Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canimmmm çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kuzum süper bi haber bu ya çok sevindim. Sağlıkla kucağına alırsın insss. Bende iyiyim şükür yatıp yuvarlaniyoruz. Oğlana vakit geçiyor canim.

Iyi akşamlar kızlar nasilsiniz. Hamile arkadaşlarım ben sizden bir şey öğrenmek ıstiyorum. Ne yazikki 5 defa hamile kaldim hala anlayamadım. Bu hafta ve ay detayı koca bir karmaşa. Ben 22 haftalık hamileyim bilmesede öyleyim içindeyim. Ben kaç aylık hamile oluyorum. 40 haftayı baz alırsak çocuk 10 aylık doğuyor. Hamile arkadaşlar ne olur beni bi aydinlatin

40 hafta = 280 gün, bu da kabaca 9 ay 10 gün ediyor güneş takvimine bakarsak. Sen şu an 5 aylık hamilesin gülüm ❤

Iyi aksamlar canim. 22 haftalik 5. Ayin son haftasi oluyor diye biliyorum. 40 haftalık 9 ay 10 gunluk demek oluyor.

Bende seni soracaktım :) naptın 2li tahlil sonucunu doktor ne dedi yazdıysan görmedim canım
Sonucu aldım çok şükür temiz çıktı. Doktor da 3lü ve 4luye gerek yok demişti ikili ıyi olunca. Haftaya randevum var bakalım inşallah cinsiyet de net olur tamamen :) bugün aşı da oldum :) sen nasılsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…