Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razı olsun arkadaşlar hepinize dua ediyorum inşallah tez zamanda güzel haberlerinizi alırım bende. BerraAksa_K BerraAksa_K canım transfrden 11 gün sonra beta 1465 çıktı ama ikinci keseyi geç gördük daha bugğn 7+3 deyim. İkisininde kalp atışını duyduk biri birkaç gün geriden geliyo geç tutunmuş

Canim oyle dayanilmayacak stres yapacak bi sarsinti ya da his degil o an.Sadece farkediyorsun.Ve bebegin tam cikiyor olusunuda bildiginden daha da heyecanla bekliyorsun.Bebek ciktiktan sonra 2 dogumumda da bi mide bulantisi olmustu ama onu da soyluyorsun damardan bi sivi veriyorlar.Istifra etmeden gecmisti o da.

Ilk hikayen tabii ki sikintili olmus.Dusunmen,sorunlar yasamanda normal aslinda.
Her dogumda birbirinden farkli insan genelleyemiyorda.
Senin olayin yine spinalin tutup tutmasi bence tutarsa sonrasinda sikinti yasayacagini sanmiyorum ameliyat esnasinda.Tutmazsada yine genele doneceklerdir.Sizin icin ellerinden geleni yaparlar hem ne mutlu doktorunda durumu biliyor.Sende biliyorsun ki bebisi gorunce hicbisy kalmiyor :)
Dua et,olumsuz dusunme❤
Çok sagol çok destek oldun moral verdin inşallah bende güzel bir şekilde burada dogum hikayemi paylaşırım :KK36:

Canım bunları düşünme herşey olacağına varır bende ilk doğumda ameliyathane de nefessiz kaldım zor uyandirdilar. Bunları düşününce ikinci gebeliğimde rahat uyku bile uyuyamadım acaba ne olacak nasıl olacak son ana kadar sürekli bunu düşündüm uykularim kaçtı geceleri.

Bende ilkinde genel olmuştum ikincide spinal oldum tabi o daha farklı çocuğu çıkarırken hissediyorsun bende kötü olmustum ama şükür 24 gün oldu doğum yapalı. Şimdi ikimizde iyiyiz ve iyi şeyler düşün kendine bu günleri zehir etme.

Sağlıkla al kucağına bebeğini inşallah.
Dayanıcam bende inşallah kucagıma alıcam çok sagol:KK200:

Merhaba kizlar bugun catlatma ignesi llali 6gun oldu aranizda catlatma ignesi olan var.mi acaba

Sessizgemi86 Sessizgemi86 iki tane bebis geliyor yani ne guzel bir haberdir bu :) Allah saglikla hayirla tamamina erdirsin insaallah gebeliginizi. Ve bebeginizi hayirla kucaginiza almak nasip olsun insaallah ❤
Amin canım seninde az kalmış ne kadar çabuk grçti zaman benimde geçse bi an önce

X