Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bildiğim kadarıyla transferde istenirse anestezili yapılıyor,ben vajinismus geçmişli biri olarak baya arastirdim.gerek yok diyorlar ama galiba bende anestezili isteyeceğim,kasılır kalırım ben korkudan
o_O önümüzdeki günlerde hiçbirşeyi kafaya takma canım,akışına bırak hakkında hayırlısı inşllah...
Bizde bu ay başlayacaktık tedaviye ama 10 gün geciktim hala gelen giden yok, her an regl sancıları çekiyorum 1 haftadır pedle geziyorum resmen..
Tam test alıp yapıyım diye niyetleniyorum sonra regl sancim geliyor vazgeçiyorum :kızgın:
O yüzden senin aşamalarını cok merak ediyorum
Kuzu halami ykk gelen gidenn bi kan testi mi versenkii

Evet yepyeni bir sorunla geri geldim kızlar şimdide normalde gayet güzel yapılan kaka 4 gündür yok. Allah'ım biri bitti derken biri başlıyor ah annelik ne zor zanaat imiş@sezson BerraAksa_K BerraAksa_K sizde durumlar nasıl kizlar

Eski mesajlarıma bakarken gebe kalmaya çalıştığım dönemde buraya yazdıklarımı gördüm.. Ne kadar çok yazar, danışırdım.. Ara ara konuştuğum arkadaşların gebe kaldıklarını hatta kimilerinin doğum yaptığını görüyorum :) Çok mutlu oldum..Mesela A AsyaaAyazz doğum yapmış :) Daha görüp de aklıma gelmeyen arkadaşlar..
Hepiniz adına çok sevindim!
Ben de 2 ay 9 günlük bi oğluş annesiyim! Bi çok arkadaş gibi burada çok bekledim, çok ümitlendim, her belirtide “hamile miyim?” diye buralara yazdım..
Bebek bekleyen dostlar; önünde sonunda o bebek size gelecek, gerçekten gelecek. Kendinize çok yüklenmeyin. Sadece o geleceği zamanı biliyordur :)

Kızlar ben hamilleyim galiba,11 gün gecikti reglim az önce test yaptım ve anında çift çizgi cıktı.ne yapacağımı bilemiyorum evin içinde bir oraya bir buraya gezinip duruyorum.
2 haftadır yaşadığım o kasik,göğüs,bacak ağrıları hep bu yüzdenmiş meğer :KK200:
Regl olunca tüp bebek tedavisine başlayacak ve eşimin sperm sorunu yüzünden asla normal yolla çocuğunuz olmaz denilen biri olarak şuan gördüğüm bile inanamiyorum...
Uğraştım ama buraya testin remini atamadım,belki siz inandirirdiniz beni,rüyada gibiyim :21:

Kızlar ben hamilleyim galiba,11 gün gecikti reglim az önce test yaptım ve anında çift çizgi cıktı.ne yapacağımı bilemiyorum evin içinde bir oraya bir buraya gezinip duruyorum.
2 haftadır yaşadığım o kasik,göğüs,bacak ağrıları hep bu yüzdenmiş meğer :KK200:
Regl olunca tüp bebek tedavisine başlayacak ve eşimin sperm sorunu yüzünden asla normal yolla çocuğunuz olmaz denilen biri olarak şuan gördüğüm bile inanamiyorum...
Uğraştım ama buraya testin remini atamadım,belki siz inandirirdiniz beni,rüyada gibiyim :21:

Hayırlı olsunnnn :)

Gözünüz aydın 😄

Yaaa işte bi mucize daha çok sevindim canım senin için anında çıktıysa daha somut bi şeye gerek yok kuZum sıkı sıkı tutunsun annesine inşaallah ne zaman geleceği Rabbimin ne zaman vereceği belli olmuyor çok sevindimmm yaaa :21::KK71:darısı diğer arkadaşlara olsun en yakın zamanda inşaallah :dua:

Testin fotosunu da uygulamadan değilde Google’dan gidererek bi dene istersen canım o zaman yükleniyo.. merakla bekliyorum :):)

Evet evet yaptım galiba :KK71:
Teşekürler Zeyah3917 Zeyah3917

Eklentiler

• 20190309_114854.jpg
    20190309_114854.jpg
    797,6 KB · Görüntüleme: 21
Hay masallahhh kuzuuuuu nasil sevindimmmm anlatamammmmm masallah sizeeeee Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsinnn...evde donup durmayi birak hadi kan testinee :)) belgele minigiii :)))
Teşekkür edrim canım,inşllah senin haberinide 10 güne alacağız ama sen benim kadar bekleme test yapmak icin :emir_bebek:
Kan testi malesef pazartesine kaldı canım,yakinda hiç özel hastane yok.eşime söylemedim henüz 13mart esimin dogum günü ozman sürpriz yapacağım ona.pazartesi ben gzilice kan testini yaptırıp kontrole birlikte gideriz inşllah.
O zman kadar inşllah sağlıkla artar değerleri :anneadayı:

