Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kilo endeksimiz hemen hemen aynı bende başlarda çok yemedim sabah bulantıları olurdu. şimdi aklıma ne gelse yiyesim geliyor :) özellikle tatlı. Yoğurda pekmez döküp yiyorum bastırıyor .
Maşallah canım yaa darısı başıma :)

Bugün gittim o çıkıntı yoktu. Ödem olabilir kız ise demişti ya öyle oldu galiba tam gostermedi ama çıkıntı da yoktu %80 Kız dedi. Bir de eşi aşağıdaymış. Kanama yapabilir dedi. Ilişki yasak iş yapma dedi progestan verdi. Kanama olduğu an hemen gel dedi. Bu aşamada da doğarsa yaşatmak zor dedi kanamam olmadı hiç. Kanama alanı da yoktu. Koparsa da bebek beslenemez olur dedi. Canım sıkıldı bayağı. 2 haftada bir gel kontrol altında olman lazım dedi. Erken doğum olması da çok yüksek dedi 30.-31. Haftada olabilirmiş doğum. Öyle olsa da şükür ederim. Şuan için çok erken ve korku oldu. 2 hafta sonra tekrar gidecem bakalım. Bir de hareketli artık kıpır kıpır. O da zarar vermez herhalde. O üzüntü ve şaşkınlıktan bir şey soramadım. Progestan inşallah çok faydalı olur

Oy cansin arastirdim kuzum vala ole koymcam bisiler sadece buhari yapcam gerisi Allah kerim

Bol bol dinlen canım yat evde çalışıyosan rapor al başka bi dr a da görünebilirsin

Bol bol dinlen canım yat evde çalışıyosan rapor al başka bi dr a da görünebilirsin
Her şeyde bir hayır varmış. Çalışacaktım birden bir engel çıktı. Çok fazla üzülmüştüm. Başka doktora da giderim. Inşallah sıkıntı çıkmaz

Kendi doktoruma geldim çok şükür içimi rahatlattı şimdilik acil bi durum yok olası durumları söyledi :) magnezyum yazdı inşallah böyle devam eder gününü doldurana kadar

İnşallah canım zamanında gelsin bebişler

Ay kızlar bebişlerimi gördüm küçük olan büyüğüne yetişmiş tam dokuz haftalık görünüyorlar bakalım bir daha iki hafta sonra çağırdılar :)
Çok sevindim canım senin için

Canım yukarıya çıkabiliyormuş daha sonra plesenta stres yapma. İnşallah zamanında gelir bebiş

Canım geçmiş olsun. Senin yapman gereken tamamen dinlenerek geçirmek ve stresten uzak durmak. Hiç canını sıkma bak beni geçen hafta ameliyata alacaklardı kanamam vardı açılmam varmış. Ama çok şükür şimdi dinlenerek toparlandım
Bide bu durumlarda tek doktora bağlı kalma başka doktora da git bakalım ne diyecek. Yolun yarısı bitti bile kalan da su gibi geçer inşallah

Arkadaşlar günüme var ama erken gebelik testi yaptım silik çizgi var ama benmi yanlış görüyorum anlamadım
Günüm daha 4 ekimde

Eklentiler

• image.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 49
  • 92015157-08B1-4855-A91B-957B8FE3CE66.jpeg
    37,6 KB · Görüntüleme: 47
Arkadaşlar günüme var ama erken gebelik testi yaptım silik çizgi var ama benmi yanlış görüyorum anlamadım
Günüm daha 4 ekimde
Çok hafif bi çizgi var gibi görünüyor hadi inşallah canım .saat kaçta yaptın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…