Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ruyamda hep erkek gordum. Kiz olursa da ayyy ne cimcime olur kim bilir. Erkek olursa da evde bi deli fişek
Hayirlisi olsun insallah.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben bebek sahibi olmanın bu kadar zor olacağını tahmın etmemiştim . Allah aratmasın

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben bebek sahibi olmanın bu kadar zor olacağını tahmın etmemiştim . Allah aratmasın
Amin canim cok tesekkur ederim.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin tez zamanda.
Kimine zor kimine kolay canim. Önemli olan saglikla kucagimiza almak. Allah sana da nasip etsin insallah.

SEVDAM07 canım bi şey sorucam ya bu fmf için dahiliyeye mi gittin direkt ben kadın doğumcuya söyledim nefrolojiye git dedi gittim orda da genetik testi yapmadı şimdi de ramotolojiye git orda bakarlar dedi sinir oldum ya altı üstü bi test bu kadar mı zor anlamadım zor bela ramotolojiye sıra aldım güya Türkiye’nin en iyi hastanesine gittim ama napcağımı şaşırdım sen nasıl yaptın bi anlatır mısın detaylı olarak... bu arada anne bebiş iyisinizdir inşallah sağlığınız yerindedir

canımm bir anda 5 aralık olduğunu fark ettim koştur koştur geldim topiğimize =)
haberlerin güzel olmasına çoook sevindim bitanem. hep güzel haberler duy inşallah. sizin sevincinizle biz de mutlu oluyoruz

kızına kocaman maşallah vosvikimm. sana da geçmiş olsun, inşallah hemencik düzelirsin ağrından eser kalmaz bacımm

Kızlar rabbim nasip ederse bir kızım bir oğlum olcak rabbim hepinize en yakın zamanda nasip etsin dua ediyorum.
allahımmmm süper haber (bir yetmez iki boncuk lazım )
Kuzum geçen hafta pazartesi yaptım çok şükür. Normal doğumdu ama beklenmedik yırtıklar yüzünden genel anesteziyle dikildim. Toparlanıyorum yavaş yavaş :)) Sen nasılsın bebiş nasıl
sonimm nasıl oldun kuzum? paşayla yaşam nasıl gidiyor bakalım aydınlat bizi =)
ağrın sızın var mı bebem?

❤❤❤
Cok şükür bebisim mutlu etti bizi. Icim rahatladi nihayet.
Bende sizin sevinclerinizle mutlu olacagim insallah kuzum.

Kuzum geçen hafta pazartesi yaptım çok şükür. Normal doğumdu ama beklenmedik yırtıklar yüzünden genel anesteziyle dikildim. Toparlanıyorum yavaş yavaş :)) Sen nasılsın bebiş nasıl
Bende daha iyiyim çok şükür dikislerim epey iyileşti göğüs ucu catlaklarimda eh işte tamamen gecmesede bebisde iyi şükür tabi uykusuz geceler yaşıyoruz seninki nasıl gidiyor

Bn 14 kio aldim hamileligimde 10 kilo vermisim suan 4 kilom kaldi. Hic alcam die endiselenme vefilio yeterki bebisler saglikli olsuns
Ben de 64 kiloyla başladım, 36 haftalık olduğunda 74 kiloydum, sonra 40'a kadar tartılmadım. Hastaneden çıkışta 69'dum, şu an 66 kiloyum. 1 ayda 3 kg gitmiş o kadar yemeye rağmen..

Ben de 64 kiloyla başladım, 36 haftalık olduğunda 74 kiloydum, sonra 40'a kadar tartılmadım. Hastaneden çıkışta 69'dum, şu an 66 kiloyum. 1 ayda 3 kg gitmiş o kadar yemeye rağmen..
Bende 47 ile hamile kaldım 51 kiloyum. İdeal kilom en az 52:) brn eski kiloma düşmek istemiyom 52 de kalsam doğumdan sonra:) 10 yıldır 50 leri görememiştim hoşuma gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…