Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken gebelik testleri biraz pahalıdır, bazen de yanıltıcı olabilir. Dediğim gibi bat günü test yapmak en sağlıklısı. Bir gün önceden eczaneden test alıp, bat sabahı ilk idrarla sağlıklı sonuç alabilirsin. Hayırlısı olur inşallah
Amin inşallah çok teşekkür ederim. Inşallah hem eşime hem de siz değerli hanımlara müjde vermeyi çok isterim Allah'ın izniyle sabırsızlıkla bekliyorum bat günümü :110:

2018 bitmeden bizde hamile haberi aliriz insallah :)bugun catlatma ignesinin 11. Gunu test yaptim ve negatif..pozitife donme sansi var midir acaba

Ben havasını alıorum cnm bana kımse alma demedı gobegımden vuruluyorum kanama bazen bnde de oluyor bazen olmuyor kasa denk gelınce ıcten bı sıslık oluo ama sıkıntı olmadı hıc bı zaman aksamları hep aynı saatte vuruluyorum ben bı kac kez atlamısım ama sıkıntı olmadı onda da gec vuruldum ama vuruldum hapımı kesmemı soyledı suan doktorum bnmde sadece ıgneye devam edecekmısm
Canım peki iğnenin yanında coraspin kullandınmı hergün

Umutsuzluk değil sebep yok ama yok nedensiz :) hüsrana ugramak ve yaş ilerliyor kuzum
:) yaşa takılma olur inşallah yaşı küçük olupta bin türlü sorunla uğraşan çok insan var . 1 yıla kadar da olmaması normal buarada bu topik uğurludur seninde yakında güzel haberini alacaz :)

:) yaşa takılma olur inşallah yaşı küçük olupta bin türlü sorunla uğraşan çok insan var . 1 yıla kadar da olmaması normal buarada bu topik uğurludur seninde yakında güzel haberini alacaz :)
Yine de çok şükür sağlığımız yerinde, inşallah haberi veririm :)))))

Ara ara girip okuyorum yorumları son aylara geldikçe ağrılarım ataklarım artıyor malesef :KK43: ..
bu topik bana uğurlu gelmişti kopamıyorm bi türlü nerden nereye diyorum 1 sene olacak hamilelelik için uğraştım burda destek aldım nasipse bende oğlumu kucağıma aldım dicem yakında :)
Sağlıkla kucagına alırsın inşallah :) darısı tüm isteyenlere amin :KK200:

Ara ara girip okuyorum yorumları son aylara geldikçe ağrılarım ataklarım artıyor malesef :KK43: ..
bu topik bana uğurlu gelmişti kopamıyorm bi türlü nerden nereye diyorum 1 sene olacak hamilelelik için uğraştım burda destek aldım nasipse bende oğlumu kucağıma aldım dicem yakında :)
MaşaAllah Rabbim bizede o günleri gmstersn inşaAllah duanızda untmayın kuzm bizleride Sağsalim kucagnza aldgnz günü görmek dileğiyle

X