Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen hemşire gördü o da aynı şeyi dedi hava alsın bez katma diye. Lansinoh deneyecem bakalım. Bugün çok şükür daha iyiydi. Süt arttıkça dediğin gibi yumuşuyor acımıyor. İlk alışı acı verdi sonra neredeyse acı hissetmedim bugün. Çok korktum emziremezsem diye biran da Allah yardım ediyor dayanıyorsun :)

Sevindim canım yavaş yavaş düzelir sende alışırsın :) bebişin durumu nasıl

Hadi gozunaydin :)
Kapattigin zaman gogus pedi koyacaksan bile ona az zeytinyagi damlatip yapismamasini saglarsinYa da gogus kreminden sür yapismaz.
Evet iyidir lansinohta.
Insallah ilerlemez toparlanir.
Emzirirken hemen vermek icin acele etme tam kavrasin,kapatirkende hic erteleme kremini ya da sutunden surmeyi,oylece kapatma yapismasin esyana fln.
Cikmissinizdirda buarada galiba :)
Yeni hayat❤Evde daha guzel hersey

VosVos35 plojovic ne kadar faydalı bilgiler vermissiniz güzel anneler❤
Başka yerden araştırma yapmaya hiç gerek yok. Şahanesiniz :)
Canım benim ❤ hep biliyoruz bunları ama ilk doğum acısıyla, stresle yine de sıkıntı çekiyoruz başta.. ikinci olduğu halde yine çektim ben.. en büyük ilaç yine evladın oluyor, ona olan büyük aşkın ❤ inşallah aklına gelir yazdıklarımız emzirirken, bunca zorlukla, emekle dünyaya gelecek kuzucuk, inşallah çok yıpranmadan geçirirsin ilk zamanları ❤ şunun şurasında ne kaldı doğuma ❤

Sevindim canım yavaş yavaş düzelir sende alışırsın :) bebişin durumu nasıl
Bebiş iyi ama emiyor emiyor ardından hemen çıkarıyor. Sürekli böyle. Sabah çocuk hemşiresi geliyor soracam bakalım. Sütüm yaramıyor gibi aynı

Gögüslerim çok şükür rahatladı bugün eski acısı yok. Hastanedeyiz hala maalesef kan değerim düşükmüş çıkarmıyorlar. Doktor beklediğimizden daha çok kanama oldu dedi

Aminn canım benimmm. Allah size de en güzel şekilde hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah. Doğuma girmeden doğumdan sonra bebeği her kucağıma alışımda dua ettim sizlere de. İnşallah en kısa sürede kabul olur

Bebiş iyi ama emiyor emiyor ardından hemen çıkarıyor. Sürekli böyle. Sabah çocuk hemşiresi geliyor soracam bakalım. Sütüm yaramıyor gibi aynı
Doyduğuna işaret canım. Onun midesi kiraz kadar. Sütüm yaramıyor az vs diye düşünme her annenin sütü değerlidir. "bu çocuk aç" laflarına da takılma benim gibi :) ben başta takmadım ama sonradan söylene söylene bende aç dedim gerçekten aç kaldı kuzum

Insallah canim benim❤
Iyiki varsiniz.
Bugun neler yasadim diye dusundum. Hepsini unutmuşum.
Allah eksikliklerini gostermesin. Eminim tüm acılar gelir geçer.

VosVos35 plojovic ne kadar faydalı bilgiler vermissiniz güzel anneler❤
Başka yerden araştırma yapmaya hiç gerek yok. Şahanesiniz :)

Yararı oluyorsa ne mutlu :)
İnsan o zaman caresizlikle her duyduğunu denemeye meyilli oluyor gecsin diye,duzelsin diye,cocugu icin vs...
En azindan deneme yanilmadan ziyade ilk seceneklerin guclu oluşu daha motive edici :)❤

U Umithepvar cancağızım bugun kontrolün vardı değil mi?
Nasıl geçti?
Allahimmm unutmaz da yaa teli elime aldimki sana yazayim guzel yuregini seveyim kuzumm...
Ca 125 diye bi test istedi dr..cikolata kistinden dolayi taze mi dondurulmus mu yapicak ona karar vericekmis..yarin vericem o kani..onun disinda 15 yumurta saydi en ufaginin boyutu 13 dedi..kucuklerde var dedi saymadi onlari guzel buldu rahim kalinligini fln..ignelere 3 gun daha devam persembe yine gorucem sonrasinda c.tesi buyuk ihtimal yumurta toplama dedi..ck tirsiyrmmmmm

Gögüslerim çok şükür rahatladı bugün eski acısı yok. Hastanedeyiz hala maalesef kan değerim düşükmüş çıkarmıyorlar. Doktor beklediğimizden daha çok kanama oldu dedi

O zaman ha gayret :)
Önlem her zaman iyidir :)
Buarada sutun yaramamasi ne demek?Sakin oyle dusuncelere girme.Her annenin sütü bebeğine göre.Kusma cok asiriysa doktorun gerekenlere bakar soyler.
Kendini bu surede kolla canim üşüme,sirtina hemen bisy ativer.

A AsyaaAyazz gözetim altında olmak iyidir kuzum ❤ eve çıkıp napcan, evde her kafadan bir ses.. hastanede doktor ne derse hemşireler en güzel şekilde bakar sana. Ağrın olursa ilaç, iğne, serum.. Bebek de gözetim altında.. miss.. benim memleketimde 5-6 gün tutuyorlar doğum yapan kadını. Anne ve bebeğin her türlü ilk bakımı yapılmadan gönderilmiyor eve. Böylece annede doğum sonrası komplikasyon veya bebekte yenidoğan sarılığı olursa anında müdahale ediliyor. Ki hastanede kaldıkları ve profesyonel bakım aldıkları için pek olmuyor bunlar. Sen de toparlanırsın merak etme. Çıkana kadar da emzirme konusunda ustalaşırsın, evde takmazsın kimseyi :) göğüsler de düzelmeye başlamış maşallah size ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…