Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ooo güzelm bu ne güzel haber burdan ayrılmak yaramış resmen dualarını eksik etme bizden

Bu gerçek olabilir mi? 2. Kayıbımın üzerine 13. Ayında artık umudum azalmışken...
1 kimyasal
1 11. Haftalık kürtajım var

Nolur dualarınıza beni de katın korkuyorum

Canim adetine daha var sanirim. Erken ogrenmen senin yararina hemen onlemlerini aldir doktorunla gorus. Dusuk sebebin belliyse kan sulandiricina basla.pruloton dusuk onleyici igne ve progestana basla mutlaka.

Rabbim tamamina erdirsin dualarim seninle

birşey danışacaktım ilk çocuğuma hemen hamile kaldım ikinciyi düşünüyorum ama üç aydır olmuyor doktora gitmek istiyorum adetin 3. günümü gitmem lazım

birşey danışacaktım ilk çocuğuma hemen hamile kaldım ikinciyi düşünüyorum ama üç aydır olmuyor doktora gitmek istiyorum adetin 3. günümü gitmem lazım
Evet canm adetin 3. Gunu gitmen gerek ama 3 aydır deniyoruz dersen bakmıyorlar en az 1 sene geçmesi gerekir bende 3 yıldır kalamıyorum 4. Olcam allah nasip ederse ama olmuyor

Evet canm adetin 3. Gunu gitmen gerek ama 3 aydır deniyoruz dersen bakmıyorlar en az 1 sene geçmesi gerekir bende 3 yıldır kalamıyorum 4. Olcam allah nasip ederse ama olmuyor
hmm diğerinde hemen kalıp bunda kalamayınca birşey vardır diye düşündüğüm için gitmek istemiştim
Hormon tahlili yapılacaksa aynen, 3.gün tavsiye edilir. Sonuçlara göre bir yol izlenir..
tamam canım sağol peki kist falan varsa onada bakarmı ozaman

hmm diğerinde hemen kalıp bunda kalamayınca birşey vardır diye düşündüğüm için gitmek istemiştim

tamam canım sağol peki kist falan varsa onada bakarmı ozaman
Evet ultrasonda bakıp bilgi verirler. İkinci çocuk ilki gibi kolay olmayabiliyor. Doğumda vücudumuz değişiyor, hormonal denge olsun, beslenme, günlük rutinler.. herşey farklı. Emzirirken de annenin depoları boşalıyor. Belki bir kaç ay sağlıklı beslenme ile çözülecek bir durumdur

anladım canım çok teşekkür ederim

hayırlı uğurlu olsun güzelim ..çok sevindim >Allah tamamına erdirsin inşaAllah sağlıcakla

Benimde oyle cikmisti bi sorun olmadi canim.Biraz yuksek olmasida normalmis ill aylarda.Kontrol icinde normal cagirmis aslinda baskalarini dusunme hic
Ben yine de bi dahiliyeye görünmek istiyorum canım bi düşük olunca korkuyorum ister istemez arkadaşımın değeri de benimle aynıydı onun doktoru düşmesi gerekiyor tiroidin diyip dahiliyeye göndermiş..teşekkür ederim cevabın için :)

Ayyyy❤Nasıl sevindiimmmm❤
Allah tamamına erdirsin insallah canim benim.Saglikla kavusun dilerim❤
İyi dileklerim icin tesekkur ederiiimm,darısı basinaa :)))
Ooo güzelm bu ne güzel haber burdan ayrılmak yaramış resmen dualarını eksik etme bizden
Ayyy ne çok sevindimmm anlatamam rabbim tamamına erdirsin sağlıkla gelsin canım inşallah
Aynen canısı heyecanlan artıyor gün geçtikçe :) Rabbim bütün hamişlere sağ salim kucagina almayı nasip etsin bizimkini de nasip etsin :)
VosVos35 Moon1224

Kızlar iyiki varsiniz❤❤❤
Cok cok cok tesekkur ederim. Dualarim her zaman sizinle

Son düzenleme:
Bu gerçek olabilir mi? 2. Kayıbımın üzerine 13. Ayında artık umudum azalmışken...
1 kimyasal
1 11. Haftalık kürtajım var

Nolur dualarınıza beni de katın korkuyorum
Canim hayirli olsun insallah. Allah gonlunden geçeni nasip etsin canim.
Adetin gecti mi?

@RuveydaCihad Gözünaydınnn❤
Allah saglikla tamamina erdirsin insallah❤
Olumsuzluklari hic dusunme❤

Kuzummm dualarımda liste başında olanlardansın unutur muyummm :)
Senden de güzel haberi alalım tez zamanda inşallahhhh
ayy canım benimm. uzaktan hissediyorum dualarını inan.. senin de sürecin güzel güzel ilerlemeye devam etsin inşallah.. doğum şekli de ufaktan konuşulmaya başlanmış, hadi hayırlısı =)

evet canım dua ederken bile sadece hamilelik olsun dememek lazım, keyifli güzel bir süreç dilemek lazım. kalp atışlarını duydunuz mu, ya da ne zaman muayenen =)
bu arada eşimin durumunu unutmadığın için ayrıca teşekkür ederim canım. bu ay 1 senemiz doluyor. inşallah bebek haberiyle kapatırız bu seneyi. bu arada da biraz sağlıklı yaşam ve beslenme takviyesi yapmaya çalıştık. bu ay da yakalayamazsak testi tekrarlayacak. ona göre de yolumuz belli olur sanıyorum

Oyy davşanım benim ❤ dua ediyorum senin için mini mini davşanların haberini alırız inşallah en kısa zamanda.. her nasip vaktine esirmiş..
vosvikim benimmm cansın sen. ne de güzel dedin öyle.
bakalım senin prenses ne zaman gelecek =)

bence de canım, görünmende fayda var. ilk aylar ekstra önemli çünkü ihmal etme

Kuzum 22 Ekim de ilk kontrolüm var. Doktorum kese icin ayri kalp atisi icin ayri bakma taraftari degil. Insallah pıt pıtlari duyariz.

Canim insallah gerek kalmaz da bebis gelir. Ama gerekli olursa da eşin cok rahat olsun. Tedbirli olmak her zaman iyidir. Tıp bizim için ilerliyor. Eskiden nice aile cocuk sahibi olamamis. Belki de cok basit sorunlari vardi. Biz yinede şanslıyız

Görünecem Allah izin verirse kuzum :)

yy canım benimm. uzaktan hissediyorum dualarını inan.. senin de sürecin güzel güzel ilerlemeye devam etsin inşallah.. doğum şekli de ufaktan konuşulmaya başlanmış, hadi hayırlısı =)
Aynen kuzum normal doğum görünüyor dedi doktor :)
Bakalım ileri haftalarda da nasıl olacak.
Sende gerekli tahlilleri eşinle yaptırın inşallah bu ay bebiş gelir gerek kalmaz da :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…