Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
whiterabbit88 whiterabbit88 VosVos35 VosVos35 @sezson
Tesekkur ederim kizlar :)

Kavustuk meleğimle cok sukur,dun saat 09:50'de.Yarın evimize gececegiz nasipse.
Allah tum bekleyenleri saglikla kavustursun.
Guzel haberler bekleyenlere,bu hasreti cekenlerede caresini en kisa nasip etsin insallah❤
maşallah size analı kızlı :nazar: güle güle büyütün bebişinizi
dularına da kocaman aminn diyorum canımm

Oyy maşallah Rabbim analı babalı büyütsün ne güzel yaaa bizede o günleri göstersin inşaallah :dua:
imzanı yirim senin :)

Ya iyice pimpirik oldum sizde böylemiydiniz korkuyom bile olcak diye işe geldim ama masa başı iş pek kalkmıyorm
Oturmak da istirahat sayılır :) benim ilk aylar koltukta oturarak geçti, yatmasam da dinlendirirdi beni.. insan evham yapıyor kolay değil.. al yanına su şişeni, bol bol iç.. WC mesaisi artacak ama su önemli ❤

whiterabbit88 whiterabbit88 VosVos35 VosVos35 @sezson
Tesekkur ederim kizlar :)

Kavustuk meleğimle cok sukur,dun saat 09:50'de.Yarın evimize gececegiz nasipse.
Allah tum bekleyenleri saglikla kavustursun.
Guzel haberler bekleyenlere,bu hasreti cekenlerede caresini en kisa nasip etsin insallah❤
Aminnnnn Allah bir ömür boyu ayırmasn

Eki Görüntüle 2191868 Kızlar benim adetime 2 gün var ama bir kaç gündür kahverengimsi bişeyler geldi sonra durdu sonra hafif yine geldi şimdi yok kasıklarda belimde ağrı var göğüslerim şişti ve bugün test yapıyım dedim bu çıktı lütfen cvp verin daha önce bir kayıp yaşadım hiç çocuğum yok bir yılı geçti olmadı rabbim isteyen herkese nasip etsin

kızlar günaydın
Pazar günü öğleden sonra regl oldum.Pazar Sabahtan test yapmıştım.Test Albi.Nöbetci ecz. de o vardı cmrts.Basta dağınık cıktı 1-2 saate iyice ortaya cıktı.
Dün gece bir regl oldm afedersiniz,YaTak döşek batmış:KK43:Albi de mimli bi test.Pozitif çıkarma olasılığı yüksek.Su an ne yasıyorm sizce?Kist falan mı vardı gitt.

Eklentiler

• thumbnail_IMG_0630.jpg
    thumbnail_IMG_0630.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 50
kızlar günaydın
Pazar günü öğleden sonra regl oldum.Pazar Sabahtan test yapmıştım.Test Albi.Nöbetci ecz. de o vardı cmrts.Basta dağınık cıktı 1-2 saate iyice ortaya cıktı.
Dün gece bir regl oldm afedersiniz,YaTak döşek batmış:KK43:Albi de mimli bi test.Pozitif çıkarma olasılığı yüksek.Su an ne yasıyorm sizce?Kist falan mı vardı gitt.
Kimyasal mı oldu acaba gülüm? Çok da belirgin çıkmış..

kızlar günaydın
Kuzum kimyasal olma ihtimali çok yüksek normal regl tarihin ne zamandı ?

X