Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın lafa söze şimdiden takılmamak gerek aslında .
Aynen baharda toparlanmış olurlar hemde :))

Aminnn çok teşekkürler bütün hamişlerin Allah yardımcısı olsun :)

Zaten dinleme canim kimseyi.Cok kafan karisir her konuda.Ozellikle emzirme ve sut konusunda cok konusacaklardir.Etkilenme❤
Cabucak toparliyorlar goreceksin Allah'in izniyle :) Bahara kocaman olurlar.

Rica ederim son zamanlar stresli gecebiliyor insallah kolay gecer bundan sonrasi❤

Yok kuzum ne kusru iyi olmanıza çok sevindim gerçekten :) yazdıklarını okurken baya etkilenmiştim.. çok şükür canım ya bazen iyi bazen kötü ama şükür yani kusmam falan yok sadece koku hassasiyeti beni mahvediyor hiçbir kokudan tiksineceğim aklıma gelmemişti ama en ufak bi şeyden bile kötü olabiliyorum :)

Evet canım çift yumurta inşallah cinsiyetler farklıdır
Bende diyecektim çift yumurtaysa cinsiyeti de farklı olursa ballı lokum olur :) sağlıkla büyüsünler canım benim . Sen baya zayıftın demi kaç kilo alacaksın acaba . Ben 53-54 arası başladım bugünkü Kilom 68 :) şaka gibi

Aynen şimdiden şartladım kendimi kim ne derse desin bildiğimi yapacam :) doktora danışırım sağlık konusunda.
Çok sağol iyi ki varsın ❤

Çok sağol canım benim ❤
Geçici bunlar canım kendini şartlama şu koku bana iyi gelmiyo yada bu yiyecek midemi bulandırıyor diye. Hepsi geçici :) kontrollerini aksatma beslenmene dikkat et gerisi iyi olur

Ben 47 kiloyum canım boyum 164 ya inşallah bende kilo alırım şu an vermediğime şükür çok yiyemiyorum çünkü

Ben 47 kiloyum canım boyum 164 ya inşallah bende kilo alırım şu an vermediğime şükür çok yiyemiyorum çünkü
Kilo endeksimiz hemen hemen aynı bende başlarda çok yemedim sabah bulantıları olurdu. şimdi aklıma ne gelse yiyesim geliyor :) özellikle tatlı. Yoğurda pekmez döküp yiyorum bastırıyor .

Sağol kuzum benim
sen ne durumdasın tedavi vs neler yapıyorsun
Canisi tedaviyi biraktim bi kac ay kendime zaman verdim..araliga kdr aklimda kalan kurleri deneyip gideyim dedm dr.a bu ay maydonoz sut buhari dedm diger ay yine bisi ypmam aralikta asilamaya..belki bosuna salliyrm bilmiyrm ama icimdn gelmiyr gitmek aralikta insallah

Soğan kürü yaptın mı canım ? Buharı yaptıktan sonra aman dikkat et soğuk alma

Soğan kürü yaptın mı canım ? Buharı yaptıktan sonra aman dikkat et soğuk alma
Bak sogani yapmadim kasimdada onu yapayim :)))) yani bi kere yapmistm ilaclar fln korkudan birakmistm tam anlamiyla yapmadim..kuzum bin sukur ki yarin baslicam ve ben evdeyim disari cikmicam uc gun ust uste cuma baslarim c.tesi pazar yaparim dedm..soguktn baska bilfdigin varsa dinlerm kuzumm sogugu biliyrm bnde bi tek :)

Çok sağol canım benim ❤
Geçici bunlar canım kendini şartlama şu koku bana iyi gelmiyo yada bu yiyecek midemi bulandırıyor diye. Hepsi geçici :) kontrollerini aksatma beslenmene dikkat et gerisi iyi olur
Allah razı olsun canım çok üstüne düşmemeye çalışıyorum yoksa çileden çıkarım biliyorum geçecek diyorum hep :) dikkat ediyorum ya kilo bile aldım en çok takıldığım konu :) sizde hep iyi olun bebişinle inşaallah :):)

Esim yuzu yasakladi baska ne yememem ne yemem ve icmem gerekiyorrr

Sagolll

Burda yapan çok kişi olmuştu canım araştır istersen deneyimlerini de yazmışlardır. İçindeki Maydanozları çıkarıp özel bölgeye koyanlarda vardı sanırsam. İnşallah bebişe giden tüm yolları açar :)

:) bende baştan beri kilo aldım gıdım gıdım. İkinizde sağlıklı olun da kilo verilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…