Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy canim benim cok tesekkur ederim. Allah'ım devamini da nasip eder insallah.
Sen nasilsin? Bebişin cinsiyeti belli olmustur artik.
Aminnnn inşallah. 13 haftalıkken kızdı. 18 haftalıkken erkek gibi dedi doktor. Haftaya tekrar gidecem bakalım. Umarım net olur artık :)

Bana erkek gibi geliyor :) iyi olmasına sevindim canım. Beslenmene dikkat et yumurta yoğurt ceviz tüket bebişe iyi geliyor :)
Bende iyiyim genişleme sancılarım oluyor gece oldu ya nasıl uyuyacam diye düşünüyorum :)

Ben de çevremdekiler de hep erkek hissetti. 13.haftada kız dedi doktor. En son gittiğimde de erkek gibi ama net değilim dedi. Hayırlısı bakalım. Kıza hazırlamıştım kendimi :)) gece ben de çok rahat uyuyamıyorum hemen. Ağrı sancı olmuyor ama bir fazlalık oluyor gibi farklı bir şey oluyor :)

Erkek bebek daha net oluyor diye duydum :) hayırlısı olsun hakkınızda canım sağlıklı olsunlar da

SEVDAM07 canım nasılsın? Ben bugün doğum iznine ayrıldım senin de haftaya olur demi 32 ye geçtikten sonra ayrılabilirsin biliyorsun zaten
Sevindim cnm bol bol dinlen sonra pek vaktimiz olmayacak :)
evet haftaya gel dedi dr 15 de ama 19 da gidicem nasipse 4 gün fazla çalışmam lazım 600 günü geçmesi için .. izin bitince çıkışımı vermelerini isticem ..

Çoookk sevindim bu güzel haber için gözün aydınn
Rabbim sag saglim kucagına almayıda nasip etsin inşallah
Allahım hep yüzünü güldürsün

Spinal anesteziyle sezeryan olan anneler
Ben genel anesteziyle dogum olsn diye düşünüyodum doktorum spinal anestezi olması için ikna etmeye çalışıyor beni konuyu şimdilik kapattık daha var konuşucam seninle dedi.
Benim diger dogum hikayem iyş olmadıgı için korkuyorum o ameliyathaneyi bile görmek istemiyorum ama doktorum yalvardı resmen o güzel anı yaşamanı istiyorum çok güzel dedi ama korkuyorum heyecanlıyım da hala karar veremedim hergün fikrim degişiyor.
Spinal anestezi de belden igne yapıldı 2 defa elektrik çarptı bu sizde de oldumu?
Bebegi çıkarırken çekiştirme hissediliyomuş bu dogru mu?
Bebek daç dakikaya çıkıyor?
Bebegi görmeye kadar dayansam sonra sakinleştirici yapın yada beni bayıltın desem bayıltırlar mı?
Dikiş attıklarında da agrı hissedilmiyor ama doktorun elleri ve çekiştirmeler hissediliyorumş dogum yapanlar öyle söyledi
Amaa hiç çekiştirme hissetmeyen bile var neye göre değişiyor
Bende bebegimi o anda görmek istiyorum ama korkularımın önüne geçemiyorum
Nolur beni cesaretlendirin sorularımada cevap alabilirsem çok mutlu olucam
Kafaya taktıgım için rüyalarımda hep dogum görüyorum karar verip kafam rahat olsun istiyorum

Aminnn canim benim❤ cok tesekkur ederim.
Sen nasilsin hamilelik nasil gidiyor?
İyim çok şükür bacak agrılarım hariç tabi
İyi gidiyor büyüyoruz ama zaman geçmiyor sanki daha çok var doguma hemen geçse de kucagıma alsam
Senin içinde çok sevindim pıt pıt larıda duyarsın inşallah saglıkla büyüsün bebiş

Zaten raporu işlediği gün 32 ye göre işliyor canım bi iki gün fazla olması sorun değil bende 32 + 3 te almış oldum :)
31+4 te 2400 gr 44 cm :) senin oğluşunun nasıl

Zaten raporu işlediği gün 32 ye göre işliyor canım bi iki gün fazla olması sorun değil bende 32 + 3 te almış oldum :)
31+4 te 2400 gr 44 cm :) senin oğluşunun nasıl
Maşallahh koca adam oldu desene artık ben 2 hafta önce gittim 1650 gr 41 cm demişti şimdi ne kadar bilmiyorm rapor almaya gidince öğrenicem inşallah ..

Agrilar da hamileligin tuzu biberi gibi
Hep iyi ol insallah canim. Zaman gecmiyor gercekten. Bende sizin haftalara gelir miyim diye bekliyorum.
Saglikla kucagimiza alip büyütmek nasip olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…