Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bebişi ağzından burnundan kusan biri var mı
Evet oluyor arada. Aniden çok gelirse burnundan da akabiliyor maalesef. Kusmak istediği fark edince kaldırmak gerekiyor. Kendimiz hangi duruşta rahat kusabiliriz diye düşünerek o şekilde tutarsak bebeği, o da daha kolay çıkarır.
Yediğimiz içtiğimiz her şey sütü etkiliyor. Bebeği rahatsız edebilecek besinlerden uzak durmak lazım.. Bir hastalığı yoksa şayet, bebeklerin kusması normal görülür

Bende iyiyim abla daha tedawi icin bsey yapamadim ki mayısgibi gitmeyi dusunuyorum kiz biraz daha buyusun die yarin 4 aylik olacagiz kuzum iyi cok sukur ki ugrasioz atak donemi dis cikaracakmis erkenden braz zorluyor bni
Allah kolaylık versin canım benim ❤ kızın da atlatacak inşallah.. 4 ay zor geçiyor biraz ama geçiyor bir şekilde.. inşallah sorunsuz, sıkıntısız geçer tedavi sürecin. Savaşçı prensesin güç verir sana ❤

Kizlarr sonuc 153 ciktiii elim ayagim titriyo suann soklardayimm sukurler olsun Rabbimee
Wuuuuu geldi işte minnoş,o kadar icime doguyorduki ordada olduğu
Gözün aydın canım benim,allahım sağ sağlim,hayırla kucagimiza almamızı nasip etsin ❤❤❤
sende kasım annesi olacaksın inşllah gelsin akrep burcu bebisler

Ay sormaa kuzumm bnde hissediyordumm ck sukurr..insallah saglikli gebeliktir devam eder ve kucagimiza aliriz cnm bnmm insallah..

Kuzum benim ❤ sağlıcakla kavuşun inşallah bu kıymetli bebişe ❤ erkek olacağı doğuyor içime.. haydi hayırlı maratonlar
Ablam kiymetli olmazmi sipa bi gelsin sorcm ben ona neler cektirdi bana :)) insallah ablammm kucagimiza alalim insallah..aa wuuu naptn hatun sen :))) unutmucm bunu hatirlatcm sana :))

Ablam kiymetli olmazmi sipa bi gelsin sorcm ben ona neler cektirdi bana :)) insallah ablammm kucagimiza alalim insallah..aa wuuu naptn hatun sen :))) unutmucm bunu hatirlatcm sana :))
Öyle doğdu içime bi daha yarın mı kan vereceksin? Heyecanla takipteyim ❤ bu ay sizin ayınız oldu @Sosyaljo ile... Ne mutlu size.. Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah ❤

Öyle doğdu içime bi daha yarın mı kan vereceksin? Heyecanla takipteyim ❤ bu ay sizin ayınız oldu @Sosyaljo ile... Ne mutlu size.. Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah ❤
Amiiiiıiiiiinnnn inşllah,sağlıkla büyüsünler sımsıkı tutunsunlar annelerine ❤❤
su gibi akıp gitsin zman hemen gelsin kasım,sağ salim kucağımiza alalım
Darısı da inşllah bu sevinci aylardır,yıllardır bekleyen kardeşlerimize olsun

Bi sorun yok dediler ama üşüttüm galiba bebişi teşekkür ederim canımmn

Kizlarr sonuc 153 ciktiii elim ayagim titriyo suann soklardayimm sukurler olsun Rabbimee
Yaaa cok ama cokkk sewindim niz 2018 kasim annesi olduk siz 2019 kasim annesi olacaksiniz rabbim saglik versin sag salim kucagina al gulum cok mutlu oldum snn adina imzani at artk kk ya :))

Bana 4 ay kolay gecti abla simdiden snra zorlanacakmisim gibime gelio aminn abla insallah bakalim bide tedawiyi atlatırsam degme keyfime hehhe

Bana 4 ay kolay gecti abla simdiden snra zorlanacakmisim gibime gelio aminn abla insallah bakalim bide tedawiyi atlatırsam degme keyfime hehhe
4 aylık olduktan sonraki süreyi kast ettim canım, yani senin hesabınla 5.aya girdiğinde. Uzun süren bir atak dönemi.. tabi her bebek farklı geçirir :) inşallah kızın da güzel geçirir bu dönemi ❤

4 aylık olduktan sonraki süreyi kast ettim canım, yani senin hesabınla 5.aya girdiğinde. Uzun süren bir atak dönemi.. tabi her bebek farklı geçirir :) inşallah kızın da güzel geçirir bu dönemi ❤
Suan 4.ataktayiz abla 5 hafta surecekmis huzursuzuz ama cok sukur kizim rahat aglayan bi bebek deil insallah sag salim buyuturuz bebislerimizi snnkiler nasil oldu iyilestilermi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…