Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Başım ağrıyordu ilaç gibi geldi bu haber.
Tekrar gözun aydin canim. Hep guzel haberleri alalim❤
Şimdi kendine dikkat etme zamanı geldi.
Takvim ekle de bebisi takip edelim

Çok şükür daha da iyi olsun yavru inşaallah Ben iyiyim elhamdulillah bebiş zorlamıyor abla sadece uykusuzluk beni çok zorluyo gece gündüz uyuyamıyorum bambaşka bi hal alıyorum o zamanda
İnşallah alışırsın bir an önce canım :) bundan sonra hayatın çoğunlukla uykusuz ama o uykusuzlukta bile mutlu ve sevgi dolu geçecek :) ilk bebekte tam idrak edilmese de, ikinciden sonra uykuyu minimuma indirgeyip çocukları uyurken izlemekte bile huzur buluyor anneler ❤

Çok sevindim canım ❤ inşallah hep böyle devam etsin süreciniz ❤ Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri göstersin, yine birlikte sevinelim

İnşaallah abla aslında uykusuzlukla bi problemim yok ama ortada bi şey yokken uyuyamamak sıkıntı yapıyo doğduktan sonra yavrumun kokusu rahatlatır beni

Teşekkür ederim gülüm ❤ tam geçmese de daha iyiyiz ❤ sen nasılsın? Tedavin ne durumda? Kuzucuk nasıl?
Bende iyiyim abla daha tedawi icin bsey yapamadim ki mayısgibi gitmeyi dusunuyorum kiz biraz daha buyusun die yarin 4 aylik olacagiz kuzum iyi cok sukur ki ugrasioz atak donemi dis cikaracakmis erkenden braz zorluyor bni

Ayy yazmışsın yeni gördüm canım Rabbim güzel haberleri daim etsin inşaallah

@Sosyaljo kuzmmm gözlerm doldu okurken kaçırmşm belki bazı yazıları Allahımmm Kucagınaa almayı nasip etsnnn Rabbim mutlugunuzu daim etsnn muhteşem bişyy eminmki Allahım o güzel günleri banada nasip eder kuzmm inşallah duaa et ne olr banada anlatemsn ne yaptn ne ettnn nasıl oldu

Allah razi olsun canım,inşallah en kısa sürede sende tadarsın bu duyguları inan tarifi yok ❤
Kuzum benim bütün tahlillerim yapıldı,hsg cekil di bende bir problem yoktu.bizde problem esimdeydi onun sperm hızı nerdeyse sıfıra yakındı ve bu şekilde normal yolla hamile kalamassin tüp bebek yap dediler.bende eşime birsürü kür hazırladım ve içirmeye başladım,eger ise yaramassa zaten martta tup bebtk tedsvisine başlayacaktım canim...
allah'ın izniyle kürleri içmeye başladığından 2.ay sonra hamile olduğumu öğrendim. Eğer seninde eşindeyse problem daha ayrıntılı yazarım kuzum.

Yok kuzmmm ikimizdede problem yoktu dış gebelik ve düşükten sonra benm tüpler tıkanmştı vee birini zorla açtılar olr dedi dr lar amaa Hala yok herhalde bu topikte bir ben kaldmm Allahım sanaa yaşatmş kucagnada almayı nasip etsnnn inşallah

İnşaallah abla aslında uykusuzlukla bi problemim yok ama ortada bi şey yokken uyuyamamak sıkıntı yapıyo doğduktan sonra yavrumun kokusu rahatlatır beni ❤
Bünye hazırlık yapıyor canım, bundan sonrası için ❤ bebiş gelince yorgunluk da eklenecek, stres, kaygı... Ama hepsiyle baş ediyor anneler... Dünyanın en güzel kokusu, bakışı ve gülüşü olunca karşısında ❤

Olacak inşllah canım,bende 2 ay önce öyle düşünüyordum bir ben kaldım diye üzülüyordum ama demekki herseyin zmani var..
Inşallah en kısa zmaanda,en doğru zamanada gelir minik mucizen ❤❤ dualarim sizinle

İnşaAllahh o zamn geç vakit değidr hayrlı zamnı Allahım yakın etsn aminnnnn amin inşallah gelr o mücize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…