Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım nasılsın? Yavrular nasıl? İnşallah hepinizin keyfî yerindedir ❤ biz de gece emmesine kalktık 3'te. Bezi çıkardık uyudu. Derken benim uyku kaçtı gitti. Oyalanırken kızım ıkınmaya tepinmeye başladı. Kaldırdım gezindik biraz, gaz çıkardı. Biraz masajla alttan da çıkardı, rahatladı uyudu. Tabi ben hâlâ uyuyamadım :) sizin günleriniz nasıl geçiyor? Abisi alıştı mı kardeşine?

Sen cok erken hissetmissin ne guzel canim. Bende bir suredir hisediyor gibiydim ama emin olamiyordum. Artik daha belirgin oluyor. Cok guzel bir duygu gercekten❤
Senin yavrucuklar nasıl?

Çok sağol canım ablam düne göre daha iyiyim. Bitki çayları bal atlatmaya çalışıyorum. Evde karışım vardı iyi ki dedin kullanayım. Boğaz pastilini De eczacı vermemiş önce doktora sorsun öyle vereyim demiş

Kizlar bugun bi ovu testi yapaym bakaym dedm yaptm ve boyumun olcusunu aldm..tutmamis bnm asilama size sormak istedigim 2. Asilamayi yaptirayimmi tupe mi geceyim..aklim fena karisik..
Beklemek istersen asilama yap ikinci 3 asilamalar daha iyi tutuyormus ben carsamba 2.asilamami oluyorum beklemek yoricu ve imkanin varsa tabi ki bence tüp

Kızlar kendimi kaptırmayım diyorum ama yine engel olamıyorum. 2 gündür sol kasığımda karıncalanma var. Yine hüsran olacak ama iştw engel olamıyorum acaba demekten :/

Yarın büyük gün ama hiç bir belirti yok sadece bugün yüzüstü yatıyordum oğlum üstüme atladı kaşığım agrıdı çok kötü hala ağrıyır bide göğüslerimde Kahverengi yerleri kücükdü ve koyulaştı belirti sayılır mı bilemiyorum tabii

Koyulaşma bir belirti aslında :) hadi inşallah ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…