Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@Sosyaljo cnm naptin suprizi gittin mi doktora
Randevum yarin canım,suprizde aksama şimdi sofra kuruyorum hazırlık yapıyorum
Dün gece 12de söyleyecektim ama sızdı kaldı kocam,bu akşam erken davraniyimki yine uyuyakalmasin
gece boyu uyuyamadım inşllah sağlıkla kalp artışlarını duyabiliriz,çok endişeliyim

Hic endiselenme cnm yarin kalp atislarini da duyacaksin cpk guzel bir supriz olacak esine de kacta randewun bizi habersiz birakma ❤

Cok guzel bir aksam olsun sizin icin canim. Gelismelerden firsat bulursan haberdar et. Merakla bekliyorum.
Iyi dusun her zaman. Buyuk gun yarin. Bebisle tanisacaksiniz Her sey guzel olacak insallah❤

Sakın korkma canım ❤ yarın dünyanın en güzel sesini duyacaksın herşey çok güzel olacak inşallah ❤ yaptın mı sürprizi? Ne meraklı çıktık biz de :)))

@efe201 @Birumuttur V vosvos yaptım canlarım,bu gece hayatımız en güzel gecesiydi ❤❤
O kadar şaşırdı,o kadar inamadiki anlatamam size,ama hamileysem o pedler neydi diye bide saf saf sordu
Öyle sımsıkı sarılıp agladikki bu geceyi hayatım boyu unutmayacağım asla,hala eli elimde oturuyoruz
Yarım öğleden sonra kontrolüm inşllah herşey yolundadır,sesini duymak için sabırsızlanıyorum ❤

Rabbim agiz tadinizi bozmasin insallah ewinize huzurunuzu nesenizi sag salim versin cok mutlu oldum senin adina rabbim yüzünüzü güldürsün ❤ yarin da guzel haberlerini sabirsizlikla bekliyoruz

İnşallah her şey gönlünüzce olur kuzum ❤ hep mutluluktan ağlayın bundan sonra inşallah ❤

Kuzum cok duygulandim ne mutlu size. Yavrunu da sag saglim kucagina almani dilerim❤
O pedlerle adamin aklini aldin valla
Yarinda boyle guzel geçecek insallah.

Ohhh maşaallah kan sonuçları öğrenilmiş süprizler yapılmışRabbim hep sevinçten ağlamayı nasip etsin canım çok duygulandım sağlıcakla kucağınıza alın yavrunuzu inşaallah Darısı burdaki bekleyen bütün arkadaşlara olsun en kısa zamanda

Okurken tüylerim diken diken oldu maşallah size mutluluğunuz daim olsun kuzunuz da sağlıkla gelsin kucağınıza canım benim ❤

Cnmm yaaa nasi duygulandm okurken ani yasadimm Rabbim bsbisinizle mutulugunuzu daha ck arttirsin insallah masallah sizee..kontrolden sonra haberdar et bizidd emi :)

Teşekkür ederim canım benim ❤ daha iyiyiz şükür.. sen nasılsın? Bebiş zorluyor mu?
Çok şükür daha da iyi olsun yavru inşaallah Ben iyiyim elhamdulillah bebiş zorlamıyor abla sadece uykusuzluk beni çok zorluyo gece gündüz uyuyamıyorum bambaşka bi hal alıyorum o zamanda

Kızlar hepinize cookkkk ama cokkk teşekkür edrim,hepinizden allah razi olsun sevincimin her anını benimle paylaştınız ❤
Şimdi kalp artışlarını duyduk o kadar güzelki ❤❤
Herşey çok güzel hiç merak etme dedi doktor,o kadar rahatladimki anlatamam size

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…