Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umutluyum allaha çok şükür,en azından artık yolumuz belli.evet eşim sigara içiyordu ama bıraktı,doktorum verdiği ilaçlar dışında bende takviyeler yapıyor.
Oda baya umutlu inşllah bu defa herşey güzel olacak,34 yaş bize uğurlu gelsin insllah

İnşallah herşey umduğundan da güzel olur canım ❤ burda beraber az gün saymadık :) yine takipteyiz, ortak oluruz sevincine, heyecanına inşallah ❤

@Sosyaljo cnmm h.geldinn..grup eskisi kdr aktif degil ama sessizde kalmiyr :) guzel dostluklar devam ediyr elhamdulillah..

Yazini uzun uzun okudum..Sorununuz icin uzuldumm..ama sorunun saptanmasina da ayri sevindim cnm..sorun tespit edilip ustune gidilmesi taraftariyim bende.. her seyin caresi bulunuyr artk ck sukur Rabbim nasip ettikten sonra insallah olucaktir ben inaniyrmm..sende inan..canini sikma olurmu marta ne kalmis bu kdr beklemisiz :)

haydaa noldunuz kuzu ya
Hep yasadık bunları
Ben benim cocugum olmuyo sen bak basının çaresine bile dedim zamanında adama
Sacmalama dedi geçti.
Felak nas oku bol bol..
Aklını da bulandırma.

Ins ins

Kizlar bugun bi ovu testi yapaym bakaym dedm yaptm ve boyumun olcusunu aldm..tutmamis bnm asilama size sormak istedigim 2. Asilamayi yaptirayimmi tupe mi geceyim..aklim fena karisik..

Teşekkür edrim canım.
Evet marta az kaldi,icim kıpır kıpır o kadar heyecanliyim ki geçmiyor günler.
Sürekli tüp bebek asamalarini araştırıp duruyorum,o kadar umutliyimki inşllah herşey güzel olacak
Sende durumlar nedir canım eski arkadaşların çoğu hamile,takip edemiyorum artık baya kaçırmışım

Kizlar bugun bi ovu testi yapaym bakaym dedm yaptm ve boyumun olcusunu aldm..tutmamis bnm asilama size sormak istedigim 2. Asilamayi yaptirayimmi tupe mi geceyim..aklim fena karisik..
Kuzum ovu testi herkeste pozitif olacak diye bi şey yok bende olmamıştı mesela hatta çizgi bile yoktu sen neden erkenden karaları bağladın ki

Sevindm cnm adina..bend easilama yaptirdim bugun 8. Gun aa fenalardaym aglayip duruym sabahtn beri gun yaklastikca fena stres oldm ben

Kuzum ovu testi herkeste pozitif olacak diye bi şey yok bende olmamıştı mesela hatta çizgi bile yoktu sen neden erkenden karaları bağladın ki
Kuzum aglayip duruym sabahtn beri ck kotuyum ben yaa acayip stres oldm ck iyi yapmissim demi ( gun yaklastikca daha kotu oluyrm negatifi gorucem diye..kendime gelmem lazm

Kuzum aglayip duruym sabahtn beri ck kotuyum ben yaa acayip stres oldm ck iyi yapmissim demi ( gun yaklastikca daha kotu oluyrm negatifi gorucem diye..kendime gelmem lazm
Canım ne diyeyim sana bilemedim. sanki aylarca burda boşa yazdık boşa öğrendik birbirimizden bu işleri. Daha 8. Günüm diyorsun gebelik testinde pozitif göremeyeceğin günler kaldı ki ovulasyon testi pozitif olsun. İdrara geçtikçe ovulasyonda da yavaş yavaş artış görülüyor kaldı ki herkeste olmayabilir. Ovulasyon daha hassas olduğu için koyulaştıkça acaba mı diyorduk unuttun mu kuzucumm. Önümüzde bir hafta var canısı lütfen kendini strese koyma. İyi olacak iyi düşün canım benim ❤

Valla yaninda olup söyle bir senin omuzlarindan tutup sarsasım geldi. Kendine gel yavrum bu ne eziyet boyle. Ovu testi yapmakta nerden cikti. Cok kızdım haberin olsun. Bir de aglamissin. Yapma kendine bunu. Beklemek cok zor bilirim. Ama asla umutsuz olma. Az kaldi hayirlisi ile olacak insallah❤

