Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sancılar aynı oluyor zaten :) 4 gün gecikme olur muydu normalde? Tüp Bebek öncesi rahatlayıp hamile kalan çok duydum. Yarın git bir test al, günün geçmiş, gün içinde test yapsan da çıkar :) çıksın artık lütfen ❤
Canim aslında birgün bile sekmez ama yeni yılda tatile gideceğiz diye regl geciktirici almıştım.o günden beri tüm regl düzenim alt üst oldu...
normalde bu kadar gecikme olsaydı zaten hemen koşardım test almaya ama bu durumda umitlenmeyeyeim diye beklemek istiyorum.
Ilaç yüzünden geciktiyse 2 3 güne gelir inşllah,gelmessede inşllah minnagimdandir 😍

Canim aslında birgün bile sekmez ama yeni yılda tatile gideceğiz diye regl geciktirici almıştım.o günden beri tüm regl düzenim alt üst oldu...
normalde bu kadar gecikme olsaydı zaten hemen koşardım test almaya ama bu durumda umitlenmeyeyeim diye beklemek istiyorum.
Ilaç yüzünden geciktiyse 2 3 güne gelir inşllah,gelmessede inşllah minnagimdandir 😍
İlaç sadece o ayı etkilemesi lazım ama bilemedim ben de.. inşallah minnak bir mucize vardır orda, sımsıkı tutunmuştur anneye ❤

İlaç sadece o ayı etkilemesi lazım ama bilemedim ben de.. inşallah minnak bir mucize vardır orda, sımsıkı tutunmuştur anneye ❤
Normalde bende hiç etkilemiyordu ama bu sefer perişan etti beni, doktor düzensizlik 3 ile 6 ay surebilir dedi :silah:
Inşallah canım yaaa inşllah,en hayırlı zmanda :emir_bebek:

@Sosyaljo Var mı gelen giden merak ettim :)
Artik sorunun ne oldugunu bilmek tup bebege gecis fln sizi rahatlatmista olabilir.Cok duyuyoruz bu asamada hamile kalanlari.
Ama bi yandanda bambaska bi heyecan :) ilacta kullanmissin.
Sorundan dolayi hic olmaz denecek bisyse gelir demek ki,gelsinde rahatla insallah❤
Guzel haberlerin olsun dilerim❤

@Sosyaljo Var mı gelen giden merak ettim :)
Artik sorunun ne oldugunu bilmek tup bebege gecis fln sizi rahatlatmista olabilir.Cok duyuyoruz bu asamada hamile kalanlari.
Ama bi yandanda bambaska bi heyecan :) ilacta kullanmissin.
Sorundan dolayi hic olmaz denecek bisyse gelir demek ki,gelsinde rahatla insallah❤
Guzel haberlerin olsun dilerim❤
Yok canim gelen giden yok hala,gece regl sancisiyla uyandım sonra geçti.simdi ortalık süt liman :işsiz:
Evet en az 10 doktor eşinizin normal yolla çocuk sahibi olması neredeyse imkansız dediği için,içim buruk umitlenemiyorum bile...
Inşallah burdan sonrası hayırla,çarçabuk ilerler,çok teşekkür ederim :KK200:

kizlar merhaba umarim iyisinizdir okuyorum da yazamıyorum benim kiz kuala gibi masaAllah :KK66: sırf bu nedenle sling sipariş ettim :)) hamile arkadaşlara Allah yardim etsin .ısteyene de tez vakitte nasip etsin...doğmuş minnaklarin annelerine kolay gelsin.asyaaaa sana dedik.krem al ama almamışsın anlaşılan canim :))) VosVos35 VosVos35 sen nasilsin canik

kizlar merhaba umarim iyisinizdir okuyorum da yazamıyorum benim kiz kuala gibi masaAllah :KK66: sırf bu nedenle sling sipariş ettim :)) hamile arkadaşlara Allah yardim etsin .ısteyene de tez vakitte nasip etsin...doğmuş minnaklarin annelerine kolay gelsin.asyaaaa sana dedik.krem al ama almamışsın anlaşılan canim :))) VosVos35 VosVos35 sen nasilsin canik
İyiyiz canım sağol :) seninki çok minik daha, anne kokusuna muhtaç ❤ benimki büyüdü de abisinin oyuncaklarına göz dikti ❤

