Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktorum işi birakti hiç bi işim rast gitmiyor son dk baska hastane arıyorum doktor arıyorum bu ne sansıslıktir
Sıkma canını :) ben de kolaylık olsun diye 7 ay özele gittim, hızlıca muayene oldum, tahliller şipşak çıktı v.s. sonra devlette doğum yapmak zorunda olduğum için devlet hastanesine geçtim, orada iki ayrı doktora devam ettim. Doğuma da farklı bir doktor girdi. İyi ki de o girmiş, mükemmel bir doktor ❤ sen normal doğum mu yapacaksın?

Gözünüz aydınn
İnsallah sağlıcakla gelir kuzucukk

Benim kız olursa Alya Nil istiyorm:)

O zaman ben bir tulum eldiven şapka vereyim. odada kendim giydiririm tekrar. :)
Tulum pratik olmuyor canım. Topuk kanı vs alma durumlarında zorluk oluyor. :) benim bebişin sadece başı kanlıydı beresi baya kirlendi üstü fazla olmamıştı. Sezeryanla mı yapacaktın doğumu

Nazlı kızım geliyor kucuk yaramazim❤Anneyi babayi biraz korkuttu. Bugun cocuk kardiyoloji doktoru bakti bir sorun yok cok sukur. Parlaklik degilde baska birseyden suphelendiler. Neyse ki saglikli kizim.
Ayy çok şükür çok sevindim canım benim ❤

Öyle valla canım bi avuç insan kaldık :) hepsi iyilerdir inşallah. Sen nasılsın son durumlar nasıl ?

sezson canım gaz sorununuz ne alemde biz bide bronşit geçirdik kabus gibiydi Rabbim bı daha yasatmasin
Ciddi misin yaa geçmiş olsun canım benim. Gaz sıkıntısı azaldı gibi kendi çıkarıyor özellikle uyurken i, emerken biogaiadan mıdır yoksa sindirim sistemi gelişti mi neyse kakasını da hergün yapmaya başladı.

Öyle istiyorum ama bakalım daha donmedi bebek

Tulum pratik olmuyor canım. Topuk kanı vs alma durumlarında zorluk oluyor. :) benim bebişin sadece başı kanlıydı beresi baya kirlendi üstü fazla olmamıştı. Sezeryanla mı yapacaktın doğumu
benimde sadece beresi kanlanmisti .

Evet canım sakındığım göze çöp battı ama şükür atlattık. Bizim de gaz azaldı ama ben damlalardan ziyade büyüdükleri ne inanıyorum. Bide gündüz uyku problemimiz gecseydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…