Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugun bittiyse carsmbaya kadar buyur yumurtalarin ama gün aşıri degerlndir sen yine de. Dr gitmeden catlarsa bosa gitmesin çaban.
Ay catlarmi? Ben ovulasyon alacaktim genellikle nasilsa doktora gideceksin gerek yok dendi vazgectim o zaman biz gun aairi baslayalim belki catlarsa falan korktum simdi haa. Ama doktor nie 6.gun dediki? Doktorda kasif gibi ahah 10.gun regl olacan demisti bana tam 10.gun ilaca basladifim saatte oldum ama klomeni icmeye baslayinca azaldi sanki bu ay normal gelmedi gibi

Kiymet bilmeyene verme allahimm die dua ediyorum 2 gundur ben kendimden gectim yillardir bebek hasreti ceken ne analar babalar var yaa bilinmeyen kac tane olmus bebek var acaba dunyanin civisi cikti ya
Sorma inan kinamiyorum kimseyi Allah biliyor ama bakiyorum mesela hamileyim diyen komsuma 3 tane oglu var en kucuk daha 2.5 yasinda kendiside calisiyor evinin hali cocuklarin hali gorsen acirsin ilgilenemiyor zaten. Yani bakamicaksin tedbirini al degilmi insanlari cidden anlayamiyorum artik

Yok cnm klomen sonrasi 6.gun gel dedi oda carsambaya denk gelio bu aksam sonunu ictim ilacin
Canim klomen sonrasi 6.gun derken? Bugun sonuncuyu ictiysen ki 5 gun vermistir yarin gitmen gerek 6.gun dedigi o. Ilac bitince uzerine 6 gun saymicaksin onda yanlislik var bende kullaniyorum bu 4.ayim klomenle

Tam gununde adet olduysan yumurtan catlamistir kuzum. Sen tekrar denicek olursan igne vuruldugun günün ertesinde 2-3 gun mutlaka degerlendr
Wallah artık yoruldum dr gitmeketen adam akıllı ilgilenmediklerinden hiç içimi rahatlatacak şeyler söylemiyorlar muayyen ediyorlar ilaç yazıyorlar ilaç bittiktikten sonra gel diyor devamı yok yani.Inanin çok yoruldum bu hayat ve stresli geçen günüm beni mahfediyor gün gün erimeme sebep oluyor.

Bu arada benim hiç akintim yok normal mi geçen ay çok fazlaydı bu ay hemen hemen hiç yok gibi.Sogan kürüne başladım faydasını ne zaman görecem:anneadayı:

20171110_072638.jpg

Ay cnmmm benimde solumda agri sislik hissi falan var ins gelisip buyuyolardir. Doktora gidene kadar catlamaz dimi ya valla ilk kez boyle deniyorum bakalik tecrubesizim
Yok canım öyle hemen çatlamaz büyük ihtimal doktor catlatma iğnesi verir.bende ilk kez kullandım. Inşallah faydasını görürüz.

Canım bat ne zamandı senin
Canım benim bat 12 Kasım ama aşılama olduğum için adetten bi kaç gün öncesi test yapılıyor ve çıktı :)
Gözün aydin canim. Saglikla kucagina alirdin insallah.

Hayırlı olsun canım bu arada

S Shezofren88 hayırlı olsun canm sağlıklı bişekilde kucağına almayı nasip etsin Rabbim
canm senin belirtilerin nasıldı

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :dua:

S Shezofren88 canım günün geçmişmiydi ? belirtilerin oldumu,ayy aydınlat lütfen bizleri :):halay:

hayırlı olsun cnm saf saglım doğar inşallah hayırlı evlat eylesin rabbim.. ne güzel ya hamiş haberleri çoğalıyor:anneadayı:
Allah razı olsun çok teşekkür ederim Herkese nasip etsin Allahım. Benim 3. Aşılamam olduğu için günüm geçmeden öğrendim teste 1 kaç gün kala hiç kasıklarım da ağrı olmadı hatta şuanda yok onun öncesinde batmalar oluyordu göğüslerim sertleşti uçları daha belirginleşti ve ağrıyordu birde normalde erken uyuyan biri değilim yatağa erken girsem bile döner dururdum uyuyamazdım son zamanlarda 15 dk geçmeden uyuyordum onun dışında akıntım falan yok hatta hiç bişey hissetmiyorum diyebilirim :)

Allah razı olsun 5 gün geçti soktayim gerçek mi olursa benim için mucize özelde kanda gebelik testi ne kadar acaba
Hiç bilmiyorum canım turkiyede değilim. Ama 5 gün geçmiş testtede çıkmış apaçık belli .hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.

Canım benim bat 12 Kasım ama aşılama olduğum için adetten bi kaç gün öncesi test yapılıyor ve çıktı :)

Allah razı olsun çok teşekkür ederim Herkese nasip etsin Allahım. Benim 3. Aşılamam olduğu için günüm geçmeden öğrendim teste 1 kaç gün kala hiç kasıklarım da ağrı olmadı hatta şuanda yok onun öncesinde batmalar oluyordu göğüslerim sertleşti uçları daha belirginleşti ve ağrıyordu birde normalde erken uyuyan biri değilim yatağa erken girsem bile döner dururdum uyuyamazdım son zamanlarda 15 dk geçmeden uyuyordum onun dışında akıntım falan yok hatta hiç bişey hissetmiyorum diyebilirim :)
Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün

X