Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy canım çok geçmiş olsun nasılsın şimdi kanama devam ediyo mu bebek nasıl ?

Ayy canım çok geçmiş olsun nasılsın şimdi kanama devam ediyo mu bebek nasıl ?
Sağol canımm biraz önce baktım devam ediyor :/ dinlenince geçeceğine inanıyorum. Bebeğin durumu iyi hareketlerinde de azalma yok

Ne güzel yaaa Rabbim hayırlı sağlıklı ömür versin inşaallah size bağışlasın Babil’inizi darısı tüm bekleyenlere isteyenlere olsun inşaallah:):):)
Cok tesekkur ederimm. Aminn insaallahh:) sizi de rabbim bi avazda kurtarsin insaallah. Saglikli hayirli gebelik gecirmenizi nasip etsin. Darisi isteyen herkese nasip olsun ❤

Ayy kuzum yazinin sonunu zor getirdim valla aklim cikti. Bebiş olabilecekleri yaşatmiş biraz sana Okurken resmen bende yaşadim sanki.
Vakti zamaninda saglikla gelsin insallah yavrun canım

Çok şükür canim benim. Ahh neler yaşadık. 1 sene oldu mu acaba bu topik açılalı. Zaman gecmiyor gibi ama su gibi akip gidiyor aslinda.
Iyi olmaniza sevindim. Tatli yorgunluklar baslamis
Oğlunu da öp kokla benim yerime. Süt kuzusu mis gibidir şimdi❤
Ben ilk kontrol icin pazartesi doktora gidecegim canim. Nasil korkuyorum anlatamam. Insallah bebisimi gorurum ve sagliklidir.

Ayy kuzum yazinin sonunu zor getirdim valla aklim cikti. Bebiş olabilecekleri yaşatmiş biraz sana Okurken resmen bende yaşadim sanki.
Vakti zamaninda saglikla gelsin insallah yavrun canım
Canım yediğim korku bana bi dokuz ay yeter artık yerimden kalkamıyorum serumdan sanırım. napalım Rabbim bizi bu şekilde sınıyor demek.
Sende içini ferah tut bebeğin seninle kuzum dikkat et kendine ben çok rahat davrandım çok ağırlaşmama rağmen çok dinlemedim benim hatam :/

Aman canim cok dikkat et o zaman. Cok az kaldi sayilir. Bol bol dinlenerek gecir gunlerini. Ilerde vakitte bulamazsin

Vajinal muayenelerde kanama olabiliyormus. Insaallah zamanini bekler minigin,sabirsiz anlasilan minik :):) hayirli zamanda saglikla gelsin insaallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…