Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım o bu dönemde olurmuş bizim kide öyle bazen memeyi emerken elini fark ediyor bırakıp onu alıyor ağzına ay bu bebeler zor ama çok şirinler
Aynen canım Aralık annelerinin çoğunda var bu el emme durumu umarım geçicidir :)

Aynen canım Aralık annelerinin çoğunda var bu el emme durumu umarım geçicidir :)

Gecici degil :) Herseyleri elleri dusunsene❤
Dokundukca taniyacak,tuttukca kuvvetlenecekler.Once elleri sonra her tuttugunu agiza goturmeleri gelisimlerinin bi parcasi❤

Gecici degil :) Herseyleri elleri dusunsene❤
Dokundukca taniyacak,tuttukca kuvvetlenecekler.Once elleri sonra her tuttugunu agiza goturmeleri gelisimlerinin bi parcasi❤
Şimdiden götürüyor sıpa :)) oyun halısında köşeye ilişip en yakındaki oyuncağı ağzına alışı var deli oluyorum görünce :)) ilk çocuk farkı sanırım herşeyi ayrı heyecan

Şimdiden götürüyor sıpa :)) oyun halısında köşeye ilişip en yakındaki oyuncağı ağzına alışı var deli oluyorum görünce :)) ilk çocuk farkı sanırım herşeyi ayrı heyecan

Ayni heyecanlari yeni bir canla yasamakta bambaska bir duygu,bi yandanda yaa o da yapardi diye ic gecirmeler :)))❤
Farkli degil ama degisik bi heyecan.İlk tedirginlikler olmadigi icin daha da bi doyumluk.Tabi bunlar herkesin durumuna gore degisir.
Buyuk olanla hala herseyin ilklerini yasiyor olmakta tabii ayri tedirginlikler :))))))))
Velhasil cok guzeller...

Allah bekleyen,isteyen herkese nasip etsin saglikla en kisa zamanda inşallah❤

Ayni heyecanlari yeni bir canla yasamakta bambaska bir duygu,bi yandanda yaa o da yapardi diye ic gecirmeler :)))❤
Farkli degil ama degisik bi heyecan.İlk tedirginlikler olmadigi icin daha da bi doyumluk.Tabi bunlar herkesin durumuna gore degisir.
Buyuk olanla hala herseyin ilklerini yasiyor olmakta tabii ayri tedirginlikler :))))))))
Velhasil cok guzeller...

Allah bekleyen,isteyen herkese nasip etsin saglikla en kisa zamanda inşallah❤
Aminnn inşallah ❤ Rabbim eksikliğini vermesin sana bağışlasın kuzularınıııı

Kuzucuklarimm yarin transfer gunumm 5. Gun embriyosu transfer edilecek..dualarinizi bekliyrmm :**

whiterabbit88 whiterabbit88 bitanem nerelerdesinn seninde temiz yurekli dualarina ihtiyacm var kuzum ..
Şu msji görünce o kadar etkilendimki,bizde tüp bebek tedavisine başlayacak bir çiftiz o kadar korkuyor ve ne yapacağımı biliyorumki...
Bu gece senin ve inşllah sana sımsıkı tutunacak bebegin için dua edeceğim,allah yardimcin olsun canım. 15 gün sonra sen o müjdeli haberi ver ki banada ışık olsun,ümit olsun :KK200:
Şu an o kadar heycanlandimki anlatamam,dualarım seninle :dua:

Şu msji görünce o kadar etkilendimki,bizde tüp bebek tedavisine başlayacak bir çiftiz o kadar korkuyor ve ne yapacağımı biliyorumki...
Bu gece senin ve inşllah sana sımsıkı tutunacak bebegin için dua edeceğim,allah yardimcin olsun canım. 15 gün sonra sen o müjdeli haberi ver ki banada ışık olsun,ümit olsun :KK200:
Şu an o kadar heycanlandimki anlatamam,dualarım seninle :dua:
Kuzumm canim benimm surec heyecanli bir o kadarda zorlu gerci ben ck nazliyimdir ondan kaynakli da olabilir :) ama bir yerdende baslamak gerek dedim ya Allah bismillah dedim basladim Rabbim utandirmasin..
Allah bin kere razi olsun ictenligin icin..insallah olumlu sonuclanir kuzum Rabbimin takdiri cani nefesi verecek olan O..
Gercektn olumlu olanlari duyunca insan daha bi heyecn yapiyr..Rabbim duyuyor sesimizi biliyor duamizi insallah aliriz karsiligini kuzumm kucaklarimiz bos kalmasin o duygudan mahrum olmayalim insallah

Kuzucuklarimm yarin transfer gunumm 5. Gun embriyosu transfer edilecek..dualarinizi bekliyrmm :**

whiterabbit88 whiterabbit88 bitanem nerelerdesinn seninde temiz yurekli dualarina ihtiyacm var kuzum ..
Canım hayırlı haberlerle gel bebişin sana sımsıkı sarılsın inşallah Allah yardımcın olsun....

Yapildi bitanemm yapildi ck sukur insallah bi daha dogum icin yatayim o masaya..
Ay hadi insllah,bu mubarek günün hürmetine dualrin kabul olur canim benim.
gece ben bile heycan yaptım ki seni düşünemiyorum bile,nasıl ağrı sızi oluyormu.anestezi aldin mi canim transfer sırasında

Insallah bitanemmm guzel sonuclar alalim insallah biraz zorlu bir surec cunku..Rabbim mukafatini versin insallah..
Allah razi olsn heyeecanimi paylasmissin uyuyamadmm tabiki :))
Cnm bn nazliyim biraz ondn kendimi ck kastm aleti ck fazla yerlestirmek cevirmek zorunda fln kaldi dr ondn yana agrim var yksa baska hic bisi yk ck sukur..rahat olsaydim bu agrilarimda olmayacakti ha agri derken ole sizlama hic korkmaa..anesteziyle olmuyr uyank oluyosn kuzum o yuzdn bana opu daha kolaydi anesteziyle hic bisi duymuyosun :)))

Insallah bitanemmm guzel sonuclar alalim insallah biraz zorlu bir surec cunku..Rabbim mukafatini versin insallah..
Allah razi olsn heyeecanimi paylasmissin uyuyamadmm tabiki :))
Cnm bn nazliyim biraz ondn kendimi ck kastm aleti ck fazla yerlestirmek cevirmek zorunda fln kaldi dr ondn yana agrim var yksa baska hic bisi yk ck sukur..rahat olsaydim bu agrilarimda olmayacakti ha agri derken ole sizlama hic korkmaa..anesteziyle olmuyr uyank oluyosn kuzum o yuzdn bana opu daha kolaydi anesteziyle hic bisi duymuyosun :)))
Kuzum bildiğim kadarıyla transferde istenirse anestezili yapılıyor,ben vajinismus geçmişli biri olarak baya arastirdim.gerek yok diyorlar ama galiba bende anestezili isteyeceğim,kasılır kalırım ben korkudan
o_O önümüzdeki günlerde hiçbirşeyi kafaya takma canım,akışına bırak hakkında hayırlısı inşllah...
Bizde bu ay başlayacaktık tedaviye ama 10 gün geciktim hala gelen giden yok, her an regl sancıları çekiyorum 1 haftadır pedle geziyorum resmen..
Tam test alıp yapıyım diye niyetleniyorum sonra regl sancim geliyor vazgeçiyorum :kızgın:
O yüzden senin aşamalarını cok merak ediyorum

X