Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçmiş olsun canim doktorlar ne diyor. Sag salim kucagina alirsin minik mucizeni insallah hic sıkıntı üzüntü yapma sakin
Bebeğin eşi aşağıda diye hep risk vardı . Gelen kan da eski kanmış. Şuan hiçbir problem yok kanama da bitti bebek de iyi. Pazartesi günü anestezi doktoru bakacak bakacak. Gün verir gönderir herhalde herhald. İnşallah doğuma kadar yatmam hastanede

Kızlar ya bugün 50 gr şeker yüklemesi yapıldı . Açlık şekerim 81 şekerden sonra 163 çıktı. Bizim ailede hiç şeker hastası yok eşim tarafında var. Needen böyle oldu ne yapçam ben . Dr da pazartesi test sonuçlarını görüşürüz dedi.

Geçmiş olsun gülüm ❤ sorunsuz bir şekilde gelsin inşallah minik kız ❤

Muhtemelen tekrar test yapılır canım. Çok yüksek bir değer değil bu. Tabi sınırın üstünde ama 180 ve üzeri için diabet deniliyor sanırım. Muhtemelen dikkat etmen gereken yiyecekler listesi verirler. Sıkma canını ❤ bebişler nasıl?

Canım aclık normal cıkmıs 81 cok iyi ama tokluk biraz yuksek ama cok değil buyuk ihtimalde yedıklerine dikkat et dicektir cok onemli bişi değildir merak etme gebelıkten sonra geçiyor aileyle alakasi olmuyor genelde hamilelikte olabilir

Geçmiş olsun canım sağlıkla gelsin meleğin o kadar bekledi biraz daha sağlıkla beklesin bıdık:)

Herkese merhabalar beni hatırlayanlar hatırlamayanlar herkese allah gönlüne göre versin çok bekletmesin
2016 yılında üye oldum
Gebelik forumlarında herkes üçer beşer gebe kaldı ben okudum hep. Vardı vaktini bekliyordu diye düşündüm.
Stres olduğum için gebelik ile ilgili yazmadım okumadım kimseyi.
Düzenli ilişkiler iyi beslenme ve bebek fikrini başaramasamda kafama takmamaya çalıştım
Henüz doktor onayı almadım ama kan değerim adetten 1 gün önce 161 ve adetten bir gün sonra 263 yani bugün.
Daha önce 1 düşüğüm oldu o yüzden korkuyorum inş sağlıkla kucağımıza alırız teyzeleriiiii.
Adettin hep 10-18 günlerini değerlendirdik ama bu ay 6.günden itibaren değerlendirdik.
Hepinizi çoooook iyi anlıyorum kalbinizi kendi kalbimden biliyorum.
Vakti bu zamanmış diye düşünüyoruz.
Allah hepimize eli ayağı düzgün hayırlı sağlıklı evlat ve sağlıklı bir gebelik süreci ve sağlıklı kolay bir doğum ve sonrasında hızlı metabolizma versin ki Doğum kiloları psikolojimizi bozmasın.
İnş hepimiz mutlu anneler olalım sağlıklı insanlar yetiştirelim her bakımdan . Maddi manevi sorun yaşanmadan ağız tadıyla dünyanın en güzel duygularını tadalım.

Bebekler çok şükür iyi canım biri 722 gr diğeri 746 gr olmuş boyları 30 cm olmuş

Ah canım ya valla hayatımda ilk kez kez iştahım açık ve yemekten zevk alıyorum şimdi onada sınırlandırma getirmeseler bari:) ben çok tatlı falanda yemiyom gerçi ama yasak olursa daha da tatlı olur:)

Hoş geliyor prenses :) rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

kizlaaaar.... ben 04.04.2018 saat 09.38 de genel anestezi olarak bebisimi kucagima aldim cok şükür darisi isteyen herkese olsun..Allah olmayana da versin insaAllah... VosVos35
Gözün aydın canım hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah

Hayırlı olsun canım inşaallah sağlıcakla sıkı sıkı tutunsun annesine miniğin :):) Rabbim bekleyen herkese sağlıkla nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…