Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyy o güzellerin tutnşnu yesinlerr

Amin canım seninde az kalmış ne kadar çabuk grçti zaman benimde geçse bi an önce
Baslardayken ben de oyle diyordum ama zamani sonra kafamdan cikardim. Direkt bebege ve normal yasantima odaklaninca zaman nasil gecmis anlamadim bile. Ama son ay gercekten gecmiyor. Sayili gunler dahi zor geciyor :)) sen de oyle dusun bebeklerine iyi bakmayi ve gundelik hayatina da devam edince hizli geciyor zaman. Insaallah cok guzel gecirirsin sonuna kadar ❤

Merhaba hanimlar iyi aksamlar catlatma ignemin 6.gunundeyim catlatma ignesi yaptirip hamile kalan var.mi acaba

2018 bana şans getirdi ilk defa hamile kaldim doğal yollarla doktorlara inat herkese inat Allah bana bir mucize verdi. 9 hafta sürse de bebeğimi gördüm 8 haftalik ultrasonda elleri ayaklari oynuyordu meger bana el sallamış 9 haftalık ken kalbi durdu ve melek oldu. Allah sabır versin evlat acisi cok zormuş 3 ay oldu hala aklima geldikce icime bir taş oturuyor. Simdi toparlanmaya calisiyorum sonra tekrar bebis icin denemelere devam umudum bitmedi

kurban olurum sana ben yazını okudum ağlamamam elde değil hayırlı uğurlu olsun rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin kurban olduğum allahım aminnnnnn. bu sefer hersey guzel olacak ınanıyorum ben
çok şükür bende iyiyim unutmadığın için de ayriyetten memnun oldum sevindim hala çalışıorum şuan sıkıntımız yok inşallah olmazda seviliyorsunuzzzzz

canım benim ne de güzel, umut dolu şeyler yazmışsın Allah razı olsun kuzum =)
10 gün kalmış kontrole inşallah hem kese, hem pıt pıtlar gümbür gümbür görülecek =)
dediklerin çok doğru, nasibimizdeyse bebeğimiz olacak elbette. bilimsel gelişmeleri de takip edip, olabildiğince sağlıklı beslenip, kürlerden yararlanıp oluruna bırakacağız artık..

Aynen kuzum normal doğum görünüyor dedi doktor :)
Bakalım ileri haftalarda da nasıl olacak.
Sende gerekli tahlilleri eşinle yaptırın inşallah bu ay bebiş gelir gerek kalmaz da :)
ayy canım benim sabırlı arkadaşım bebişini kucağına almaya az kaldı inşallah =)
bakalım kuzum adetin 18. günü, 10 güne falan belli olur bu ayın sonucu..

Seymamız,davşanımız,puding var yani :) hepinizden güzel haberi alalım inşallah
burada da unutmadığın için ayrıca tişikküürrr =)

ayy kırkına da az kalmış desene, maşallah :) ne güzel anlatmışsın deneyimlerini bizimle paylaşmaya devam et kuzum

Kızlar merhaba bugün ikizlerim olcağını öğrendim bebeğin biri sürpriz yaptı bize yeni gösterdi kendini:)

Canımsınnn❤❤❤ Cok tesekkur ederim. Bin kere Aminnnn.
Allah'ım tekrar nasip etti cok şukur. Insallah kucagima almakta nasip olur. Herkese tabiki.
Senin iyi olmana da cok sevindim kuzum. Unutur muyum sizi
Artik calisma dinlen. Tatli bir maraton seni bekliyor

Canımsınnn❤❤❤ Cok tesekkur ederim. Bin kere Aminnnn.
Allah'ım tekrar nasip etti cok şukur. Insallah kucagima almakta nasip olur. Herkese tabiki.
Senin iyi olmana da cok sevindim kuzum. Unutur muyum sizi
Artik calisma dinlen. Tatli bir maraton seni bekliyor

❤❤❤
Senden de Allah razı olsun kuzum. O bebis gelecek hic merak etme. En dogru zaman da saglikla insallah.
10'dan geriye saymaya baslayalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…