Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razı olsun arkadaşlar hepinize dua ediyorum inşallah tez zamanda güzel haberlerinizi alırım bende. BerraAksa_K BerraAksa_K canım transfrden 11 gün sonra beta 1465 çıktı ama ikinci keseyi geç gördük daha bugğn 7+3 deyim. İkisininde kalp atışını duyduk biri birkaç gün geriden geliyo geç tutunmuş
Oyy o güzellerin tutnşnu yesinlerr

Amin canım seninde az kalmış ne kadar çabuk grçti zaman benimde geçse bi an önce
Baslardayken ben de oyle diyordum ama zamani sonra kafamdan cikardim. Direkt bebege ve normal yasantima odaklaninca zaman nasil gecmis anlamadim bile. Ama son ay gercekten gecmiyor. Sayili gunler dahi zor geciyor :)) sen de oyle dusun bebeklerine iyi bakmayi ve gundelik hayatina da devam edince hizli geciyor zaman. Insaallah cok guzel gecirirsin sonuna kadar ❤

Merhaba hanimlar iyi aksamlar catlatma ignemin 6.gunundeyim catlatma ignesi yaptirip hamile kalan var.mi acaba:KK17:

2018 bana şans getirdi ilk defa hamile kaldim doğal yollarla doktorlara inat herkese inat Allah bana bir mucize verdi. 9 hafta sürse de bebeğimi gördüm 8 haftalik ultrasonda elleri ayaklari oynuyordu meger bana el sallamış 9 haftalık ken kalbi durdu ve melek oldu. Allah sabır versin evlat acisi cok zormuş 3 ay oldu hala aklima geldikce icime bir taş oturuyor. Simdi toparlanmaya calisiyorum sonra tekrar bebis icin denemelere devam umudum bitmedi

Hepinize merhaba canlarim:KK54:
Uzun zaman oldu görüşmeyeli. Çokta özledim sizi.
@biumutsa @plojovic ve etiketleyemedigim güzel anneler,:anne: süt kuzularinizi saglikla büyütün insallah. Allah hep iyi gunlerini gostersin size.:KK200:

VosVos35 VosVos35 sezson sezson @SEVDAM07 Birumuttur yasamak Birumuttur yasamak @nalyecetemtahin ve diger hamişlerim nasilsiniz? Bebisler icin geri sayimlar baslamistir. Saglikla gelsinler insallah.:KK200:

@Umithepvar whiterabbit88 whiterabbit88 kuzularim nasilsiniz guzel haberler verin bana hadi:KK39: cok ozledim sizi.

Geleyim kendi durumuma :KK66:
Eylül de tekrar tüp bebek tedavisine başladik. 26 Eylül de transferim oldu. Cumartesi test yaptirdik. Veeee hamileyim:dua:
Iyi bir haber almadan yazmak istemedim size. Insallah bu sefer saglikla kucagima alirim.:dua::anne:

Yeni hamilelerimiz varsa onlari da tebrik ediyorum. Saglikla gelsin yavrularimiz. :KK200:
kurban olurum sana ben yazını okudum ağlamamam elde değil hayırlı uğurlu olsun rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin kurban olduğum allahım aminnnnnn. bu sefer hersey guzel olacak ınanıyorum ben:anneadayı::KK200:
çok şükür bende iyiyim unutmadığın için de ayriyetten memnun oldum sevindim hala çalışıorum şuan sıkıntımız yok inşallah olmazda seviliyorsunuzzzzz :KK200::nazar:

Kuzum 22 Ekim de ilk kontrolüm var. Doktorum kese icin ayri kalp atisi icin ayri bakma taraftari degil. Insallah pıt pıtlari duyariz.

Canim insallah gerek kalmaz da bebis gelir. Ama gerekli olursa da eşin cok rahat olsun. Tedbirli olmak her zaman iyidir. Tıp bizim için ilerliyor. Eskiden nice aile cocuk sahibi olamamis. Belki de cok basit sorunlari vardi. Biz yinede şanslıyız :KK66:
canım benim ne de güzel, umut dolu şeyler yazmışsın Allah razı olsun kuzum =)
10 gün kalmış kontrole inşallah hem kese, hem pıt pıtlar gümbür gümbür görülecek =)
dediklerin çok doğru, nasibimizdeyse bebeğimiz olacak elbette. bilimsel gelişmeleri de takip edip, olabildiğince sağlıklı beslenip, kürlerden yararlanıp oluruna bırakacağız artık..

