Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat bugün cnm az önce sağlık ocağına verdim kan yarına çıkarmış bakalım hayırlısı
Akşama internette de görülebilir sonuç. Barkod verdiler mi? Keşke idrarda baksaydın önce, ben kan vermeye gitmezdim idrarda görmeden. Üstelik sende iğne fobisi de vardı :) iyi cesaret ❤

Akşama internette de görülebilir sonuç. Barkod verdiler mi? Keşke idrarda baksaydın önce, ben kan vermeye gitmezdim idrarda görmeden. Üstelik sende iğne fobisi de vardı :) iyi cesaret ❤
Hafızana sağlık cnm Nası hatırlıyorsun:)) ya sürücü belgesi yenilemek için sağlık raporu almaya gittik doktora ilaç yazdırdım anlattım durumu da ee kan ver burda dedi gaza geldim aslında idrar tahlili yapacaktım :)) evet barkod verdi ama yarın öğlene çıkar dedi

:) Acele etme diye dedik kuzum. Yazmayinca merak ettim. Iyi misin ?
Davsanim da biraz kafa dinliyor galiba.
Bizde çok sükür iyiyim kuzum bir yaramazlik yok.
Ole bi kriz geldi gitti be yavrm simdi gecti kuzU kuzu adeti bekliyrm..h.sonlari evdeym yaramiyo bana kriz geliyo :) h.ici isle mesgul olunca unutuyrm..ama malesef ki adet agrilarim basladi..ikinci asamayi iyice dusunmeye basladim..bakalim Rabbim dogru yola sevk etsin insallah..

Surekli bir seylerle ugrasmak lazim yoksa hemen kafada kurmaya basliyoruz.
2 gun kaldi kuzum dur bakalim. Sonuc bi belli olsun ona gore hareket edersin. Dua ediyorum hergun inan.

babyloading87 yavrum sana vereceğim cevap kaynamış, kusura bakma. bol bol okumak lazım, doğru diyorsun.. du bakalım neler olacak..
senin keyifler yerinde mi bitanem
Est .kuzuummm
İyisindir ins
Bol bol felak nas oku
Adacayı falan yak bacım evde.
Nazarlandınız galiba.nazar:
İyiyim sükür.
Bulantılar biraz yere seriyor ama buna sükür

Surekli bir seylerle ugrasmak lazim yoksa hemen kafada kurmaya basliyoruz.
2 gun kaldi kuzum dur bakalim. Sonuc bi belli olsun ona gore hareket edersin. Dua ediyorum hergun inan.
Aynn son iki kalbim gum gum..cuma aksama kdr gelmezsee gidip vericem kan kuzum..Allah bin kere razi olsun hakkinizi odeyemem icten edildigini biliyrm dualarin kuzumm..Rabbim saglikla kucagina almani nasip etsin bebisini kuzumm

Aynn son iki kalbim gum gum..cuma aksama kdr gelmezsee gidip vericem kan kuzum..Allah bin kere razi olsun hakkinizi odeyemem icten edildigini biliyrm dualarin kuzumm..Rabbim saglikla kucagina almani nasip etsin bebisini kuzumm
Sen ne olursa olsun kanını ver canım. Benim test günümden 2 gun once kanamam olmustu. Koştuk hastaneye. Tühh dedim olmadi. Meger yerlesmeymis. Ayy ne gündü.
Allah sana da nasip edecek insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…