Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hanimlar ismim elif hamis bayanlardan bir ricam olacak ismimle bana dua eder misiniz catlatma ignrsi yapildi haftaya beta hcg yapilacak insallah hamileyimdir umudum pek yok ama dua etmekten de baska carem yok ki hergun ediyorum duami lutfen dua eder misiniz

Ederim aklıma geldikçe :) Allah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

Ben birsey sormak istiyorum gebelik testine bir hafta kala rahimde sanci oldu mu sizde acaba bende bugun sanci fazlalasti.neden anlayamiyorum

Ben birsey sormak istiyorum gebelik testine bir hafta kala rahimde sanci oldu mu sizde acaba bende bugun sanci fazlalasti.neden anlayamiyorum
Benim çok sancım olmuştu özellikle geceleri :) adet sancısı gibi ama yanma şeklinde oluyordu. Hadi inşallah gebeliktendir

Benim çok sancım olmuştu özellikle geceleri :) adet sancısı gibi ama yanma şeklinde oluyordu. Hadi inşallah gebeliktendir

Bugun calisirken bicak saplar gibi.bir aci oldu rahmimde kivrildim kaldim bir.muhlet simdide.karnimda.cok.asiri sislik.ve batma sanci bir arada yasiyorum aklim karisti iyice regl olurken.bile boyle.aci sanci cekmezdim ben goguslerim siserdi.karnim biraz siserdi baska da bir belirtim olmaz di

Insallah

Insallahh insallahh ... bende psikojik mi acaba diyordum bugune kadar iste calisitken.bu kadar sancim.olmuyor.aksam oldu mu basliyor benimdr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…