Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar bu eşlere türk kahvesi içirmesi mevzusu doğrumu,ilişkiden öncemi içilecek nekadar önce.ben ilk defa duyuyorum ne kadar cahilim yarebbim :)))
Canim bende net olarak bilmiyorum ama bilmeden uygulamisim aslnda. Biz her aksam yemeginden sonra mutlaka Türk kahvesi iceriz. Gecen hafta yumrtlma zamanlarimda da yemktn sonra kahve ictik. Yaklasik 1-2 saat sonra da günu degerlmdirmistik. Denk geldi galiba

Aa ne demek oyle kuzum elbette yasadiklarini anlatacaksin hepimize bende adet bittikten sonraki her iliskimdem sonra en az yarim saat ayaklarim yukarida bekledim. Dk tuttum hep 20dkyi gecti devamli

Kizlar bana ne oluyor bilemedim, bugun butun gun hafif karin agrim vardi simdi yogunlasti, ve ara ara bas donmesi oluyor. Testte sabah negatif cikmisti.

Aa ne demek oyle kuzum elbette yasadiklarini anlatacaksin hepimize bende adet bittikten sonraki her iliskimdem sonra en az yarim saat ayaklarim yukarida bekledim. Dk tuttum hep 20dkyi gecti devamli
Bilimsel olarak etkisi faydası var mı bilmiyorum da galiba işe yarıyor ben de burada okuyup uygulamıştım

Arkadaşlar bu eşlere türk kahvesi içirmesi mevzusu doğrumu,ilişkiden öncemi içilecek nekadar önce.ben ilk defa duyuyorum ne kadar cahilim yarebbim :)))
Ben iciriyorum. Spermleri hareketlendiriyor. Denemekten zarar gelmez. Birkac saat once icse olur herhalde.
Canim aman dikkat et sen. Hersey icilmiyor hamilelikte.
Bi gelsin artik o bebikler lutfeeeennnn.

Kizlar bana ne oluyor bilemedim, bugun butun gun hafif karin agrim vardi simdi yogunlasti, ve ara ara bas donmesi oluyor. Testte sabah negatif cikmisti.
Baş dönmesi döllenme olduktan sonra yumurtanın rahme yerleşip büyürken kan basıncının yükselmesiyle oluşuyormuş .. Benim de karın ağrılarım az az devam ediyor . Hayırola inşallah ?

Reactions: D-E
Ben iciriyorum. Spermleri hareketlendiriyor. Denemekten zarar gelmez. Birkac saat once icse olur herhalde.

Canim aman dikkat et sen. Hersey icilmiyor hamilelikte.
Bi gelsin artik o bebikler lutfeeeennnn.
Bence de gelsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Doktor tavsiyelerine baktım da ıhlamurda sıkıntı yokmuş içtim gitti

Kızlar benim bat 5 kasimdi olmadım 6 kasımda peceteye açık kahverengi akıntı geldi adet oluyorum zannettim dahada gelmedi bir kaç gündür kasiklarimda hafif ağrı olup geçiyor sizce hamilemiyimdir test aldı m eczacı sabah yap dedi.

Elbette olma ihtimalin var canım. Istiyorsun ve ugrasıyorsun sonuçta. Sabah testini yap ki netleşsin. Bize de fotografinj at testinin. Inşaallah çift cizgi gorursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…