Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bakalım canımi dediğin gibi karışığım. buraya bakıyorum arada ama yazacak enerjim yok inan ki..
mahir'in ayak gerçekten bomba ama ya insanın yiyesi geliyor, maşallah =)

:) Acele etme diye dedik kuzum. Yazmayinca merak ettim. Iyi misin ?
Davsanim da biraz kafa dinliyor galiba.
Bizde çok sükür iyiyim kuzum bir yaramazlik yok.

artık hissediyorsundur hareketleri kuzumm zamanı gelmiştir, tadını çıkar
ben düşüncelerde boğuluyorum biraz canım, uzak kaldığımı tahmin etmişsin. kafamı toparlamaya ihtiyacım var..

her şeyin hayırlısı gülün, çok güzel söyledin. inşallah geçicidir, bakalım.
senin iyi olmana da çok sevindim balım =)

Sopalari gordukten sona kactm ben :) davsani bende merk ediyrm ;(
Sen napiysn kuzumm nasil gidiyo
sopalardan kaçma kuzum iyi oluyor bazen insanı kendine getiriyor =) yarın büyük gün desene. şimdiden kötüye yorma biraz kafanı başka şeylerle meşgul etmeye çalış bitaneciğimm

Est .kuzuummm
İyisindir ins
Bol bol felak nas oku
Adacayı falan yak bacım evde.
Nazarlandınız galiba.nazar:
İyiyim sükür.
Bulantılar biraz yere seriyor ama buna sükür
ay dimi adaçayı derler he, dur ben bir araştırayım kuzum =)
bulantılar işin tuzu biberi, azıcık sabret geçecektir bitaneciğim

bakalım canımi dediğin gibi karışığım. buraya bakıyorum arada ama yazacak enerjim yok inan ki..
mahir'in ayak gerçekten bomba ama ya insanın yiyesi geliyor, maşallah =)
Ne zaman yazmak istersen yaz canısı . İnşallah hemen toparlanir süper dönüş yaparsın bize canım ❤ seviliyorsun

Sende iyi ol inşaallah canım benim :)

Cabuk toparlan ama özlüyorum❤

Arkadaşlar 10 gün evvel rahim filmi çekildim ve bugün regl oldum,daha normal bata 9 günüm vardi.normalmi bu durum varmı böyle bir durumla karşılaşan daha once.cok panik yaptım biz daha bu ayı değerlendirelim iyice derken reglmoldum

İnsallah❤ daha iyidir umarım hersey..
2 cadı ahhh ahh zor kosturmacali ama o kadar tatlilar ki.Allahin emanetleri onlar❤:)
Bi birine bi digerine :) hepimiz alisiyoruz iste :)

Öncelikle rahatlamalısın❤
Hayatin bundan sonra boyle ve sadece sen sakinlestirebilir ya da zorlastirabilirsin...
Secim hakki tamamen sende

Kimseye kulak asma fikir veren cok olur ama ah desen senden çok isleri cikar :)

Bebisine kiraz cekirdegi kullanabilirsin ayaklarina.Sicak daha cok rahatlatir.
Ozellikle ayaklarini dizlerini kivirip oturuyormus gb tutup kendine sıkıca anne karni gb tutup yuruyus sallantisinda ilerlemek cok rahatlatir.Hatta basindaysan boyle rahat uyur.
Kanguru cok isinize yarayabilir ki aslinda ne kadar özgür oldugunuda görürsün :))))

Vucudunu sicak tutmak konusunda bende cok onemli oldugunu dusunuyorum.Terlesende coraplar cikmasin mesela :) ustunu incelt kendinin :)

Bide emerken bagirsaklarda harekete gecer.Duzeniniz nasil bilmiyorum ama emme surelerini cok acmamaya calis.

Ekstra kullanilacak icecek vb konusunda hic fikrim yok sadece masaj oneririm hic yapamazsan I love you masaji mesela.
Yediklerinde cok onemli tabii.
Sana nelerin gaz yaptigini biliyorsundur.
Mesela baskasina gaz yapmayan bisy sana cok yapabilir.Örnegin bana incir cok fazla yapar.Oyle suyunu kaynatayim iceyim fln diye dusunmem bile :))))
Gözlem,bebegin sinyalleri,ve sakinlik hep kolaylastiracak seyler isini.
Ve tabii sabır.
Dogduktan sonra gelisiyor ve malesef oluyor.Insallah gececek❤

Cnmmmmm kuzummmmmm burda olmasini istediklerimdensin gitme buralardan..kafani topla bekliyrz duacinimm kuzum Rabbim aile huzurunuzu kacirmasinn seviliyorsun

Kizlar sabah idrar testi yaptimm negatif bugun 14. Gun kan testi gunumdu...artk kan vermeyeyim demi ??

Kuzummmm ne desem bilemedim. Canımızı sıkmıyoruz ama. Aslında kan versen net sonucu ögrensek iyi olmaz mi ?
Yavrm pozitif ciksaydi verseydim diyodumm yaa ne bilim korku da var aslinda ama korkununda biseye faydasi yk kuzu cikardi demi olsa idrarda yani kesin degil cikmasi evet ama silik milik olurdu sanki yaa

Yavrm pozitif ciksaydi verseydim diyodumm yaa ne bilim korku da var aslinda ama korkununda biseye faydasi yk kuzu cikardi demi olsa idrarda yani kesin degil cikmasi evet ama silik milik olurdu sanki yaa
Kuzum var mi yok mu diye dusunmekte cok yorucu oluyor. Kan versen kendinde rahatlarsin.

Kızlar morfokijden sperm testin den bişey anlayan varmı ataym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…