Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim doktorum da demişti açık renk kıyafetler giy pamuklu iç çamaşırı tercih et ve dar kıyafetler giyme demişti

Canım bende 24 kasımda adet bekliyorum daha yumurtam çatlamadı bugün iğne yaptım belki seninde ovulasyon donemin
Yarin yumurtan catlar o zamn. Bugunden esine süt icir ceviz falan yedir. Hatta snde ye mutlaka canım. Dinlendir vucudunu cnku ignenin yan etkisi olur mutlaka

Kahveler içildi ama ben çok hastayim grip oldum hic halim yok. Hep aksilikler ust uste geliyor. Bugun doktorum iliski onermisti ve yarin tekrar yumurta takibi icin gidecegim.
Iyi olacagim birsey istiyorummmm

Arkadaşlar bu eşlere türk kahvesi içirmesi mevzusu doğrumu,ilişkiden öncemi içilecek nekadar önce.ben ilk defa duyuyorum ne kadar cahilim yarebbim :)))

Kahveler içildi ama ben çok hastayim grip oldum hic halim yok. Hep aksilikler ust uste geliyor. Bugun doktorum iliski onermisti ve yarin tekrar yumurta takibi icin gidecegim.
Iyi olacagim birsey istiyorummmm
Ben de şimdi ıhlamur yaptım burnum çeşme gibi .. Beklenmeyen anlarda olan bir bebik olacak belli ki .. Burda hep okuyoruz ya bu ay iyi çalışamamıştık hastaydım tatile çıkmıştım falan diye buda inşallah onlardan biri olur

Hatunlar birde ben eşime keçiboynuzu pekmezi yedirmiştim 3 gün falan yumurtlama zamanımda . Birde ilişkiden sonra 5 dk falan bacaklarımı kendime çekip bekledim . Yarım saat falan da yattım aklınızda olsun . Ben böyle bildiklerimi söylüyorum daha net değil sağlıklı mı değil mi onu da bilmiyorum da kızmayın bana akıl verip duruyor diye belki işinize yarar

Keçiboynuzu pekmezini eşim yesin bende istiyorum ama bizim ki yanaşmıyor malasef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…