Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim senin yazdigini gorunce heycanlandm imzana baktim 30 haftaya gelmişsin maaallah oncelikle gecmis olsun sıkma canini baksana bu zamana kadar gelmissin zaten hic bsey olmaz allahn izni ile bol bol dinlen 32 den snra sogsada sikinti olmaz korkma

Canım cok gecmis olsun. Insallah saglikla vaktinde kucagina alacaksin.
Adana'daydın dimi? Doktorun nereye yönlendirdi? Başkenti öneririm bende sana.

Aynen kuzum çok şükür bu zamana kadar geldi. Içimden bir ses sıkıntı olmayacak diyor. Bir rahatlik var :) sen nasılsın

Canım cok gecmis olsun. Insallah saglikla vaktinde kucagina alacaksin.
Adana'daydın dimi? Doktorun nereye yönlendirdi? Başkenti öneririm bende sana.
Amin kuzum inşallah. Ben normalde marsaya gidiyordum. Doktorum mükemmeldi acayip memnundum. Doğumu orda yapmak istemiyordum ama doktor cidden iyiydi. Böyle olunca Balcalıya git Selim bey var iyi dedi. Oraya randevu bulamadım. Dedim bir de Şehir Hastanesine gideyim. Yeni hastane her imkan var. Şimdi sıkıntım iyi doktor bulmak

Geçmiş olsun gülüm ❤ inşallah iyi bir doktor çıkar karşına. Özellikle doğum için çok önemli. Seni dinleyen, derdini anlatabildiğin, konuşarak seni rahatlatacak bir doktor olmalı. Allah sağlıkla tamamına erdirsin, bir avazda kurtarsın inşallah ❤❤❤

Balcalı da bu konularda iyi evet. Direk hastaneye gidip durumunu anlatsan almazlar mi acaba canım.
Sehir hastanesi de iyidir muhakkak. Insallah icine sinen iyi bir doktor bulursun canim.
Riskli gebeliklere bakan bir doktor mu olması lazim? Bende bir araştirayim.

Güzelim benimm ❤ kızını kokla benim yerime :) sen de seviliyorsun tatlıım ❤
Koklarim ablam snde kokla melegi
Aminnn saol kuzum bnm siz hamilelerde sag salim bebislerinizi kucaginiza alin insallahhh

Aynen kuzum çok şükür bu zamana kadar geldi. Içimden bir ses sıkıntı olmayacak diyor. Bir rahatlik var :) sen nasılsın
Hic mersk etme olmaz bi sikinti kasim annelerinde bu sekilde erken gelecek cok vardi durdurdular bebisleri sonra dogmak bilmediler snnkide ole olur mrak etme hic bn iyiyim cok sukur kizimla ugrasiorm zaman nasil gecio anlamiorm bile

Kardesim yıkmış ortalığı aynen
İndirim faln tanımlamış hastane adıma
Bidaha gitmeyeceğim için kalsın .
Rezalet resmennn

Aminnn canısııı
Valla ben maydanoz buharı yaptım buay oda ise yaramış olabilir.
Reglden sonra 3 gün 3 kez günde yaptım yumurtlama da bıraktım.
Sutleymis aslı ama ben suyla yaptım kaynatıp .
Acıldıysa biri illaki geçiş olur Rabbim büyük,tez zamanda müjden gelecek insaalhh kuzumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…