Merhaba arkadaşlar,bizde 2 yıldır çocuk için uğraşıyorduk daha önce burdada belirtmiştim meğer eşimde sorun varmış.2 3 aydır onun tedavisi yapıliyor marttaysa bana tüp bebek tedavisine başlanacak.
25 şubatta reg olmamam lazımdı ama hala olmadım,5 6 gündür sürekli regl olcak gibiyim sancim var bugünde yine regl sancıyla uyandım. Açık sarımtrak jel gibi akıntıda var.enfeksiyon falanmı kaptım acaba
Kuzumm insallah gerk kalmaz gelir meleginn biraz zorlu bir surec..

Sensin pis de :) Pis ne demek ya :)
Tamam yikansinda sonucta ne istediginde onemli.Belki kendin yikayacaksin zaten.Birakma hatta onlara.Elinden tut bebeginin mutlaka❤
Mesela bende islansada bisy olmuyorculardan degilim :) Hergun yikadik ama ustunden cikan esyasini katlayip gobeginin ustunde tutuyorduk.Zaten bi su dökülüyor.Sampuan vs kullanmadim ilk zamanlar.
Boyle konularda cidden seni uzmelerine izin verme.Sonra keşke deme hicbisy icin.
Beklediğimden o kadar iyi geçiyor ki. Annem bir şey dediğinde dilim çıkıyor ya kaynanam hiç karışmadı bana. Çocuğu almaya bile korktu. Bir laf oldu herkesin kendi çocuğu ne olur ne olmaz dedi. Uyandığında falan ben veriyorum al babaannesi sev diye. Kimse karışmıyor şuan çok rahatım sadece uykusuzluğa alışmam gerekiyor :) göbeğimiz de düştü yarın banyo yaptıracaklar bakalım eski zaman usulü :KK43: eşim evde Allahtsn bakalım nasıl geçecek.

Canım. Bi pamuğa zeytin yağı dök göğsüne koy üzerine göğüs pedi 2 güne kalmaz geçiriyor
Kendi sütümle ovdum hep göğüs pedi de aldım bayağı iyileşti. İlk emişi acı veriyor ama bakalım

Merhaba kızlar
Ovulasyon testinde gebelik sonucu öğrenenlere sesleniyorum
regle yakın ikinci çizgi silik de olsa çıkar mı?
Regle iki gün kala yaptım
Silik de olsa çıktı ikinci çizgi .
Etiketlerseniz sevinirim cevabı görmem için
Teşekkür ederim

VosVos35 VosVos35 abla bizim kuzu baya salya akıtıyor sürekli ağız bezi değiştiriyorum o derece nedendir acaba ya. Bide eli hep ağzında acaba diş mi 😨
Kızım da 2 aylık olmadan başladı elini kemirmeye :dondurma: salya da sular seller:KK48: normal gülüm, yol yapıyor dişler.. erken de gelebilir, 6.ayı da bekleyebilir. Uğraştırır ilk dişler ❤

Kızım da 2 aylık olmadan başladı elini kemirmeye :dondurma: salya da sular seller:KK48: normal gülüm, yol yapıyor dişler.. erken de gelebilir, 6.ayı da bekleyebilir. Uğraştırır ilk dişler ❤
Sağol ablacım salyalı bebekler tuhaf gelirdi bana :) insanın kendisinin olunca bal akıtıyor sanki :KK70:

Bugün test yapıcaktım ama,yapamadım canım.sabah adet sancısı arttı şimdide kahverengi akıntı gelmeye başladı...kirmizilarda gelir hemen ardından :kızgın:
1 gün bile gecikmeyen reglim 1 hafta gecikti,üzgünüm :KK42:
Canım ya :KK43: moralini bozma lütfen şimdi olmasa da önünde tüp bebek şansı var inşallah gelecek miniğin

VosVos35 VosVos35 abla bizim kuzu baya salya akıtıyor sürekli ağız bezi değiştiriyorum o derece nedendir acaba ya. Bide eli hep ağzında acaba diş mi 😨
Canım o bu dönemde olurmuş bizim kide öyle bazen memeyi emerken elini fark ediyor bırakıp onu alıyor ağzına ay bu bebeler zor ama çok şirinler

X