Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Korkulacak bir sey yok canım. Düşünüpte gerilme hiç. O an çok sakin ve gevşemiş olman lazım. Bol dua ile gerisi gelecek insallah. Zaten cok kisa bir islem olacak. Muayene gibi düşün.

Korkulacak bir sey yok canım. Düşünüpte gerilme hiç. O an çok sakin ve gevşemiş olman lazım. Bol dua ile gerisi gelecek insallah. Zaten cok kisa bir islem olacak. Muayene gibi düşün.
Insallah bitanem yaa Rabbim guzel sonla sonlandirsinn gecer insallah yarina kdr :) sakinlemem konusunda haklisin cnm :)

Evet canım ben 29 yaşında öğrendim Ben de bir başkasından duyup gitmiştim test yaptılar öyle öğrendim kullandığın ilaç aynı zaten tekilaci var bu hastalık yüzünden böbreklerini kaybedenler var .Ya da apandist ameliyatı olan çok var çünkü sürekli karıştırıyorlar

Türkiyede 4 kişiden birinde varmış nasıl anlamıyorlar anlamıyorum ya valla sürekli dua ediyorum sana... şimdide atak geçiriyorum ilaca başlayamadan geldi bu son olsun inşaallah

Saol cnm ya aksilikler çok üst üste geldi ilk kez doktor umutluydu çok üzüldüm ama yapacak Birsen’de yoktu

Şule atalay ihmali yuzunden 39 haftalik gul yuzlu evladim toprak oldu ...
Sadece ihmal ve cok buyuk ihmaller...
Bu olaydan sonra kendini infertilite bolumune aldilar
Bilginize arkadaslar ...

Kuzum dualarim seninle❤
Nasilsin cok merak ediyorum.
Cnm guzel kuzumm ciktim geldim evimdeyim korktugum gibi olmadi ck sukur..azcik mizlandim tabi :) o aleti sokarken acidi :) gecti bitti sukur bakalim Rabbimin takdiri gerisi..yikanan 30 milyon sperm enjekte edildi %95i hareketlimis..insallah bakalim

Cnm guzel kuzumm ciktim geldim evimdeyim korktugum gibi olmadi ck sukur..azcik mizlandim tabi :) o aleti sokarken acidi :) gecti bitti sukur bakalim Rabbimin takdiri gerisi..yikanan 30 milyon sperm enjekte edildi %95i hareketlimis..insallah bakalim
Ayy Allah'ım çok şükür.
Koşsunlar yumoşlara doğru
Sonucu ne zaman ögrenecegiz?

Insallah bitanem yaa Rabbim guzel olanla sonlandirsinn.. 20 dk yatirdilar sona hadi gule gule :) 18 ocakta beta baktir dedi kuzum
Amin insallah canim benim.
20 dk iyi yatmissin. Ben islemden sonra hemen kalkip yuruyerek odaya gitmistim. 10 dk bile yatmamisimdir. Wc ye gitmistim hemen :)
Zaman su gibi gecsin sana kuzum. Hayirli guzel haberler alalim.

Amin insallah canim benim.
20 dk iyi yatmissin. Ben islemden sonra hemen kalkip yuruyerek odaya gitmistim. 10 dk bile yatmamisimdir. Wc ye gitmistim hemen :)
Zaman su gibi gecsin sana kuzum. Hayirli guzel haberler alalim.
Bak yaa :) bende adim atmayaym modundaym :) halbuki normal iliski mantigi da iste :) vc ye eve gelince gittim yaa iyice siposlar isini gorsun diye :))) insallahh guzel haberi paylasirm kuzumm yaa naasip bakalim..sen asilama olmusmuydun kuzu ya hatirlayamadm

Kuzummm inşallah tutar da gelir bizim nazlı bebiş. 18 Ocak büyük gün Allahın izniyle :)))

Yok kuzum direk tüp bebek yaptık yaş 35 ilk tedavide bende cok sakınmistim. Herkes yat diyordu. Inan ilk gece kıpırdamadan yatacagim diye her yerim tutulmustu.
2. tedavide olursa hersekilde olur modundaydim. 2 gun sonra dugune bile gitmistim:)
Doktorumda normal hayatinda nasilsan oyle devam et demisti.
Sonuca bakarsan her iki sekilde de pozitif sonuc benim.
Tabi hareketlerine yinede dikkat et. Uzanma, egilme.

Sperm sonucu yorumlayabilen varmi acaba

Eklentiler

• C4C7C14F-D33D-4761-A856-C01558255AEF.jpeg
    109,9 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…