Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar doğumda direk hastane çıkış setini mi verdiniz hemşireye. Bana önce farklı bir şey var odada değiştir diyenler oldu da. Kan falan oluyormuş çünkü tam temizlenmiyormuş

Sapka kesin oluyor :) Ama cekim olacaksa bence en sevdiklerini ver.Zaten degistiriyorsun yine.
Kucucuk almani tavsiye ederim ilk giysileri.Hastane cikislari biraz buyuk oluyor.Mini miniler biraz daha iyi sariyor ve guzel duruyor :KK66: Kisa bi sure giydirirkende iyi oluyor.

Tesekkur ederim canim. Rabbim tez zamanda saglikla sana da nasip etsin insallah.

Sagol canim tesekkur ederim. Bugun tekrar kontrolumuz vardi. Bir sorun yokmus cok sukur. Kızım iyiymis❤

Oyy cok sukur :)
Eee isimler yok mu aradan secelim teyzeler olarak :)))))))

Canlar❤
Tek tek etiketleyemedim merak eden soranlar bin kere tesekkurler❤
KIZIMIZ geliyor:emir_bebek::nazar::KK200:
Bir de dua etmenizi isteyecegim. Kızımızın kalbinde bir problem var gibi. Yarin tekrar bakilacak. Doktorum ben yaniliyorda olabilirim dedi. Netlesince yazarim yine. Üstümden tır gecmis gibi yorgunum.
Hepimizin evladı saglikli olsun insallah:dua:
İnşaallah bi sıkıntı çıkmadan sağlıcakla gelir yavru :dua:

Sapka kesin oluyor :) Ama cekim olacaksa bence en sevdiklerini ver.Zaten degistiriyorsun yine.
Kucucuk almani tavsiye ederim ilk giysileri.Hastane cikislari biraz buyuk oluyor.Mini miniler biraz daha iyi sariyor ve guzel duruyor :KK66: Kisa bi sure giydirirkende iyi oluyor.
Odada değiştireyim diyorum ama neyini kirletsem diye de düşünüyorum kıyamıyorum kıyafetlere de :))

Odada değiştireyim diyorum ama neyini kirletsem diye de düşünüyorum kıyamıyorum kıyafetlere de :))

Ya oluyor ama oyle kan revanda degil sonucta.Senden gelenlerle ilk giysileri kirlenmis olsum varsin :) ne manidar aslinda.En sevdigini ver bence❤
Hic unutmayacaksin.İlk hal bambaska yine de.

Doktorum işi birakti hiç bi işim rast gitmiyor son dk baska hastane arıyorum doktor arıyorum bu ne sansıslıktir

Doktorun cok buyuk ayip etmis.
Hatalarina haber verebilirdi.
Ameliyatlari vs vardir aslinda birden cekemez elini.Hastane bilgi vermiyor mu?

Oyy cok sukur :)
Eee isimler yok mu aradan secelim teyzeler olarak :)))))))
Aaaa :) hadi insallah :))))
Bizim Simaycikta hic İdil tipi yokmus ya iyi ki Sezen'e sectirmisiz ismi :) guvenirim onun hislerine
Ben daha isimlere dogru duzgun bakamadim kuzum. Kız isimlerinde secenek cok ama begenemiyorum bir turlu. Fazla da seçiciyim. Ama Simay hoşuma gidiyor :KK66:
Teyzeleri olarak sizin de önerilerinizi almak istiyorum:)
Sezen ile Simay'ı kocaman öpüyorum❤❤❤

X