Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet canim hayirlisiyla geceydi iyiydi son zamanlar biraz bunaltici olabiliyor

yaklastikca korku heyecan karmasik duygular da baskin olmaya basliyor sende yarilamissin canim...hayirlisiyla insaAllah
Evet herkes diyo sona yaklaştıkça korku bastığını bakalım inşaallah kolaylıkla geçer.. yarısı bitti şükür sağlıcakla diğer yarısını da atlatırsak tamamdır :)

Teşekkür edrm cnmmm

Ne cabuk oldu 22. Hafta MaşaAllah barekallah Allahm hayrla kucagna almayı nasip etsnn bazen diyorm acaba ben hep böylemi kalcam hep hamile kalmaya calştgm arkadaslrmdan gebelik haberi geldide ve doğrduda ama bnmm 2 kaybm var ama kucagm boş acaba birgün bende o güzelliği karnmda hissedrmm bana duaa et canmn içi...

Amiiin canım Allah razı olsun Rabbim tez zamanda sana da nasip etsin bende aynı senin gibiydim hep diyodum herkesin haberini alıcam bi ben kalıcam ben bu güzel haberi alamıcam galiba diyodum ama hiç ummadığım anda aldık güzel haberi aldık seninde öyle olcak emin ol hamile kalmışsın bak ne güzel benimde bi düşüğüm vardı aynı durumdaydık ama oluvak senin de inşaallah sağlıkla

Sorma canım kıskançlık çok.. fotoğrafını çeksem bensiz neden çektin diye tepki alıyorum inşallah alışırız kısa sürede . Bide hasta sürekli kardeşini öpmek istiyor. Yaşları yakın bebeği olanlara allah sabır versin 5 yaş olduğu halde zorlanıyorum s
Geceleri bez değiştirmiyorum artık ben uykusu açılıyor sonra uyutmuyor benide. Birde bez değiştirmeye karar verdim sen hangi bezi kullanıyorsun

Sen cok erken hissetmissin ne guzel canim. Bende bir suredir hisediyor gibiydim ama emin olamiyordum. Artik daha belirgin oluyor. Cok guzel bir duygu gercekten❤
Senin yavrucuklar nasıl?
Hayal gibi geçiyor zaman önce hamile kalmak için uğraştım hamile oldum kalp atışı hareketleri nasıl doğurucam derken doğdu şimdi 2 aylık olmak üzere çok zor ama güzel geçiyor günler allahım sağlık versin başka birsey istemem.
Sende yakında karnının videolarını çekersin o kadar güzel oluyorki canını yaksada hareketlerini izlemek

Ben 3 farklı bez kullandım canım. Goon, minies, prima. Goon'dan memnunum ama yakınlarda satan market yok, internetten alıyoruz. Denemek için minies aldım bir paket, kalıbı küçük bir kere. Bir de bebeğin tenine yapışıyor ıslanınca. Prima dayanıyor ama kokulu, rahatsız etti beni. Hiç birinde pişik olmadı ama çok sık değiştiriyorum zaten. Krem de fayda ediyor olabilir.

Benim oğlan da çok kıskandı kardeşini. Çok da seviyor bi yandan.. ama ayarsız bir sevgi :)) kızım şöyle 5-6 aylık olsa kesin yolacak abisini :))

İnşaAllahh canmmm Allahım umudnu yitirenlerden etmesnn bizi yeterki ol desinnn o Rahmann olan Rabbim içimdeki bu yangnı hayra çevirsn .

Masallah canim. Zaman nasilda geciyor. Büyümüş bile bebişin. Allah saglik versin
Uğraslar, beklentiler, heyacanlar hic unutulmuyor.
Bu haftalarda hıçkırığını mı yoksa hareketini mi hissediyorum bilemedim. Ama cok guzel. Bugunde benimle diye dua ediyorum hissettikce.

Bisi yapmadim kuzum geldi adet bugun 2. Gun..aramadim dr.u gitmek gelmedi bu ay icimden..diger aya biraktim subatta tup bebege gidicem insallah..
Sen napiysn nasilsiniz bakalim
Sanki biraz içine kapandın gibi hissettim kuzum.. nasıl rahat edeceksen öyle yap inşaallah gerek kalmadan gelir miniğin ama içine kapanma olur mu her şey bizim için imtihan heryerde bize düşen güçlü olup dayanabilmek... iyiyim çok şükür canım seni merak ettim.

Aynn ole oldu be yavrm..ama bi dank etti yaptigim hic bisiden zevk almamaya basladim hayat dolu ben gitmis tukenmisim..bkalim bu guzel dusuncelerim ne kdr devam edicek :) ama suan iyiyim bi kapandim geri acildim :) adet oldugum gece esimin koynunda aglaya aglaya uykuya dalmisim saclarimi oksarken alnimdan operken fark ettm ki onu ne kadar ihmal etmisim..aglayan bi ben varim hep evde yuzu asik bu ayda mi olmadi diye..biraz nadasa biraktm kendimi :) biraz kafam rahatladi boyle devam etsin :) tup bebek yaptircaz kacis yk belliki bari o ara donemde dedm kendime geleyim bir..o yuzdn gitmicem cnm bu ay..Rabbim hepimiz hakkinda hayirlisini versin..ck tskr ederm dualarinda yer aldigim icin Allah razi olsun..iyiki varsiniz canlarmm benmmm

Dank etmesi çok iyi olmuş kuzum gerçekten o ruh haline kapılıp hayatın güzelliklerini göremiyoruz biraz rahatlamışsındır inşaallah eşin ne güzel seni teselli etmiş çok sevindim valla at gözlüğü takmış gibi oluyoruz bu dönemde bende kazadan sonra dank etti işte Rabbim gönül gözümüzü açsın inşaallah... gönlündekinin en güzelini Rabbim tez zamanda nasip etsin.. Allah sendende razı olsun canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…