Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vajinal muayenelerde kanama olabiliyormus. Insaallah zamanini bekler minigin,sabirsiz anlasilan minik :):) hayirli zamanda saglikla gelsin insaallah :)
Çok zorlandım canım ondandır değil mi ? Zaten yerinde durmuyordu sürekli kıpır kıpır :)
Sen normal mi doğum yaptın nasılsın şimdi

Oyy kuzum benim ❤ yeni gördüm çok geçmiş olsun ❤ hem sen hem bebiş iyisinizdir inşallah ❤

Kızlar iyi gecelerr, burda olanlar bana bi yardımcı olabilir mi ya biraz umutlandım gece gece size de sormak istedim benim bata 5gün kaldı az önce ovulasyon testi yaptım böyle silik çizgi çıktı acaba hamile olabilir miyim böyle ovulasyon testiyle öğrenen var mı daha erken olduğunu biliyorum ama bu şekilde günüm yaklaştıkça koyulaşıp gebelik testinde pozitif görür müyüm acaba yaa

Çok zorlandım canım ondandır değil mi ? Zaten yerinde durmuyordu sürekli kıpır kıpır :)
Sen normal mi doğum yaptın nasılsın şimdi
Aynen ondandir. Ben de vajinal muayene sirasinda kasmistim kendimi. Doktor kanama olabilir, korkacak bisey yok demisti:) ben sezeryan oldum canim. Iyiyim ben biraz daha agrilar ara ara gelse de. Ama en zoru mastit oldum. Onun acisini cekiyorum :))

Aa kuzucummmm ck gecms olsnnnn yaa yeni goruyrmmm neyin nesiydi bu boyle hay Allah Rabbim zamaninda dogurmayi nasip etsn cnm bnm simdi nasilsin daha iyisindir umarm korkuyla okudum sonunu yavrm yaa

Pzt .yi iple cekiyrz o zmn :)

Aynen ondandir. Ben de vajinal muayene sirasinda kasmistim kendimi. Doktor kanama olabilir, korkacak bisey yok demisti:) ben sezeryan oldum canim. Iyiyim ben biraz daha agrilar ara ara gelse de. Ama en zoru mastit oldum. Onun acisini cekiyorum :))
İçimi rahatlattın sağol canım benim
Çok geçmiş olsun canım sezeryanla alakası var mı peki bu durumun?

Aa kuzucummmm ck gecms olsnnnn yaa yeni goruyrmmm neyin nesiydi bu boyle hay Allah Rabbim zamaninda dogurmayi nasip etsn cnm bnm simdi nasilsin daha iyisindir umarm korkuyla okudum sonunu yavrm yaa
Ahh kuzum hiç sorma normal giden sürecimiz bi anda yatakta geçmeye başladı kısmet işte :/ buna da şükür ne diyelim

İçimi rahatlattın sağol canım benim
Çok geçmiş olsun canım sezeryanla alakası var mı peki bu durumun?
Saol canim benim:) sezeryanla alakasi soyle var. 10 gun erken dogum oldu yabi 9 aylik dogum yaptim. Bunyem de hazir deildi sanırım, normal doguma sartlandirmistim kendimi. Bu yuzden sut hemen gelmedi. Sanirim once bunye hazirlanmali doguma. Sonrasi zaten geliyor :)

Ahh kuzum hiç sorma normal giden sürecimiz bi anda yatakta geçmeye başladı kısmet işte :/ buna da şükür ne diyelim
Olsn kuzum dinlen bol.bol annesine dinlensin diye yapmis kuzucuk masallah hareketli de diyrsun cikinca rhat koymcam simdi dinlensin annem diyo bak :) sikma canini Rabbim sifa versin kuzum zamaninda dogum nasip etsin insallah

Arkadaşlar dün sabah idrarda gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı henuz adetime 1 hafta var akşama yaptım bir şey çıkmadı yorumlayin bakalım tecrübeliler

Anladım canım sende sık sık emzir düzelir inşallah

Olsn kuzum dinlen bol.bol annesine dinlensin diye yapmis kuzucuk masallah hareketli de diyrsun cikinca rhat koymcam simdi dinlensin annem diyo bak :) sikma canini Rabbim sifa versin kuzum zamaninda dogum nasip etsin insallah
Kuzum çok haklısın dikkat etmedim yolculuk ev işi vs rahat davrandım. Ay sonunda abimin düğünü var uyarıydı bu bana :)
Rabbim sana sağlıklı hamişlik nasip etsin güzel yüreklim benimm

Arkadaşlar dün sabah idrarda gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı henuz adetime 1 hafta var akşama yaptım bir şey çıkmadı yorumlayin bakalım tecrübeliler
Canım henüz yeni olduğu için akşam yaptığın testte çıkmaması normal sabah ilk idrarla dene istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…