Aynen kuzum normal doğum görünüyor dedi doktor :)
Bakalım ileri haftalarda da nasıl olacak.
Sende gerekli tahlilleri eşinle yaptırın inşallah bu ay bebiş gelir gerek kalmaz da :)
ayy canım benim sabırlı arkadaşım bebişini kucağına almaya az kaldı inşallah =)
bakalım kuzum adetin 18. günü, 10 güne falan belli olur bu ayın sonucu..

Seymamız,davşanımız,puding var yani :) hepinizden güzel haberi alalım inşallah
burada da unutmadığın için ayrıca tişikküürrr =)

Senin ilk olacak degil mi?
Bence kafandaki tum olumsuzluklari sil.
Ben 2 kez spinal oldum.2.sini 21 Eylul'de atlattim,yarın yarı 40mız :)))
Belden asagini hissetmen soz konusu bile degil yani dikis atilirken hissetmiyorsun zaten insan bu aciya dayanamaz.
Bebegin cikarilma aninda biraz ugrastiklari icin sarsinti gb ya da karninda ugrasiliyormus gb hissediyorsun ama his gibide degil canim tamamen uyusuksun.Zaten sen uyusmadan hicbiseye baslanmiyor.Bebek 5 dk icinde o minnak suratiyla karsinda oluyor :) yan tarafta hemsire ilk mudahaleleri yaparken goruyorsun.Sonra yanina getiriyorlar.O ilk kokusu bambaska evladın❤
Sonrasinda istersen ya da gerekirse tabii ki her konuda yardimci olurlar zaten gereken her mudahaleyi yaparlar.Bebegi dusunurken kendini dusunmuyorsun bile.
Sonrasinda agrilarla biraz basetmek gerekiyor sadece.Ama ameliyathane konusunda cidden korkutma kendini❤

Tabii ki bilmedigin bir durum belirsizlik dusundurucu o bambaska bi his.
ayy kırkına da az kalmış desene, maşallah :) ne güzel anlatmışsın deneyimlerini bizimle paylaşmaya devam et kuzum

Kızlar merhaba bugün ikizlerim olcağını öğrendim bebeğin biri sürpriz yaptı bize yeni gösterdi kendini:)

kurban olurum sana ben yazını okudum ağlamamam elde değil hayırlı uğurlu olsun rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin kurban olduğum allahım aminnnnnn. bu sefer hersey guzel olacak ınanıyorum ben:anneadayı::KK200:
çok şükür bende iyiyim unutmadığın için de ayriyetten memnun oldum sevindim hala çalışıorum şuan sıkıntımız yok inşallah olmazda seviliyorsunuzzzzz :KK200::nazar:
Canımsınnn❤❤❤ Cok tesekkur ederim. Bin kere Aminnnn.
Allah'ım tekrar nasip etti cok şukur. Insallah kucagima almakta nasip olur. Herkese tabiki.
Senin iyi olmana da cok sevindim kuzum. Unutur muyum sizi:KK19:
Artik calisma dinlen. Tatli bir maraton seni bekliyor:KK66:

Canımsınnn❤❤❤ Cok tesekkur ederim. Bin kere Aminnnn.
Allah'ım tekrar nasip etti cok şukur. Insallah kucagima almakta nasip olur. Herkese tabiki.
Senin iyi olmana da cok sevindim kuzum. Unutur muyum sizi:KK19:
Artik calisma dinlen. Tatli bir maraton seni bekliyor:KK66:

canım benim ne de güzel, umut dolu şeyler yazmışsın Allah razı olsun kuzum =)
10 gün kalmış kontrole inşallah hem kese, hem pıt pıtlar gümbür gümbür görülecek =)
dediklerin çok doğru, nasibimizdeyse bebeğimiz olacak elbette. bilimsel gelişmeleri de takip edip, olabildiğince sağlıklı beslenip, kürlerden yararlanıp oluruna bırakacağız artık..

ayy canım benim sabırlı arkadaşım bebişini kucağına almaya az kaldı inşallah =)
bakalım kuzum adetin 18. günü, 10 güne falan belli olur bu ayın sonucu..

burada da unutmadığın için ayrıca tişikküürrr =)

ayy kırkına da az kalmış desene, maşallah :) ne güzel anlatmışsın deneyimlerini bizimle paylaşmaya devam et kuzum
❤❤❤
Senden de Allah razı olsun kuzum. O bebis gelecek hic merak etme. En dogru zaman da saglikla insallah.
10'dan geriye saymaya baslayalim:KK66:

sketch-1539352240576.png
Amatör işi el yapımım kapı süsümüz hazır :) nasıl olmuş kızlar

X