Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydınnnn kızlar erken gebelik testi yaptım sonuç :)

Eklentiler

• 9AFFE4C5-FF87-4B5D-95BB-B31921A97556.jpeg
    9AFFE4C5-FF87-4B5D-95BB-B31921A97556.jpeg
    15,3 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar ben dün çok salakça bişey yaptım. Daha ikinci kere kan vermedim gebelik yüzde yüz belli değil adet hala 5 gün gecikti. Ama. Dün işteyken ben bu durumu unuttum telaş içindeyken ve yarım bardak yeşil çay içtim. Bişey olmaz dimi kızlar. Kimyasal olacak diye aklım çıkıyo

Benim bu ay da tutmadı büyük ihtimalle :KK43: bugün bata 3 falan kaldı ovulasyon testini yaptıktan üç dört dakika sonra silik çizgi çıktı hamile olsam direkt koyu çıkardı sanırım. Yine nasip değilmiş napalım
Canım bat iki gün geçene kadar test yapma tavsiyem. Erken sonuç daha strese sokuyo bence

Kızlar ben dün çok salakça bişey yaptım. Daha ikinci kere kan vermedim gebelik yüzde yüz belli değil adet hala 5 gün gecikti. Ama. Dün işteyken ben bu durumu unuttum telaş içindeyken ve yarım bardak yeşil çay içtim. Bişey olmaz dimi kızlar. Kimyasal olacak diye aklım çıkıyo
Sağlıklı gebelik yarım bardak çaydan etkilenmez gülüm. Bu sabah kan verdin mi tekrar?

Yok canim bi sey olmaz. Zaten cok az icmissin.

X