Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
SEVDAM07 SEVDAM07 sezson sezson Oyy kızlar haftalariniz ne guzel öylee :) keyifle gecer son zamanlarinizda insallah❤

Aminnnn canım inşallah :dua:

VosVos35 VosVos35 Oyy geldi gelecek bebis galibaa :) Saglikla kavusun insallah kolayliklarla hatirlarsiinn❤

Simayinannesi Simayinannesi Canim gozunuzaydiinn❤cok sevindim.Allah saglikla tamamina erdirsin insallah❤

@Angelova Mutlaka doktora git kontrole,beta hcg'de iste:KK66:

Merhabalar
Adet günüm daha ayın 3 ekimde
Bugün test yaptım böyle cıktı
Hayali bir çizgi var ama erken yaptım galiba

Canım çok damlatmışsın idrarı çizgi var evet ama emin olmak için tekrar yap

İnşallah canım çok teşekkür ederim :anne: bu sefer sağ salim güzellikle geçer herşey inşallah çok mutluyum. Ömrüm boyunca olmayacağına inandırmıştım kendimi ben de çok sağlık sorunu var hala inanamıyorum :)

Bendede çok sorun var ama rabbim sağlıklı bir evlat verdi buda doğarsa inşallah 2 olacak sen dua et bol bol inşallah sonu güzel olacak olumsuzlukları at beyninden

Başlarda günde 15 16 saat uyuduğum oldu :)) ama şimdi 5 saate hasret kaldım :/

Ay bende öyleyim bende sorun var sanıyordum . Uyanıyorum uyuyamıyorum tekrar. Midem sürekli yanıyor ilaç içiyorum mecbur . Gözümden uyku akıyor resmen dalamıyorum uykuya

canım benimm isim konusunda mahirden yanayım ben de =) diğer konuda da geçmiş olsun, inşallah kalan süreci de sorunsuz, ağrısız sızısız atlatırsın bitanem. bolca dinlen, az kaldııı :)
Kuzum teşekkürler ufak bi korku atlattık yatışlardayım alışkın değilim diye zor geliyor ama iyi olacak inşallah.
Senin konun içinde bence eşin ağırdan alıyor test verip kontrol ettirmek bu kadar zor değil ki. Tabi gönül ister kendiliğinden olsun ama tedbiri de elden bırakmamak lazım .Sende oda tekrar bi kontrolden geçin bence kuzum. Rabbim tez zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin inşallahhhh

Ay bende öyleyim bende sorun var sanıyordum . Uyanıyorum uyuyamıyorum tekrar. Midem sürekli yanıyor ilaç içiyorum mecbur . Gözümden uyku akıyor resmen dalamıyorum uykuya
Aynen kuzum bebişler büyüdü zorluyor artık sola yatsam yata yata bacağım çürüdü sağa yatsam içim rahat değil kan akışı için .sırt üstünü hiç söylemiyorum :)) ama çok şükür az kaldı canısı .
Buaralar benim imza da bana çalışıyor sanki :halay:2 cm açılma falan :eek:

Iyiyiz canim cok sukur 1 aylik oldu bile buyuyor :)havalar guzelken geziyoruz bol bol

Gecmis olsun buarada❤
Oyy maşallah gezin tabii :) 40 ından önce çıkınca bizim burda laf ediyorlar ya zaten kış bebişi bizde baharda gezeriz inşallah :))
Teşekkürler inşallah geçmiştir :)

kızlar ne güzel gelişmeler olmuş maşallah ya.. ben gene regl oldum, bu ay 27. gün yani erken geldi ballı kürden dolayı sanırım. şimdi de 4. gündeyim..
eşim biraz daha mı doğal denesek diyor, ben gün geçtikçe sabırsızlanıyorum. en azından test ver diyorum poff.. bilemedim valla..
hevesimi kaybettim, nasılsa bu ay da tutmamıştır diye düşünüyorum artık. tuhaf bir his.. neyse ki ilaca gerek kalmadan kendi kendime adet olabiliyorum, bir ara 40-50 günlere çıkmıştı onu düşünmek sevindiriyor. işte böyle kızlar ya çok güzel haber veremedim maalesef..

tebrikler canım, güle güle büyüt =)

ayy 10. hafta olmuş bile maşallah =)

canım benimm isim konusunda mahirden yanayım ben de =) diğer konuda da geçmiş olsun, inşallah kalan süreci de sorunsuz, ağrısız sızısız atlatırsın bitanem. bolca dinlen, az kaldııı :)

canımmm benim müthiş haber! yavrun seninle, ne güzel ki böyle ilgili tatlı bir annesi var şanslı bıdık =)

çok tebrikler, süper görüntü =)
Sagol canim benim❤
Simdi ben sana şahsi fikrimi söyleyeyim kuzum. Eşin doktora gitmekten kaçıyor gibi geldi. Test yaptirmak istemiyor sanki. O yuzden dogal deneyelim diyor gibi.
Ben artik senin doktora gitmeni cok istiyorum canim. Bir sorun yoktur insallah ama varsa da vakit kaybı olmasın. Zaman bizim için çok kıymetli.
Bir an önce anne olmanı istiyorum. Bunu fazlasıyla hak ettigini dusunuyorum.

