Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hee ne bilim kuzu tutmazsa gorucem asamalari :) insallah tutsunda..dogru diyosun vala olursa her turlu olur cnm bnm yaa ona dikkat ediyrm bebisim tskr edermm kabak cekirdegimide yedim :))

Hee ne bilim kuzu tutmazsa gorucem asamalari :) insallah tutsunda..dogru diyosun vala olursa her turlu olur cnm bnm yaa ona dikkat ediyrm bebisim tskr edermm kabak cekirdegimide yedim :))
Afiyet olsun canim :) Bol su icmeyi de ihmal etme. Kabız olmamaya dikkat et. Wc de çok zorlanmaman lazım.
Insallah tutacak kuzum.

Canım lifeaksiyon süreniz çok uzun ilişkiden sonra bi saat yatmaya çalış bide değerlerde bi sıkıntı yok ama eşinde sende sağlıklı beslenmeye dikkat edin ek gıda takviye türü olarak
Genel olarak yarimsaati geckin yatiyorum .!esimede keci boynuzu ozu keci boynuzu kuru uyguluyorum bicok seyide ayni anda yapmaya korkuyorum ama ekstra neler yapsam bilemedim. Tup bebek flan suan icin gerek yok dimi ? 8 ay biticek dha erken aslinda belki ama nisan gbi asilama dusunuyoruz artik

Senin hormon testlerin nasıl canım ? 8 ay uzun bi süre değil yaş kaç bilmiyorum ama biraz rahat olmaya çalış belki stresten de olmuyo olabilir... baş anomalisi biraz yüksek belki bunu doktor sıkıntı yapar ama hepsi yapmıyo onu tam bilemicem.. keçiboynuzu özü yedir,fındık, fıstık,ceviz,badem,kabak çekirdeği, vs. Kuruyemiş yiyebilirsiniz ama bunların hepsi çiğ işlem görmemiş olacak eşine çakşır suyu da içirebilirsin istersen .. senin hormon sonuçların varsa onu da at bakim istersen ... şu an tüp bebeklik hiç bi şey yok sayı ve hızınız biraz daha yükselse iyi olur o kadar

Cok sagolun valla ya :) ya isin kotu yani pzartesi gunu askere gidicek esim 20 gun gerci bedelli ama 20 gunde yaptigim kurler bseyler yiyemez edemez diye korkuyorum. Doktor promen k vermisti Ilaci goturcek ama insallah alirlar iceri. Bol bolda findik fistik ceviz ye dedim enazndan . Benim genel muayenelerde sorun cikmadi sadexs 15 gun sonra rahim filmi cekilcem bi o kaldi iste bu arada yasim 32

Eklentiler

• image.jpg
    111,6 KB · Görüntüleme: 30
Bu arada yasim 32
bu arada yaimsa 32

Sen burdan kuruyemişte koy çantasına yesin bol bol orda daha iyi olur.. tsh hafif yüksek 2.5altı olması gerekiyor birde prolaktine bakmamış nedense , o kuruyemişlerden sende yiyebilirsin ve kuru incirde faydalı ama prolaktin bilmeden incir Yemen biraz riskli olabilir prolaktine mutlaka baktırmalı tavsiye ederim çok önemli bi hormon .. onun yerine kendine bal-tarçın-çörek otu kürü yapabilirsin ..

Tamamdir cok tesekkurler sagolun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…