Kızlar moralinize ihtiyacım var bebeğim çok gazlı öyle günler oluyor ki acile gidiyoruz , uykusu yok tabi benimde yok yalnız başına mücadele veriyorum. Sürekli aglamakliyim bide sürekli etrafımda çok bilmisler ordusu bunaldım resmen.ne yapacağım bilmiyorum dua edin lutfen

Canım geçmiş olsun öncelikle. Benim bebişte çok gazlı. Ben stres yaptıkça o ağladığı zaman bende ağladıkça bebişin daha kötü olduğunu farkettim. Sakin atlatmaya çalışıyorum. Biogaia damlayı veriyorum 5 damla geceye doğru. Sürekli altını açıp elimi ısıtıp karına masaj yapıyorum ayaklarını içe doğru hafif bastırıp bırakıyorum bisiklet sürer gibi hareket ettiriyorum. Olmadı ayakta sallıyorum oda gaza iyi. Eşimde mutlaka destek olması lazım ki sağolsun oluyor da oda odaları gezdirip sakinleştiriyor. Birazdan uyanır kriz saatlerimiz başlar :)) damlayı düzenli vermen gerekiyor buarada. Sıcak uygulama çok iyi geliyor canım .ayaklarının altına sıcak su koyan da var denemedim ama iyi geliyormuş

canımın içi.. valla inşallah hayırlısı olur, çok soğudum eşimden sebebini bilmiyorum şu an bebek falan da düşünmüyorum hiç açıkçası, yani aklıma gelmiyor. önceden adet zamanını takip ederdim, gün sayardım. hevesim kaçmış gibi. ilişki zaten bir var bir yok. acaba hayır da mı olmuyor bebek diye bile düşündüm. evde de sürekli bir şeyler kırılıp dökülüyor, ya benim kolum kanadım tutmuyor , ya da gerçekten nazara geldik.
sen de boşuna şimdiden üzme kendini be kuzum. bak herkes yazmış, birazcık daha sabır. kaçında test yaptır demişti dr.un 18 i miydi, öyle kalmış aklımda.
önerilerin için teşekkür ederim bitanem. başka deneyimleri okumak ferahlatıcı oluyor gerçekten. bakalım hayırlısı inşallah.. senin bir dahaki kontrolün ne zaman? tekmeleri hissetmeye başladın mı, yoksa daha var mı?? =)

Bu Cuma giricem inşaallah abla heyecanla bekliyorum... evet yarısı bitti çok şükür hareketleri de hissetmeye başladım o kadar güzel bi nimetmiş ki Rabbim her isteyene tattırsın bu duyguyu
maşallah size kuşum

ay ben senin o dillerini yerim, bir de profil fotonu hihihi :)) dur bakalım kuzum, beni bir ümitsizlik kapladı ama hayırlısı. ya burada yazmak istemeyeceğim denli karışığım aslında. aşk bu mu, ben aşıkken böyle miydim falan diye düşünüp taa eskilere gidiyor kafam. yani çok utanç verici daha da anlatmayayım

en çok senin yorumun dokundu bana canım. anlamışsın beni, onu hissettim yani..
inşallah ikimiz için de hayırlısı olacak şekilde sonuçlanır..
sen nasılsın iki cadıyla baş etmek nasıl =)

haydaa noldunuz kuzu ya
Hep yasadık bunları
Ben benim cocugum olmuyo sen bak basının çaresine bile dedim zamanında adama
Sacmalama dedi geçti.
Felak nas oku bol bol..
Aklını da bulandırma.
hakkınızda hayırlısı olsun canım. iyi ki yazdın, ben de hatırladım seni.
seymaka mız da bir ses etse fena mı olurdu.. her şeyin zamanı vardır, hiçbir şey için geç değil, öyle düşün.
gelişmeleri paylaş bizimle de

Kuzumm sen epey karışmışsın :/ dedim ya düşünme ha olmadı terapiste git hatta olmadı eşinle gidin belki iyi gelir ha ne dersin? bazen başkasının bakışı insana iyi gelebiliyor. Uzman olması da rahatlatır insanı. Topikten uzaklaşma canısı bebiş çalışmalarını şimdilik bırakmış olabilirsin ama bizim muhabbetimiz sadece o değil demi ama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…