Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sitenin görünümü değişti, izlediğim konulara kısa yol olmayınca burayı aksattım. Bir de geldim neler olmuş ❤ @Sosyaljo hamile, U Umithepvar transferi olmuş ❤ ne güzel haberler, nasıl mutlu oldum var ya ❤ maşallah, sübhanallah.. inşallah hep iyi haberler alsınlar bundan sonra da...
@sezson , @arkeolog01 bebişler ne durumda?
@Efe2014 nasılsın kuzucum?
SEVDAM07 SEVDAM07 oğluşlar ne alemde?
Benim yavrular rahatsız. Abimiz üşüttü, hapşırıyor, burnu tıkanmıştı dün. Yoğun bakım uyguladım, bugün iyi şükür ama kardeşine bulaştı. Şimdi kızım burun tıkanıklığı yüzünden uyuyamıyor. Rabbim korusun tüm yavruları ❤
Çok geçmiş olsun canım bizde büyüyoruz yavaş yavaş .. sizlerle irtibatı kopartmak istemiyorum ama buradan zor oluyor artık :KK43:

U Umithepvar canım ne kadar kaldı teste,girip girip bakıyorum acaba yazdinmi diye
Hayırlı haberlerle gel inşalalh canim
Ayy kuzum benmmm unutmamis benideeee...kuzum test gunu yarinn kurbanlk koyun gibi bekliyrmm :)) sessiz sedasiz ama stresli :) gecti gitti gunler valaaa hakkimizda hayirlisi olsun insallahh Rabbim olumlu sonucla sonuclandirir insallah dualarinizi bekliyrmm

Ayy kuzum benmmm unutmamis benideeee...kuzum test gunu yarinn kurbanlk koyun gibi bekliyrmm :)) sessiz sedasiz ama stresli :) gecti gitti gunler valaaa hakkimizda hayirlisi olsun insallahh Rabbim olumlu sonucla sonuclandirir insallah dualarinizi bekliyrmm
Canim insallah yarin da snn guzrl haberlerini aliriz insallah dualarim snnle

Ayyyyyyy çok az kalmış yaaa 👏 hadi hayırlısı canim insllah ❤
Herzaman dualarındasın canım habersiz bırakma bizi

Iwiiiiitttttt ck ck az kaldiiii hayirlisi bitanem yaa Allah razi olsn insallah bende sirami savanlardan olurum gorucem yarnnn haberdar edicem kuzum etmemmii sagolasin kuzumm
Beni de beni de habersiz bırakma şakın bak dört gözle bekliyorum yaa inşaallah yarın güzel haberler alıcaz :KK71:

Nerelerdesin sen kuZum ya :):) olumlu bi şeyler olsun lütfen :olamaz:
Valla kuzmm buralara pek giremedim geziyordum bol bolll 😊😊 istanbul izmir heryerini gezdm 😉 amaa suan bily yok regl dğzenli normalde bu ay gec yumrtladm döngümn 24. Gününde şok oldmm resmen 😱 hava değişkliğinden olsaa gerek 29 30 günde bir olrm normalde hala regl olmadm 2 gün gecikti normale göre kuzmm

Valla kuzmm buralara pek giremedim geziyordum bol bolll 😊😊 istanbul izmir heryerini gezdm 😉 amaa suan bily yok regl dğzenli normalde bu ay gec yumrtladm döngümn 24. Gününde şok oldmm resmen 😱 hava değişkliğinden olsaa gerek 29 30 günde bir olrm normalde hala regl olmadm 2 gün gecikti normale göre kuzmm
Ohh iyi yapmışsın valla gez tabi :):) yumurtlamanın üstünden kaç gün geçti ... geç olduysa yum. Gelmeyesice regl geç geliyo biliyorsun inşaallah gelmez tabi :):KK66:

X