Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20190118_200429.jpg
    IMG_20190118_200429.jpg
    320,2 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20190118_200412.jpg
    IMG_20190118_200412.jpg
    213,8 KB · Görüntüleme: 25
Canmm 2mm büyme normal deinildi 100 de 90nında var dedii ama varikosel değil yani şükr
Canım zaten genişleme olsa da sonucu etkiliyomu ona bakıyorlar öncelikli olarak eğer sonucu etkilemiyorsa ameliyat önermiyorlar ki zaten bi farkı olmuyo... değerler gayet iyi canım biraz değişik bi sistemle bakılmış ama anladığım kadarıyla bi sıkıntı görünmüyor ki ileri hızınız çok iyi yine de dikkat etmeye devam edin çok çabuk değişebiliyor senin durumun nasıl canım takviye bi şeyler kullanıyor musunuz eşin sen?

Canım zaten genişleme olsa da sonucu etkiliyomu ona bakıyorlar öncelikli olarak eğer sonucu etkilemiyorsa ameliyat önermiyorlar ki zaten bi farkı olmuyo... değerler gayet iyi canım biraz değişik bi sistemle bakılmış ama anladığım kadarıyla bi sıkıntı görünmüyor ki ileri hızınız çok iyi yine de dikkat etmeye devam edin çok çabuk değişebiliyor senin durumun nasıl canım takviye bi şeyler kullanıyor musunuz eşin sen?
Dikkat etmemiz için ne yaplm cnmm
Bnde bu ay kan sulandrcı iğne verdi birde gynositol diye bi folik ast gibi bişy birde b12 ilacı verdi bilmyorm gülm yaa Allaha bin şükr iyi bnmkilerde iyi bi tüp dışnda diğer tüpümde sağlam diğeride tam kapalı değil ama olmyor yanş Allahımn dilediği saaatin dışnda asla olmazzz Ol desinn inşallah

Eşim hiç bişy kullanmıyor bugün e vitamini aldmm eşime :)) birde keciboynuzu aldm kürünü yapacmm diyor ne gerek var ama dedşm mecbr :))

Aman kalsın yavrum 100 tl de neymis. Sacmalamislar.
Çüş o ne öyle bi tahlil yüz lira mı olurmuş :kızgın: acile git yarın kuzum anlat durumunu şehir dışına çıkmam gerek falan yaparlar herhalde
Hee bnde aynn ole dedim dogum yaptircaklar hamileysen galiba :) pembe lekeler geldi dun aksm kizlar muhtemelen bugun sokulur nasip degilms olmadi asilamaylada...ikinci asamayi dusunmeye basladim kara kara..umarm bir gun bizde tadariz o duyguyu :KK43:

Hee bnde aynn ole dedim dogum yaptircaklar hamileysen galiba :) pembe lekeler geldi dun aksm kizlar muhtemelen bugun sokulur nasip degilms olmadi asilamaylada...ikinci asamayi dusunmeye basladim kara kara..umarm bir gun bizde tadariz o duyguyu :KK43:
Kuzum hayırlısı olsun sıkma canını :/ inşallah tez zamanda gelecek bebişin sana unutacaksın bugünlere gülüp geçeceksin

Hayırlısı inş tadicaz zamani var

Ne desem bilemiyrm kuzu kolum kanadim kirildi gibi :KK43:
o ilk olunca mı öyle oluyor bilmiyırm.
Benim asılama 25.11.17 de ydi tutmadı.
O aksm düğüne gitmişiz akrabanın.FOtolarım var.Hala içim sızlıyor.O acu geçmiyor eevt olsaydı sukadarlık olcaktı diye 1 sene saydm.
1 yıl sonra kasım da hamile olduğumu öğrendim.
Rabbim öyle güzell veriyorki mükafatını,bizim aklımızın ermesi mümkün değil.
Her serde bir hayır olduğunu sakin aklından çıkarma cnm.Belki önümzdeki ay kendiliğinden kalacaksın.
Asılama iğneleri 1 yıl reaksiyon gösteriiyor diye biliyorm.
Tez zamanda güzel haberler vereceksin hissediyorm:dua::dua::KK200:

Dikkat etmemiz için ne yaplm cnmm
Bnde bu ay kan sulandrcı iğne verdi birde gynositol diye bi folik ast gibi bişy birde b12 ilacı verdi bilmyorm gülm yaa Allaha bin şükr iyi bnmkilerde iyi bi tüp dışnda diğer tüpümde sağlam diğeride tam kapalı değil ama olmyor yanş Allahımn dilediği saaatin dışnda asla olmazzz Ol desinn inşallah
Eşim hiç bişy kullanmıyor bugün e vitamini aldmm eşime :)) birde keciboynuzu aldm kürünü yapacmm diyor ne gerek var ama dedşm mecbr :))
Kesinlikle dar hiç bi şey giymicek canım ben bunun çok etkisi olduğuna inanıyorum.. kürde yapabilirsin ama özünü kullansan hem pratik açısından hemde etki açısından daha iyi olur kabak çekirdeği yiyin beraber keçiboynuzu özünden sende yiyebilirsin.. kuruyemişleri Çiğ olarak tüketin badem özellikle bunları yapabilirsiniz canım :)

Karalar bağlamak yok kuzu düşük ihtimal olduğunu biliyorduk nolur biraz pozitif olmaya çalış iyi tarafından bakmaya çalış biliyorum çok zor ama pozitif olmazsan daha kötü olacak çok stres yapma lütfen ...olacak inşaallah biz inanıyoruz imtihan bu bak biliyorsun herkes başka şeylerle imtihan oluyo biraz daha sık dişini pozitif ol ve kazanan ol inşaallah canım benim... dualarımdasın bitanem

X