Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben havasını alıorum cnm bana kımse alma demedı gobegımden vuruluyorum kanama bazen bnde de oluyor bazen olmuyor kasa denk gelınce ıcten bı sıslık oluo ama sıkıntı olmadı hıc bı zaman aksamları hep aynı saatte vuruluyorum ben bı kac kez atlamısım ama sıkıntı olmadı onda da gec vuruldum ama vuruldum hapımı kesmemı soyledı suan doktorum bnmde sadece ıgneye devam edecekmısm
Anladım canım sende ne sorun vardı bende iki gende heterozigot mutasyon var

Yok kuzum sitem etmedim pek takılmadın özlendin ondan yani :) sen iyi ol da önemli olan o.
Kuzum ya gelmeyesice geldi mi :/ toparlarsın kendini biliyorum hemencecik .
Evet serinledi geceleri çok şükür :) hazırlıklar da bitti sayılır yıkanıp ütülenirse tamamdır. dualarımdasın inan adını zikrederek ediyorum tabi ek olarak rumuzunuda :)
Guzel kuzum benim ya. Dusunceli arkadasim <3 aynen iyi cozmussun beni, cabuk uzuluyorum ama ayni zamandanhizlica toparlaniyorim hihoho
Hazirliklarin bitmis ha masallah hizlisin canim ya, son zamanlarinin sicaga denk gelmemesi iyi. Dogum sekli hakkinda hic konustunuz mu? Duan icin de cok tesekkurler allah razi olsun, beni duygulandirdin..

Canım Allah razı olsun stresten daha çok merak var merak ediyorum ama rahatım bazen unutuyorum bile hamile olduğumu anca biri benden ağır bi şey kaldırmamı istediğinde aklıma geliyo çok şükür öyle stresim bebişim iyidir inşaallah ağrım kanamam yok ondan rahatım daha çokta ... çok teşekkür ederim tavsiyelerin için inşaallah o günleri görelim de sende dikkat et kuzum kendine :):)
Sağol canımm sağlıkla büyüsün inşallah :)

Guzel kuzum benim ya. Dusunceli arkadasim <3 aynen iyi cozmussun beni, cabuk uzuluyorum ama ayni zamandanhizlica toparlaniyorim hihoho
Hazirliklarin bitmis ha masallah hizlisin canim ya, son zamanlarinin sicaga denk gelmemesi iyi. Dogum sekli hakkinda hic konustunuz mu? Duan icin de cok tesekkurler allah razi olsun, beni duygulandirdin..
Toparlan tabi ki kuzum çalışmalara tam gaz devamm :KK69:
Seviliyorsun :KK200:

VosVos35 VosVos35 hanım ben hâlâ bekliyorum ilişkinin üstünden 6-7 gün geçti bat 10 ekim duygularım çok karmaşık :KK43:
Psikolojik olarak mide bulantılarım var 2 defa beyaz akıntı geldi bekliyorum test yapmak için bu belirsizlik öldürecek beni soracağım kimse de yok sadece buraya yazabiliyorum ailemden uzağa gelin geldim ve çoğu şeyi de onlarla konuşamıyorum çok yalnızım :KK61:

Görünüşe göre sıra bize geliyor :) haftaya bakarak önce sen sonra ben diyorum ama belli olmuyor tabii ❤
Bugun 36+1 olduk. Cok heyecan var vosvoss:) ikimizinki de yakin tarihte olacak ne guzel :)) insaallah bizler de saglikla kucagimiza almak nasip olur.❤ Peki doktor size dogum hakkinda bilgi verdi mi?

VosVos35 VosVos35 hanım ben hâlâ bekliyorum ilişkinin üstünden 6-7 gün geçti bat 10 ekim duygularım çok karmaşık :KK43:
Psikolojik olarak mide bulantılarım var 2 defa beyaz akıntı geldi bekliyorum test yapmak için bu belirsizlik öldürecek beni soracağım kimse de yok sadece buraya yazabiliyorum ailemden uzağa gelin geldim ve çoğu şeyi de onlarla konuşamıyorum çok yalnızım :KK61:
Çok erken henüz test için.. ilişkinin üzerinden geçen günleri değil de, tahmini yumurtlama tarihinin üzerinden kaç gün geçtiğini saymalısın çünkü döllenme o zaman gerçekleşir..
26sı olduğunu varsayarsak, üstünden 8-9 gün geçtikten sonra erken gebelik testi sonuç verebilir. Zor olduğunu biliyorum ama beklemekten başka çare yok. Hatta bat günü ucuz testlerden alıp yapmak en iyisi

Bugun 36+1 olduk. Cok heyecan var vosvoss:) ikimizinki de yakin tarihte olacak ne guzel :)) insaallah bizler de saglikla kucagimiza almak nasip olur.❤ Peki doktor size dogum hakkinda bilgi verdi mi?
İlk bebeğim normal doğum olmuştu, o yüzden direk normal doğum diyorlar bana.. sana da gelecek kontrolde çatı muayenesi yapıp bilgi verebilir doktorun. Heyecan zirvede, duygular şelale :) geri sayıma devam ❤ sağlıkla kavuşalım inşallah kuzulara ❤

İlk bebeğim normal doğum olmuştu, o yüzden direk normal doğum diyorlar bana.. sana da gelecek kontrolde çatı muayenesi yapıp bilgi verebilir doktorun. Heyecan zirvede, duygular şelale :) geri sayıma devam ❤ sağlıkla kavuşalım inşallah kuzulara ❤
Hayirlisi olsun insaallah o zaman saglikla kolaylikla dogumlarimiz olur insaallah. 4 ekimde kontrol var o zaman soyler sanirim o zaman 36+6 olcak. Insaallah benim de normal olur. Aminn insaallah hepimize nasip olur kavusmak❤ rabbim butun isteyen bekleyen herkese saglikli hayirli evlatlar nasip etsin. Burdaki arkadaslara da hep dua ediyorum. Insaallah yakin zamanda nasip olur ❤

Çok erken henüz test için.. ilişkinin üzerinden geçen günleri değil de, tahmini yumurtlama tarihinin üzerinden kaç gün geçtiğini saymalısın çünkü döllenme o zaman gerçekleşir..
26sı olduğunu varsayarsak, üstünden 8-9 gün geçtikten sonra erken gebelik testi sonuç verebilir. Zor olduğunu biliyorum ama beklemekten başka çare yok. Hatta bat günü ucuz testlerden alıp yapmak en iyisi
Sagolun yardımcı olduğunuz için yani 5 ekimde mi adetime 5-6 gün kalmış oluyor. 10 ekimde ise eczaneden test alıyım mi VosVos35 VosVos35 hanım?

Sagolun yardımcı olduğunuz için yani 5 ekimde mi adetime 5-6 gün kalmış oluyor. 10 ekimde ise eczaneden test alıyım mi VosVos35 VosVos35 hanım?
Erken gebelik testleri biraz pahalıdır, bazen de yanıltıcı olabilir. Dediğim gibi bat günü test yapmak en sağlıklısı. Bir gün önceden eczaneden test alıp, bat sabahı ilk idrarla sağlıklı sonuç alabilirsin. Hayırlısı olur inşallah

X