Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım biz zaten 2650 doğduk şimdide 4740 olduk kilo alımı iyi ama bizim kız minik biraz anne baba minyon ancak bu kadar oldu . Hastalıktan vermedi pek ben hiç fırsat vermedim sık sık emzirdim .
Masallah canım kuzuna. Bizim emmede çok sıkıntı yaşadı benim üzüntüden sütüm azaldı falan çok şükür toparlanıyor yavaş yavaş

Dokt
Masallah canım kuzuna. Bizim emmede çok sıkıntı yaşadı benim üzüntüden sütüm azaldı falan çok şükür toparlanıyor yavaş yavaş
Doktor beni uyardı canım sütun azalır ,her çocuk hasta olur önüne gecemezsin dedi. Ama benim eşim evhamlı yoksa daha kolay atlatirdim. Geçmiş olsun senin minisede. Şuanda gaz sorunu var gece nöbeti tutuyorum

Ayva cok etkiliyor.Sende canin sıkkın diye ya da kosturmaktan yiyemiyorsan basit ama besleyici seylerle gecir gununu canim.
Kürlerde var iyi gelen süte.
Gaz buyudukce gelisecek kolay degil dogumla basliyor calismaya bagirsaklar.
Cok sık emzirmezsen ustustede birikmez.
Serum fizyolojik tikanmamasini saglar akacaksada burundan akar en azindan gorunurde aen gormesende :)

Aynen öğünü kaçırmamaya çalışıyorum ama sürekli de olmuyor . Serum fizyolojiği ve spreyi dün verdi doktorumuz umarım faydasını görürüz :)

sezson , arkeolog01 kızlar geçmiş olsun kuzulara. Okuyorum ama fazla yorum yazamıyorum. Benim kız 4 aylık atak dönemine girdi. Abisiyle de yemek savaşı devam ediyor.. kafam 1 milyon bu aralar...
Sağol ablacım Allah kolaylık versin. Allah isteyen herkese versin ama Çocuk büyütmek meşakkatli bişeymiş :/

Merhaba arkadaşlar,bizde 2 yıldır çocuk için uğraşıyorduk daha önce burdada belirtmiştim meğer eşimde sorun varmış.2 3 aydır onun tedavisi yapıliyor marttaysa bana tüp bebek tedavisine başlanacak.
25 şubatta reg olmamam lazımdı ama hala olmadım,5 6 gündür sürekli regl olcak gibiyim sancim var bugünde yine regl sancıyla uyandım. Açık sarımtrak jel gibi akıntıda var.enfeksiyon falanmı kaptım acaba

Canım mesajını görünce heyecan yaptım :) acaba yarın sabah test mi yapsan :)) belirtilerin benziyor çünkü

Canım mesajını görünce heyecan yaptım :) acaba yarın sabah test mi yapsan :)) belirtilerin benziyor çünkü
2 yıldır o kadar çok hayal kırıklığı yasadimki canım test yapmak istemiyorum,aslında gebelikle ilgili umidimde yok sanki.
Şimdi yine regl sancılarım yine başladı,eğer gelmesse pazartesi yapacağım testi.o arada gelirsede yapacak bişey yok

Canım zaten 4 gün gecikmişsin test yapsan belli olur ona göre vücut rahatlar

Haklısın canım nasıl istersen öyle yap ama bende çok fazla regl sancısı gibi sancılar çekmiştim ondan yap dedim inşallah gelmiştir miniğin

Canim bugun aklimdan gectin mesajini gorunce çok şasirdim valla. Hosgeldin.
Sorunun bulunmasina ve tedaviye baslanmasida guzel bir adım canim. Bende tup bebek tedavisiyle hamile kaldim.
Gecikme psikolojikte olabilir. Yeni bir süreç basliyor sizin icin. Simdiden hayirli olsun canim.

Canım sancılar aynı oluyor zaten :) 4 gün gecikme olur muydu normalde? Tüp Bebek öncesi rahatlayıp hamile kalan çok duydum. Yarın git bir test al, günün geçmiş, gün içinde test yapsan da çıkar :) çıksın artık lütfen ❤

Ayyyyy çok sevindim inşllah hayırlara vesiledir bu gönülden geçme
Hayırla sağlıkla gelsinde nasıl gelirse gelsin,psikolojilerde bir an önce gelsede hemen doktora gitsem...cok heyecanliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…