey olmıcak yavruya en iyisini düşün pozitif ol parlak kırmızı olmadığı sürece sıkıntı yoktur.. dr da progesteron falan vermedi mi ?
Insallah insallah kuzum dualarim onunla insallah..vala ben ittiremedimde 🙈 sallicam yarnkinde finale bakinirim olmadi 3 ders sinavi :)
Kuzum kanama oldugu gun ck korktumm yalan yk..ama garip bi sskilde icim rahat benmledir insallah iyidir sali gununu iple cekiyrm..kanama olmasin da kuzm kahveye raziyim..
Hadi opuldun basarilar sinavda bebisimm iyi geceler

İnşaallah...
Kuzum sabah iki aksm iki fitil olarak iki gunde bir de igne olark vuruluyrm progestani yaa :KK43:

Çok teşekkürler arkadaşlar rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Bebişler iyiler haftaya alabiliriz gibi bakalım. Kızlar bişey daha sorcam sezaryen sonrası korse taktınız mı dikişlere zarar verir mi nasıl taktınız
Ben takmadım göbek falan gitti kendiliğinden. Çok çok az kaldı. 24 kilo almıştım ben 13 kilo verdim. Göbekten korkuyordum ama korktuğum gibi olmadı. Geriye kalan kilolarım da basenden gider inşallah :KK45: kişiden kişiye değişiyor belki de bilemiyorum

Bebeği diyafram hernisi idi
Doğduktan sonra fazla dayanamadı melek oldu 😢

Çok güçlü bir anne, sonuna kadar sabırla umutla bekledi
Rabbim mükâfatını en güzel şekilde verecektir inşallah A April wind başın sağolsun gülüm 😔 Allah yüreğine ferahlık ve dayanma gücü versin inşallah...

kızlar nasılsınız baaayağıdır girmiyordum.bebiş hala yok temmuzda tüp düşünüyrum artık hayırlısı

Ben takmadım göbek falan gitti kendiliğinden. Çok çok az kaldı. 24 kilo almıştım ben 13 kilo verdim. Göbekten korkuyordum ama korktuğum gibi olmadı. Geriye kalan kilolarım da basenden gider inşallah :KK45: kişiden kişiye değişiyor belki de bilemiyorum
Bendede baya kitti 55 kiloya düştüm ayva göbek var onun dışında fitim ama korse takçam sıkılaştırsın

X