Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükür canım iyiler onların peşinde koşturup duruyorum . Sayfa değiştikten sonra giremedim bi türlü ama aklımda sizlerdr kaldı rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin mucizeni ❤
Cok sukur cnm op kuzularini yerimize..Aminnn insallah cnm ck ck sagol

Bende kan pıhtılaşması var kuzum ondan kullanıyorum.
Sizin doktor işi saglama almak için kullandırıyor. Kardesimde 7. aya kadar kullanmisti.
O yollar su gibi aksın gitsin inşallah canım. Ben bu zamana nasıl geldim saşırıyorum bazen.

Başka bir doktor bulursun canim. Iyilere denk gel insallah.
Canimsin kiyamam sana ck zor gercektn bu surec aminn insallah hepimizinki su gibi aksn alalim yavrulari kucagimiza cnm bnmm..

Canım benim dualarım seninle. Doktorun rahatsa senin de için rahat olsun. Progesteron da kullanıyormuşsun. Dinlen, geçecektir inşallah. Ye iç yat bitaneciğim :)
@sezson annene acil şifalar balım. En iyi doktoru araştırıp elinizden geleni yapıyorsunuz şifa allahtan. Mahir bebesiyle işler rutine biniyor anlaşılan :) seviliyorsun. Bu arada biz de tekrar bebiş için çalışmalara başladık :) takvim tutmadan kafamıza göre takılıyoz. 2-3 ay böle bir gitsin bakalım :)
@VosVos35 yavrum deneyimli annesin sen kusmuk falan sana işlemez :))) şaka bir yana bu güzel günlerin tadını çıkar. Ara ara girip okuyorum yazdıklarınızı, aklımda ve dualarımdasınız
A AsyaaAyazz bak nereden nereye gülüm :) onca telaştan sora bebecik doğdu bile :) tadını çıkar bu keyifli günlerin arada çıkan pürüzler işim tuzu biberi
Simayinannesi Simayinannesi 30. Hafta mı hey maşallah 🧿 her şey güzel gitsin sağlıkla gelsin minnoş kızımız simayımız inşallah. Canımın içisin
@Zeyah3917 kız senin de zaman gitgide azalmış he maşallah bitanem. Ataklar da azaldı demiştin artık gün saymaca hadi bakalım :)
plojovic plojovic yavrum seni de unutmadım. Senle vosvikim benim için çok benzersiniz iki prenses annesi akıllı kadınlar seviyom sizi :) inşallah senin de her şey yolundadır doğan büyüyor dimi ya.. bana da hayırlı zamanda gelsin inşallah

Aman unutma :)))) bende severim seni ❤
Yolunda cok sukur,7 ay doluyot bu hafta minik hanimin.Zaman cok hizli..Cidden hemen buyuyorlar.Daha kucuk derken buyugu bile 5 yasinda oluyor.

Kızlar 2 gün önce doğum yaptım. Tansiyon ölçümü diye gttik gebelik zehirlenmesi oluyomuşum ucundan döndük ben ve yavrularım. 33. Haftaya kadarmış nasibimiz. Çok şükür durumları iyi küvezdeler bikaç gün kalcaklar 1900 doğdular . Sütüm az geliyo üç saatte bir sağıyom tavsiyesi olan var mı

Hersey cok yeni sutun cok az gelir ilk zamanlar.Ne kadar gelirse gelsin cok guzel sadece bunu dusun❤
Zamanla cogalacak zaten insallah.
Gozunuzaydiinnn,hemencik toparlarlarr❤

Benimde eşim seçti. Bir daha da baska bir isim begenmedi. Benimde içime çok sindi.
Gercekten cok guzel. Sizin kizlarla adaş olacak insallah❤
Herkes tam senin kızına göre bir isim diyor. Çıtı pıtı olur diyorlar😊

Bizde de esim demisti ilk :)
Simdi soyledikce sırıtıyor ismine ya iyi ki diyorum Simay koymusuz adini :)
Cok yakisti :) sanki baska isim koysak olmayacakti :)))))))
Hic İdil tipi yokmus ya sende diyorum cocuga😂

Çok teşekkürler arkadaşlar rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Bebişler iyiler haftaya alabiliriz gibi bakalım. Kızlar bişey daha sorcam sezaryen sonrası korse taktınız mı dikişlere zarar verir mi nasıl taktınız

Ben takmadim ama düşük bel giymiyorum.Vucut zayiflarken yanlis sekillenmesin diye.Normalde de cok tercih etmiyordum gerci :)
Sezaryen yerinede (zamanla daha hissedilir oldu) masaj yapiyorum karin kaslari icin.

Bizde de esim demisti ilk :)
Simdi soyledikce sırıtıyor ismine ya iyi ki diyorum Simay koymusuz adini :)
Cok yakisti :) sanki baska isim koysak olmayacakti :)))))))
Hic İdil tipi yokmus ya sende diyorum cocuga😂
Ahh kuzum benim❤
Bende Ece mi olsa diye düşünüyordum ama Simay çok içime sindi.
Bir tek sizin kızlar var Simay tanidigim😉
Bende Ece tipi yokmus diyecegim insallah 😊

Ahh kuzum benim❤
Bende Ece mi olsa diye düşünüyordum ama Simay çok içime sindi.
Bir tek sizin kızlar var Simay tanidigim😉
Bende Ece tipi yokmus diyecegim insallah 😊

Ece'lerde pek tatli oluyor :)
Evlat iste ya hangi ismi koysan sevecen :)
Soyledikce daha bi isiniyor sanki insan.
Sagliklla gelsinde minik hanim❤

X