Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dogum yapmis guzel annelerimiz Rabbim saglikla o cennet kokusunu icinize ceke ceke buyutmeyi nasip etsin insallah..

Vosvosumm sezsonumm yukakitacik ck az kalmss Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsinnn insallah..

Simayinannesi gozlerm doldu okurken ben seni yerimm yaaaaa masallahhhhh ck sevindimm kuzummmm saglikla al kucagina insallahh bu sefer uzmesin sipa annesini..bu sefer herseyin guzel olacagina innanlardanim bende guzel olucak hic gerginlik yasama anin tadini cikar evet kaybina uzulur insn kolay degil eminimki ama suan kucuk bi mucizee var icindee ona haksizlik etms olursun yavrmmm...tebrik ediyrm tekrar saglikla al kucagina insallah senlendirmissin buralari ck sevndm cnm bnm

@RuveydaCihad cnm sanada masallah ck ck sevindmm siki siki tutunsun annesine saglikla kucaginaal insallah cnm yaa sende ayni sekilde sikma kendini kayiplar zor elbet ama smdi mucizzeleriniz sizinlee canlar..

Sessizgemi86 kiiizzz masallahhhhhh hem hamilesin hem ikizzzzzzlerimizz geliyrr hu huuuu sahane bi haber buuu saglikla kucagina al cnm bnmmm...

Gozlerm acildi kizlar guzel haberlerinizle senlenms buralar :) opuyrm hepinizi

Çok sevindimmm:) Sağlıkla kucakla inşallah,Allah tamamına erdirsin kuzucum

Canimsin benim❤❤❤Ne guzel yazmissin kuzum tesekkur ederim. Bu sıpa akıllı olur insallah
Darisi tez zamanda sana olsun canim. Hep dua ediyorum hepimiz icin.
Sen nasilsin? Neler yaptin gorusmeyeli? En son doktora gitmistin gerisini bilmiyorum.

Sende bnm canimsin kiii :** aminn kuzum insallahh ya bu ikinci ayim salliyrm bu ayda kalicak sanirim icimden gelmiyr gitmek o kdr da ck istiyrm bilmiyrm ki acayip hallerdeym yavrmm..hep bi dahaki ay gideym diyrm. dun regl oldm sali gunu gitmem gerekuyr o gunde misafir gelicek yine kaldi..bilmiym kuzum yaa bu ay da kalsin diger ay Allah kerim

Canim kendini ne zaman hazir hissedersen o zaman git tabiki. Doktora gidip gelmeler bile bazen insani etkiliyor. Beklenti icerisinde oluyorsun surekki.
Her seyin hayirlisi canim benim.
Ahh şu kafaya takmama olayini bir halledebilsek. Gerisi çorap sökügu gibi gelecek.

güzel ellerine sağlık bacım, oğluşumuz sağlıkla gelsin inşallah
isim konusu kafama takıldı. mahirde karar kıldınız mı? farklı isme mi karar verdiniz =)
Canısı çok sağol :)
İsim konusu bu ara sallantıda :) kerem çok hoşuma gidiyor ama eşim mahirde ısrarcı sonunda darıldı bana başkalarından etkileniyorsun diyor ahh ahh şu erkekler :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…