Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende her ay adet olunca takmıcam bu ay boşvericem diyoeum ama yumurtlama zamanı gelince kurulmuş robot gibi oluyorum ve sırf bebek için odaklı ilişki yaşıyorum. Kendime çok kızıyorum ama engel olamıyorum buna kızlar. Keşke boşvermişliği yapabilsem.

Canım benim aklımdaydın, ara ara baktım kendimde güç bulunca yazayım dedim.
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah gülüm. Ağla içini dök, ama durumun da farkına var elbette. Bak ne güzel eşin yanında, en büyük destekçin. Sizin gibi durumlarda tüp çok başarılı, çünkü ortada net bir sorun yok Tatlım.
İnşallah daha da beklemeden en güzel zamandasağlıkla kavuş yavruna. Çok içten diliyorum bunu..

Aminn kuzum hepimiz icin insallah yaaa rahatladim simdilik :) bakalim bu polyanna halim ne kdr surucek hayirlisi hakkimizda bir zamani var ve bunu yalniz Rabbim biliyr biz bu zamani beklemek zorundayiz napalim..

Onu diyrm ya kuzum suan adet hali diye boyle dusunuyrm belki ama esimi bosladigimi fark edince biraz daha farkli oldu sanki dur bkalim ne kdr surrcek :)

Bnde senin icin ayni ictenlikle dualardayim bidenem..sen napiysn bakalimm senin halini de merk ediyrm asabildinmi durumlari kuzumm

Aminn kuzum hepimiz icin insallah yaaa rahatladim simdilik :) bakalim bu polyanna halim ne kdr surucek hayirlisi hakkimizda bir zamani var ve bunu yalniz Rabbim biliyr biz bu zamani beklemek zorundayiz napalim..
Hep sürsün inşaallah canım benim... evet beklemekten başka çaremiz yok Rabbimin takdiri diycez ve beklicez inşaallah tez zamanda dualarımız karşılığını bulur :)

Selam kızlar telefon sıkıntılı biraz yazamadım. Bizde durumlar hala aynı eşi aşağıda ve kanama alanı var. Çok şükür büyüdü de riski atlattık. Hastanemi değiştirdim riskli gebelik doktoru bakıyor. 2 hafta önce dogum yapmak istediğim hastane oraya sevk etti. Tek doktor varmış o da aylarca izindeymiş şansa. Yeni gittiğim de yapılan ne varsa resimlere kadar getir o zaman konuşalım dedi. Bu cuma gidecem bakalım ne diyecek. 2 doktor vardı ikisi de gelip baktı. Sezeryan olacak mecbur. Bekliyorum bakalım günümü. Sağlıkla gelir inşallah prensesim. :) burdaki herkes dr aklımda sizlere de dua ediyorum. Allah yeni hamişlere saglıkla kucaklarına almayı, anne olmak isteyenlere en kısa zamanda miniklerine kavuşmayı o müjdeli haberi almayı nasip etsin inşallah

Kuzumm kıyamam sana :/ Rabbim gönlündekini en güzel şekilde verecek inşallah. Asla bırakma kendini güzel kalbin hiç solmasın canım benim. Eşinden de Allah razı olsun ki senin yanında şükredecek çok şey var aslında. Polyanna değilsin olması gereken bu inan bana

Bu ayki gebelik testide koskoca negatif asilama tutmadi yine biktim vala

Bu ayki gebelik testide koskoca negatif asilama tutmadi yine biktim vala
Moral bozmak yokkk
Azcık bırak akısına bacım..
Zamanı var demekki.Ben 3,5 sene sonra hamile kaldım.İnsan bilemiyor bilse su zamanda kalacak.Günlerini zehir etmez kendine ama bilemiyorz iste
İns tez vakitte gelecek mucizen

Canım saglıkcakla gelsin inşallah yavrun

Oyle tüp yapalim demisti esim tutmazsa onuda yapmicam dedim yoruldum simdi devlette asilama oldim tüpü disarda yapcaz hastane arastir bak bul para evrak vala yoruldum is bakiyorim ise gircem para biritirip yazim bakarim artik hastane

Oyle tüp yapalim demisti esim tutmazsa onuda yapmicam dedim yoruldum simdi devlette asilama oldim tüpü disarda yapcaz hastane arastir bak bul para evrak vala yoruldum is bakiyorim ise gircem para biritirip yazim bakarim artik hastane
Tüp yapcaz diye saldıydm bende .Ocakta tüpe baslıcaktık.Kasımda hamile kalmışım.Salınca geliyır:)
Tabi en güzeli az kafan değişir,mekan değişikliği daha rahat hazırlanırsın cnm.
Tüpe gerek kalmadan gelsin insallahhh

Artık eskilerdenn kimse bizi hatırlamıyor soranmzz yook önceden Simayinannesi sorardı bizi adını sayamadklarmda aahh ahh Allahım bizede böyle bi meşguliyet versin aminnnnn
Aşk olsun canım hep aklimdasiniz. Bazen yazamıyorum ama okuyorum iyi haberlerinizi bekliyorum.
Valla bildirimde etiketlendigimi gorunce insallah bebek haberidir dedim.

Aşk olsun canım hep aklimdasiniz. Bazen yazamıyorum ama okuyorum iyi haberlerinizi bekliyorum.
Valla bildirimde etiketlendigimi gorunce insallah bebek haberidir dedim.
Şaka yapıyorm güzelmmm ama valla bu sayfanın yeri cok ayrıı Allahım sağlıkla imala kursnla bbeeklernizi kucgnza almayı nasip etsin inşallah

Şaka yapıyorm güzelmmm ama valla bu sayfanın yeri cok ayrıı Allahım sağlıkla imala kursnla bbeeklernizi kucgnza almayı nasip etsin inşallah
Aynen oyle canim burdaki samimiyet hicbir yerde yok.
Aminnn hepimizinkini insallah darisida tez zamanda tum bekleyenlere olsun.
Dua topluyordun bitti mi canim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…