Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya benim adet döngüm 26 27 28 günde bir oluyor. Bi uygulama 14.gün yumurtlama diyor biri de 12.gün nasıl oluyor anlamadım
Canim en iyisi ovulasyon testi al, benim uygulama 17 gun gosteriyordu, ovulasyon testi 14 gun pozitif cikti, onlar cok dogru degil

Ben geçen ay kafayı kırdım sandım oldu mu olacak mı midem mi bulanıyor aha başım döndü aman kasığım attı peçeteye pembe kan mı gelecek sivilcem mi çıktı memem mi büyüdü aboooooo bu ay daha rahattım Allahtan :KK53:
bende öyleydim şimdi olursa olur diyorum Allah'a bırakıyorum hiç stres yapmaya gerek yok:KK9:

Eyvallah tşk ederim.Sogan kurunun çok faydası varmış hayırlısı olsun.bende hem miyom hem kist var Ama gebeliğe engel değilmiş dr öyle söyledi

Laboquick marka ovulasyon testi siparişi verdim yarın öbür gün gelir ama asıl sıkıntı tam olarak hangi gün başlamalıyım testi yapmaya?
Ben 12 gun baslamistim, sen daha erken de baslayabilirsi mesela adetin bitiminden hemen sonra

Selam kızlar bende bu sayfayı yeni keşfettim 7 yıldır evliyim 6 yaşında kızım 1,5yıldır korunmuyoruz yaklaşık duzenli olarak 5 aydır dr gidiyorum bana sürekli klomen verdi 1 ay önce Anestezili rahim filmi çekti tıkalı tüpleri açtı tekrar klomen verdi kullandım sonuç negatif bu ay Adettimin 3.cu günü gittim bana femara ve Ar-Met Adında vitamin takviyesi ilaç önerdi baya ucuk fiyatları vardı aldım kullanıyorum.Adettin 2.ci günü soğan suyunuda başladım bugün 9 gün oluyor kullanmalı bakalim faydasinj görecekmiyim
Sogan suyunn faydası çok canim. Bende uygulamistım. Iltihap var ise sokturuyor mutlaka. Ve adetin agrili oluyorsa hic hissetmiyorsn. Ben regl oldugum günlerde hic anlamadim sadece kanamam vardi. Ufak bi sişliğim bile yoktu

Vay arkadas ya ben beklerken ust komsum az once test yapmis hamile ve 4.ye hemde hic istemiyor. Allahin mutlaka bi bildigi vardir ama boyle zamanlarda baskalarinin sevincinede ortak olamiyosun moralim sifir oldu ya
Üzülme canım herkes nasibini yaşar ben iki yıldır uğraşıyorum eltim evlendi diğer ay hamile kaldı hiç moralim bozulmadı ondan çok heyecanlıyım doğmasi için. Inşallah sanada nasip olur.

X