Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnn canısııı
Valla ben maydanoz buharı yaptım buay oda ise yaramış olabilir.
Reglden sonra 3 gün 3 kez günde yaptım yumurtlama da bıraktım.
Sutleymis aslı ama ben suyla yaptım kaynatıp .
Acıldıysa biri illaki geçiş olur Rabbim büyük,tez zamanda müjden gelecek insaalhh kuzumm:dua:

Aminnn aminnnnn canmn içi inşaAlla buayda olmazsa öyle yapaymm Allahım hayrlı bi kapı açr elbet

Kızlar bende bugün bebeğimin cinsiyetini öğrendim kızım olacakmış çok şükür Rabbim herkese bütün isteyenlere yaşatsın inşaallah bu duyguyu çok mutluyum :KK24:
Gözün aydın canım ❤ bu topikte daha çok kız anneleri var galiba ❤ hayırlı bir evlat olsun inşallah ❤

kendimi uzun zamandır bu kadar iyi hissetmiyorum :) hem annemin değerleri iyi çıktı çok şükür hemde eşimle yemek yaptık :)) ikincisi komik gelebilir ama bebekle o kadar zormuş ki bu işler :)
Gözün aydın kuzucum ❤ annenin iyi olmasına sevindim. Eşin artık baba oldu, ev işlerine aktif katılım şart :)) inşallah hep böyle güzel geçer günleriniz.. hatta en kötü gününüz böyle olsun ❤ Mahir paşa hazretleri nasıllar inşallah?

Gözün aydın kuzucum ❤ annenin iyi olmasına sevindim. Eşin artık baba oldu, ev işlerine aktif katılım şart :)) inşallah hep böyle güzel geçer günleriniz.. hatta en kötü gününüz böyle olsun ❤ Mahir paşa hazretleri nasıllar inşallah?
Çok sağol canım ablam. İyi oda maşallah dün akşamdan beri emip uyuyor çoğunlukla :) arada uyanıyor gaz sıkıntısı olunca ağlıyor. Eşim sağolsun yemeği yapıyordu ama beraber yapmak zaman geçirmek meğer ne kadar değerliymiş.

Çok sağol canım ablam. İyi oda maşallah dün akşamdan beri emip uyuyor çoğunlukla :) arada uyanıyor gaz sıkıntısı olunca ağlıyor. Eşim sağolsun yemeği yapıyordu ama beraber yapmak zaman geçirmek meğer ne kadar değerliymiş.
Biz eşimle bir çok işi birlikte hallediyoruz :) ama yemek, hatta komple mutfak konusunda pek karışmıyor. Bir tek balık onda :) o da ayda yılda bir oluyor.. bir de bazen kendi aklıyla, bazen benim ricamla bulaşık makinesini boşaltıyor :))

kendimi uzun zamandır bu kadar iyi hissetmiyorum :) hem annemin değerleri iyi çıktı çok şükür hemde eşimle yemek yaptık :)) ikincisi komik gelebilir ama bebekle o kadar zormuş ki bu işler :)
Yaa sen çok tatlısın kuzum valla güldürdün beni :) haberler süpermiş hep böyle güzel haberlerle gel inşallah :)

Biz eşimle bir çok işi birlikte hallediyoruz :) ama yemek, hatta komple mutfak konusunda pek karışmıyor. Bir tek balık onda :) o da ayda yılda bir oluyor.. bir de bazen kendi aklıyla, bazen benim ricamla bulaşık makinesini boşaltıyor :))
Maşallah size muhabbetinize ❤

:)))) gozunuzaydin annen icin.Daim olsun iyi haberleri insallah❤
Bebek kucucuk ama marifeti ne buyuk degil mi? :) Bide insan o olmadan once bu kadarini tahmin edemiyor.Boyle normal seylere bile ne kadar anlam katiyorlar ama :)))))

O senin ballığınn ❤ İnşallah kuzumm sende bebişli güzel haberlerle gel. Hsg bugün mü çekiliyordu ?
Kızlarım selam. Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum. Soniciğimin mesajına cvp vereyim dedim herkesi etiketleyemedim. Hsg çektirdim. Sol tüpte tıkanıklık varmış ama verilen ilaçla tüpün açıldığını söylediler. Bir de 7 mm lik polip varmış raporda gördüm. İşlemi şişli echomarda yaptırdım. C kollu makine imiş ve gerçekten düşündüğümden çok daha acısızdı. Asıl şimdi işlem sonrası ağrım başladı o da reglağrısı gibi. Durum bu kızlar, doktoruma hbr vericem şimdi bakalım o nasıl yorumlayacak :)

:)))) gozunuzaydin annen icin.Daim olsun iyi haberleri insallah❤
Bebek kucucuk ama marifeti ne buyuk degil mi? :) Bide insan o olmadan once bu kadarini tahmin edemiyor.Boyle normal seylere bile ne kadar anlam katiyorlar ama :)))))
Çok sağol inşallah tamamen atlattığını da yazarım :))
Evet ya hamile kalınca bitti sanıyorsun ağrılar kontroller doğum sancısı, doğsun biter diyorsun uykusuzluk hayatının tamamen değişmesi o ne isterse ona göre yaşam :) ama Allah o sabrı veriyormuş. Bugünlerde ses çıkarmalar az da olsa başladı gülümsemeler de :) en tuhafı da saatlerce uyutmaya çalıştıktan sonra uzun süre uyuyunca özlemekmiş bence bunun açıklaması yok :)))

Kızlarım selam. Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum. Soniciğimin mesajına cvp vereyim dedim herkesi etiketleyemedim. Hsg çektirdim. Sol tüpte tıkanıklık varmış ama verilen ilaçla tüpün açıldığını söylediler. Bir de 7 mm lik polip varmış raporda gördüm. İşlemi şişli echomarda yaptırdım. C kollu makine imiş ve gerçekten düşündüğümden çok daha acısızdı. Asıl şimdi işlem sonrası ağrım başladı o da reglağrısı gibi. Durum bu kızlar, doktoruma hbr vericem şimdi bakalım o nasıl yorumlayacak :)
Aa kuzu çekildin atlattın yani e çok şükür. Tıkanıklık olması ve polip durumu gebeliğe engel olmuş olabilir herşeyde bir hayır vardır iyi ki çekildin. Bakalım doktorun ne diyecek heyecan yaptım :) hsg nin üstüne hamiş kalan birçok kişi var buarada :KK66:

Süper haber canım gözünüz aydın çok sevindim.
Insallah her sey daha da guzel olacak.
Ikinci de cok güzelmiş :KK66:

whiterabbit88 whiterabbit88 kuzum gecmis olsun. Agri hissetmemene sevindim. Benim cekilirken cok agrimisti. Korkutmayayim diye soylemedim.
Tıkanıkligin acilmasina sevindim. Polip icinde doktor daha iyi yorum yapacaktir. Ama bunlar hamilelige engel olay seyler. Artik tam bir tedavi sureci baslar.
Bebise 1 adım daha yaklaştın :KK66:

X