Teşekkür edrim canım,inşllah senin haberinide 10 güne alacağız ama sen benim kadar bekleme test yapmak icin :emir_bebek:
Kan testi malesef pazartesine kaldı canım,yakinda hiç özel hastane yok.eşime söylemedim henüz 13mart esimin dogum günü ozman sürpriz yapacağım ona.pazartesi ben gzilice kan testini yaptırıp kontrole birlikte gideriz inşllah.
O zman kadar inşllah sağlıkla artar değerleri :anneadayı:
Ay insallah be kuzumm bekleyememki o kdr :) 17si test gunu pazara geliyr 18i doru giderm :) aa nasi saklican kizz :)) ben saklayamazdm vala kac senenin ardina :) saglikla tutunsun annesine kuzumm cok cok sevindimmm yaa

Canimmm hayirli ugurlu olsun saglikla kucagina almayi nasip etsin allah o kadar mutlu oluyorum ki bu gruptaki arkadaslardan hamile haberini aldikca kan testini de ptesi ver ve sabirla heycanla mutlulukla bekle minik mucizeni. Buradaki arkadaslara diyecegim deneyimle yasadigim tecrubeler ugraslarla gercekten sabirli olun allah dogru zamani biliyor ve veriyor bebeklerimizi o kadar mucadele edip her ay oldumu die beklerken hic beklemedik zamanlarda geliyorlar hic üzülmeyin zamani var rabbim verecek dogru zamanda diyin ve asla isyan etmeyin hepinizi cok sewiorm iyiki sizleri tanidim sira ile herkesden guzel haberler alacagiz inaniorm

Nasıl mutlu oldum anlatamam. Aglayacagim valla. Cok sukur canim gozun aydin. Mucizen seninle❤
Koş hemen kan ver. Nerdeyse bebegi gorecek duruma gelmişin:KK66:
Canim çok teşekkür edrim,ben sabahtan beri ağlamaktan bir halloldum zaten,inşllah hep böyle sevinçle olur aglamalarimiz :KK200:
Kan testi pazartesine kaldı inşllah herşey yolundadır,uygulamaya göre 6 hafta 5 günlük.bakalim ne sonuc çıkacak :halay:

Canimmm hayirli ugurlu olsun saglikla kucagina almayi nasip etsin allah o kadar mutlu oluyorum ki bu gruptaki arkadaslardan hamile haberini aldikca kan testini de ptesi ver ve sabirla heycanla mutlulukla bekle minik mucizeni. Buradaki arkadaslara diyecegim deneyimle yasadigim tecrubeler ugraslarla gercekten sabirli olun allah dogru zamani biliyor ve veriyor bebeklerimizi o kadar mucadele edip her ay oldumu die beklerken hic beklemedik zamanlarda geliyorlar hic üzülmeyin zamani var rabbim verecek dogru zamanda diyin ve asla isyan etmeyin hepinizi cok sewiorm iyiki sizleri tanidim sira ile herkesden guzel haberler alacagiz inaniorm
Cok teşekkür edrim canım.sozlerine kesinlikle katiliyorum...bize en az 10 doktor eşinizin asla normal yolla çocuğu olmaz vakit kaybetmeyin dediler.ama ben dualarım,allah'ın takdiri ve koca karı ilaçlarimla o çift çizgiyi gördüm ya gerçekten imkansız diye bişey yokmuş
Geçen sene okadar dua ettimki eşime doğum gününde süpriz yapayım diye,bu sene nasip oldu.tum dualarımız kabul oluyor ama zamanı var :dua:
Bu minik mucize bize sabirlinolmayi öğretti :anneadayı:

Canim çok teşekkür edrim,ben sabahtan beri ağlamaktan bir halloldum zaten,inşllah hep böyle sevinçle olur aglamalarimiz :KK200:
Kan testi pazartesine kaldı inşllah herşey yolundadır,uygulamaya göre 6 hafta 5 günlük.bakalim ne sonuc çıkacak :halay:
Ohhh maşallah canim buyumus bile bebiş :)
Kiyamam mutluluktan aglamak gibisi yok. Pazartesiyi sabirsizlikla bekliyorum.
Esine sahane bir dogum gunu hediyesi olacak.
Soylemeden nasıl duracaksin. Ben olsam çatlarim :KK66:
Bu sayfa ugurlu bak yazdın hemen hamile haberini aldik :)

X