Aynen kuzum bebişler büyüdü zorluyor artık sola yatsam yata yata bacağım çürüdü sağa yatsam içim rahat değil kan akışı için .sırt üstünü hiç söylemiyorum :)) ama çok şükür az kaldı canısı .
Buaralar benim imza da bana çalışıyor sanki :halay:2 cm açılma falan :eek:
Kuzum bende sağa dogru yatilmali diye biliyordum.

O zaman tedavi dene canım bence. sağlık sorunu olmaması çok iyi. Belki sadece tüp kapalı ya da sadece yumurta çatlamıyor olabilir. Minik müdahaleyle olur hemen. Benim durumda hem bende hem eşimde baya sorun var. Hatta aylardır evrak topluyoruz diğer ay aşılama yaptıracaktık. Doğal olmasını asla beklemiyorduk. Yine de kuzum rahim filmi çekilmeni sonrasında klomen+çatlatma denemeni tavsiye ederim. Onlar büyük müdahele sınıfına girmiyor. Şimdi film için bi ay geçiyo, diğerleri için de her ay atlıyo. İşe girme durumun varsa canım evet biraz daha bekle. İşle birlikte bu işlemler biraz zor oluyo. Ben geçen yıl çok zorlanmıştım. Düzenli hastaneye gitmek gerekiyo çünkü. Bebek düşüncesine yoğunlaşınca olmuyo çok haklısın bak. Ben artık olmayacağına hatta aşılamanın bile tutmayacağına inanıyodum. Bende kist ve hormon bozuklukları var. Eşimde dna kırılması var dediler. Bu ay gecikti sinirlendim kist engelledi zannettim hiç olduğunu düşünmedim bile. İşe girip akışına bırakma planın güzel hem düşüncelerden uzaklaşıyo insan

Senin gibi örnekler umut oluyor insana gerçekten. İnşallah tüm hamileliğin ve doğumun kolaylıkla geçer canım. Senin de tam vazgeçtiğin anda gelmiş bak meleğin çoğu kişi aynı şeyi söylüyor. Demek benim de zamanı gelmedi diyorum, zamanı gelince her türlü oluyor kaldı ki bizde sağlıkla ilgili engel de yok. Tüplerin tıkalı olması için hiçbir sebebim yok onu çok düşünmedim o yüzden kuzum. Ne bir operasyon ne enfeksiyon ne genetik bir sebep.. Artık zamana bırakıp görücez bakalım işe yoğunlaşayım belki kendiliğinden gelir :)

Bi iyiyim bi kötü bugün güzel geçti bakalım yarın ne olurum sadece iştah yok ama açlık var sen nasılsın
Bende surekli halsizlik oluyor. Bir de grip olacak gibiyim. Bu sabah 1 kere midem bulandi sadece. Cok fena birseymis.
Senin ikiz oldugu için daha çok belirti olabilir. Insallah hep iyi devam eder canim.

SEVDAM07 SEVDAM07 sezson sezson Oyy kızlar haftalariniz ne guzel öylee :) keyifle gecer son zamanlarinizda insallah❤

@Yademim Gozunaydiiinn❤

VosVos35 VosVos35 Oyy geldi gelecek bebis galibaa :) Saglikla kavusun insallah kolayliklarla hatirlarsiinn❤

Simayinannesi Simayinannesi Canim gozunuzaydiinn❤cok sevindim.Allah saglikla tamamina erdirsin insallah❤

@Angelova Mutlaka doktora git kontrole,beta hcg'de iste:KK66:
Teşekkürler arkadaşım ❤ benim kuzunun keyfî yerinde galiba :)) eli kulağında diyor doktor bakalım ne zaman teşrif edecek :))
Senin fıstık nasıl? Uyku, emme, gaz sorunu yoktur inşallah?

Kuzum bende sağa dogru yatilmali diye biliyordum.
32. Haftadan sonra sola yatmak önemliymiş kuzum öncesinde de kimi yatın diyor kimi rahat ettiğiniz tarafa yatın diyor ama sol diye biliyorum. Sende araştır istersen çünkü kan akışı için dikkat edilmesi gereken bir şey. Ben baştan beri yatmaya çalışıyorum

X