Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim 4 gun gecmis varsa simdi bile cikar. Insallah pozitifi gorursun.

İnşallah yerleşme kanamasıdır . İhtimal var testi yap bakalım . Rabbim hayırlısını versin

Baş dönmesi döllenme olduktan sonra yumurtanın rahme yerleşip büyürken kan basıncının yükselmesiyle oluşuyormuş .. Benim de karın ağrılarım az az devam ediyor . Hayırola inşallah ?
Ayyy hadi insallah, internetten baktim zaten yerlesme gunumun buyum ihtimalle bugun oldugunu soyluyor gec degil mi?

Kızlar ya benim adet döngüm 26 27 28 günde bir oluyor. Bi uygulama 14.gün yumurtlama diyor biri de 12.gün nasıl oluyor anlamadım

Selam kızlar bende bu sayfayı yeni keşfettim 7 yıldır evliyim 6 yaşında kızım 1,5yıldır korunmuyoruz yaklaşık duzenli olarak 5 aydır dr gidiyorum bana sürekli klomen verdi 1 ay önce Anestezili rahim filmi çekti tıkalı tüpleri açtı tekrar klomen verdi kullandım sonuç negatif bu ay Adettimin 3.cu günü gittim bana femara ve Ar-Met Adında vitamin takviyesi ilaç önerdi baya ucuk fiyatları vardı aldım kullanıyorum.Adettin 2.ci günü soğan suyunuda başladım bugün 9 gün oluyor kullanmalı bakalim faydasinj görecekmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…