Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tecrübeli hamileler size bi sorum var ben mantar olmuşum galiba doktora da gidemiyorum şuan da şehir dışındayım nasıl çare bulabilirim yardıma ihtiyacım var ?

kızlar günaydın
Pazar günü öğleden sonra regl oldum.Pazar Sabahtan test yapmıştım.Test Albi.Nöbetci ecz. de o vardı cmrts.Basta dağınık cıktı 1-2 saate iyice ortaya cıktı.
Dün gece bir regl oldm afedersiniz,YaTak döşek batmış:KK43:Albi de mimli bi test.Pozitif çıkarma olasılığı yüksek.Su an ne yasıyorm sizce?Kist falan mı vardı gitt.
Bence kimyasal olmus. Ben de yasamistim. Test pozitif cikmisti. Sonra adet oldum ve dedigin gibi cok agrili cok zor gecmisti. Ayrica 6 gun surerken 9 gun biyunca sürmüştü. Ve bi dahaki ayda oyle olup sonraki ayda duzene girmisti adet donemim. Acaba bi kan testi mi yaptirsan?

babyloading87 babyloading87 kuzum kimyasal Olabilir. Bende de olduğunda çok yoğun ve pintili oldu. 1 hafta sürdü bir de. Ilk kanama başladığında da çok ağrı olmuştu. Ama benim de Albiden başıma geldi böyle dağıldı falan sonra koyu çizgi çıkmıştı sonradan test bozuktu yani

Kızlar test yaptım.Negatif.Ama resmen yüzüm sararıp soldum o derece bir relg:KK43:Esim sana noldu dedi.Yüzüm sapsarı:KK43:Adet dönüsü gitcm doktorA.İnsallah polip tekrar etmemistir..
Hepinize cok tesekkürler.İlgilendiniz bütün gün:KK200:

Eklentiler

• D770474F-14F2-4E93-9EA8-3E07D81EE035.jpeg
    D770474F-14F2-4E93-9EA8-3E07D81EE035.jpeg
    20,1 KB · Görüntüleme: 43
babyloading87 babyloading87 kuzum kimyasal Olabilir. Bende de olduğunda çok yoğun ve pintili oldu. 1 hafta sürdü bir de. Ilk kanama başladığında da çok ağrı olmuştu. Ama benim de Albiden başıma geldi böyle dağıldı falan sonra koyu çizgi çıkmıştı sonradan test bozuktu yani
Valla test negatif yavrum ama halsiz düstğm resmen .Hayırlısı artık..

Tecrübeli hamileler size bi sorum var ben mantar olmuşum galiba doktora da gidemiyorum şuan da şehir dışındayım nasıl çare bulabilirim yardıma ihtiyacım var ?
Canım mantar derken? Kaşıntı ve yanma mı var, eğer varsa idrar testide yaptırmanı öneririm. Rahatlaman için de elma sirkesiyle özel bölgeni yıkayabilirsin hem sağlıklı hemde ph değerini bozmuyor. Suyla karıştırırsan yakmaz seni ama ben karıştırmadan yıkıyordum. Enfeksiyon varken yanma ve kaşıntı da başlamıştı ne yazık ki

kızlar günaydın
Pazar günü öğleden sonra regl oldum.Pazar Sabahtan test yapmıştım.Test Albi.Nöbetci ecz. de o vardı cmrts.Basta dağınık cıktı 1-2 saate iyice ortaya cıktı.
Dün gece bir regl oldm afedersiniz,YaTak döşek batmış:KK43:Albi de mimli bi test.Pozitif çıkarma olasılığı yüksek.Su an ne yasıyorm sizce?Kist falan mı vardı gitt.

Tuhaf.Bende esim almisti albi ile 4 gun once gebeligimi ogrendim silik testte.Bu kadar olmaz sanki.
Sen yine de regl bitince bi kan degerine baktir canim bence.

Canım mantar derken? Kaşıntı ve yanma mı var, eğer varsa idrar testide yaptırmanı öneririm. Rahatlaman için de elma sirkesiyle özel bölgeni yıkayabilirsin hem sağlıklı hemde ph değerini bozmuyor. Suyla karıştırırsan yakmaz seni ama ben karıştırmadan yıkıyordum. Enfeksiyon varken yanma ve kaşıntı da başlamıştı ne yazık ki
Canım daha 15 gün önce yaptırdım idrar testi ama temiz çıktı kaşıntı çok az var ama yanma oluyo bi iki yerde okudum orda da elma sirkesi yazıyodu aldım da dediğin gibi çok yakıyor dayanıcam artık geçene kadar teşekkür ederim tatlım :)

Canım daha 15 gün önce yaptırdım idrar testi ama temiz çıktı kaşıntı çok az var ama yanma oluyo bi iki yerde okudum orda da elma sirkesi yazıyodu aldım da dediğin gibi çok yakıyor dayanıcam artık geçene kadar teşekkür ederim tatlım :)
Sen yine de bol su iç canım geçmiş olsun :)

Sağol canım...hafiften mide bulantısı başladı Su içince daha kötü oluyo ama içmeye çalışıyorum canım:)

Suyuna 1-2 damla limon damlatsan acaba hem daha az mideni bulandirir hemde iyi gelir mi ki?Elma dilimi flnda atıp aromalandirabilirsin :KK66:

Kızlar benim bi sorum daha olacak ben geçen hafta çarşamba kan tahlili yaptırdığımda 831 çıktı değerim şimdi hesaplıyorum 9 bin küsür çıkıyo kalp atışı oluşmuş mudur ?

X